2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar bende cok ruya goruyorum buaralar bu sekilde. sanırım eslerimizle birlikte olamıoz die oluyo

kızlar böbreğim ağrımaya başladı
böbreğimde problem var ama sadece idrar yolu enfeksiyonu olunca ağrıyor
böbrek taşı düşürür gibi feci şekilde ağrıdığını bilirim
antibiyotik içmeden de geçmez
8 ay boyunca çekicem heralde : (

canım bendede böbrekte taş var bazen çok ağrı yapıyor hamilelikte çok zor böyle ağrılar ama malesef katlanıcaz doktor bana dayanabildiğim kadar dayanmamı söyledi dayanamayacak duruma gelirsen eğer ilaç iç dedi ve bi ilaç verdi bunun için ama çok zor durumda kalırsam içicem

Bu arada merak eden arkadaslar içinyazayım az once dr dan geldim çok sukur hersey yolunda bebek yerinde kalp atısları normaldi on gun sonra tekrar goruseceğiz insalah dusuk tehlikesi geçti dedi dr um bakalım artık kanamalar tekrar gelmesin diye dua ediyoum baska dayapacak birseyim yok
yavas yavas normal hayatıma geri donebilirmisim

haydi bkalım hayırlısı.gerçekten çok sevindim.güzel haberler almaya bayılıyorum sizden.moralim yükseliyor.Allah tamamına erdirsin..:nazar:

ben sonunda dün kendimi tutamadım gittim doktora. bebeğim büyümüş kalp atışları da başlamış tam 7+4 olmuş. bi de ben doktora ne zaman geleyim diye sormayı unutmuşum. ikili teste kadar gitmeye gerek yok mu acaba...

merhabalar.ben 7.haftada gitmiştim en son.kalp atışını ve bebişi görmüştük.doktorum 12. haftada ikili tarama için gel dedi.ama acil bir durum olursa önce de gelebilirsin dedi(aşırı sancı,kanama vs.)

Kızlar ya benim midem çok şiş ne yapabilirim geçmesi için üff ya pantolonun düğmesini açtım resmen sıkıyor pantolon

canım bendede böbrekte taş var bazen çok ağrı yapıyor hamilelikte çok zor böyle ağrılar ama malesef katlanıcaz doktor bana dayanabildiğim kadar dayanmamı söyledi dayanamayacak duruma gelirsen eğer ilaç iç dedi ve bi ilaç verdi bunun için ama çok zor durumda kalırsam içicem

Günaydın melekler hepinize bi şey dicem ya benımde tehlıkem vardı ama ılıskıyı yasaklamadı bana 2 gün geçince sankı arada baya bi birbirimizi görmemişiz gibi oluyosırnaşık şey:jeyyar:Şeniz ama ben 4/5 gündür kabuslar görüyorum ölüler görünmeyen varlıklar ne varsa rüyama bıde uyanıyorum su içiyorum yatıyorum gerizekalı rüya kaldığı yerden devam ediyo :1no2:senağlama çok korkuyorum

günaydın kızlar.karnım davul gibi :)

cnm takvimine ne oldu senın bıde bnmde karım şiş ve pantolonlarımın düğmesi açık ama dün kaynanam hamile pantolonu için çok erken dedi hele bi 3,5 4 aylık ol dedı dalga gecer gıbı ya delikafadulden kafayı yicemmmmmmmmmmm:uhm: ne yapim ya bana yaşlılar giyiyoya hanı kotlar belı lastıklı bacakları kocaman bol pantolon onlardan al dedı senağlama

günaydın melekler hepinize bi şey dicem ya benımde tehlıkem vardı ama ılıskıyı yasaklamadı bana 2 gün geçince sankı arada baya bi birbirimizi görmemişiz gibi oluyosırnaşık şey:jeyyar:şeniz ama ben 4/5 gündür kabuslar görüyorum ölüler görünmeyen varlıklar ne varsa rüyama bıde uyanıyorum su içiyorum yatıyorum gerizekalı rüya kaldığı yerden devam ediyo :1no2:senağlama çok korkuyorum

canım yatmadan önce dua et iyi gelir

Galiba kızlar herkeste şişkinlik sorunu var herkesin karnı davul gibi bende daha erken diye hamile pantolon almak istemiyorum ama bu gidişle alıcam sanırım

cnm takvimine ne oldu senın bıde bnmde karım şiş ve pantolonlarımın düğmesi açık ama dün kaynanam hamile pantolonu için çok erken dedi hele bi 3,5 4 aylık ol dedı dalga gecer gıbı ya delikafadulden kafayı yicemmmmmmmmmmm:uhm: ne yapim ya bana yaşlılar giyiyoya hanı kotlar belı lastıklı bacakları kocaman bol pantolon onlardan al dedı senağlama

valla canım benim de pantolonumun düğmesi açık ben maaşımın yatmasını bekliyorum yatar yatmaz gidip hamile kıyafeti alacam erken değil:lepi:

Kızlar şu doktordan gelince bacaklarım nasıl ağrıyor, bilemezsiniz. Nasıl sıkıyorsam kendimi muayene öncesi, sonrasında pelte gibi oluyorum. Bir de bugün doktordan geldikten sonra regl gibi sancılarım oldu.. Sağ kasığım ayrıca ağrıyor zaten.

bende son 2 gündür gece çok fena bir sancıyla uyanıyorum. tuvaletim gelmiş oluyo . ama geri yatınca düzelmiyor ancak uyuyakalırsam sabaha geçmiş oluyor. bide nefes problemim var benim yaw nefes darlığı çekiyorumm burnum tıkalı . ağrıla birlikte nefes alamamk gerçekten çok sıkıntı veriyor. ama yazıldığı gibi ssanırım normal bunlar...

bende taş değilde böbrek çıkışında çapraz damar var böbrek tam boşalamıyor normalden fazla çalışıyor, enfeksiyon oluncada taş düşürür gibi ağrı yapıyor
çok şükür bugün daha iyiyim c.tesi günü gidicem tekrar doktora sorucam acil durumlar için ilaç sorucam

günaydınlar güzel anne adaylarına a.s.

senağlamabu arada hepinize katılıyorum kıslarr
gas sanırım en büyük sorunumuz olacak çünkü bu sorun 9 ay çekiliyor bildiğim kadarıyla

günaydın hamişler,
esrakocum ben de çok sevindim senin adına.kızlar benim de kafama bişey takıldı.diş dolgum düştü.dr.uma sordum gidebilirsin , hatta istersen saçını bile boyatabilirsin dedi.ama internetteki dr.ların sitelerini gezdiğimde 1.trimestrde gidilmemesini, 2.trimestire bırakılması gerektiği yazıyor.off kafam karıştı napsam sizlerde böle bişey olan oldumu naptınız, e haliyle yemek yerken biraz zorlanıyorumCADIARZU

kızlar sürekli baş ağrısı çekiyorum malum ilaç da kullanamıyorum.offf

Günaydın melekler hepinize bi şey dicem ya benımde tehlıkem vardı ama ılıskıyı yasaklamadı bana 2 gün geçince sankı arada baya bi birbirimizi görmemişiz gibi oluyosırnaşık şey:jeyyar:Şeniz ama ben 4/5 gündür kabuslar görüyorum ölüler görünmeyen varlıklar ne varsa rüyama bıde uyanıyorum su içiyorum yatıyorum gerizekalı rüya kaldığı yerden devam ediyo :1no2:senağlama çok korkuyorum

:roflol::roflol: ay sabah sabah güldürdün beni allahta seni güldürsün..gerizekalı rüya he:roflol: cnm yatmadan dua oku biliyosan veya bilmiyosan kitaptan oku ayetelkursi ve nas surelerini oku fayadasını görcen mışıl mışıl uyucan:1hug: ....ha bide biz kocalarmıza hasret kaldık ama ne yapalım ama dr demese bile sen temkinli davran en fazla 1 ay daha bişi olmas bebiş için değer dimi:smiley-cool:

bende taş değilde böbrek çıkışında çapraz damar var böbrek tam boşalamıyor normalden fazla çalışıyor, enfeksiyon oluncada taş düşürür gibi ağrı yapıyor
çok şükür bugün daha iyiyim c.tesi günü gidicem tekrar doktora sorucam acil durumlar için ilaç sorucam

günaydınlar güzel anne adaylarına a.s.

bitanem bende cumartsı gıdıcem doktora cok heyecanlıyım bıde dıjıtal foto getırıcem cameraya çekicem bebişimi :dance:

X