2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

:emir_bebek:ya o bebişlerinizin haftasını gösteren sevimli takvim gibi şeyleri nerden buluyosunuz??

cnm o baya uğraştırıyo ama kızlar bana yaptırabılmek için seferber oldular delikafaduldenbı ara sabah saatlerınde gır kızların hepsi burada oluyo yaparız senın bebişinede :ecrin_bebek:

eee artıkım seni yakından takip ederim burdan sancı olayına gelince kola falan zaten içmiyonuz demi valla başınıza dadı kesilmeyeyim sonra olur böle valla ben çok özledim o zamanlarımısenağlama:eek:
bu site diğer formlara göre daha renkli bakalım alışabilecekmiyim :) :eek:

cnm o baya uğraştırıyo ama kızlar bana yaptırabılmek için seferber oldular delikafaduldenbı ara sabah saatlerınde gır kızların hepsi burada oluyo yaparız senın bebişinede :ecrin_bebek:

tamam tşk ederim:CüvCüv:

ne güzel canınız bişeyler istiyo.benim hiç iştahım yok
emin ol canım benim 9 ay boyunca hiç aşermem olmadı bazen iş olsun diye şunu canım çekiyo derdim benim bebk pek bi usluydu ne versem ona eyvallah dedi valla delikafadulden bulantımda hiç olmadı allahtan :jeyyar:

ben çıkıyorum kızlar allaha emanet olun kendinize ve bebişlerinize ii bakın pınoşum öptüm senide canım:asigim:

emin ol canım benim 9 ay boyunca hiç aşermem olmadı bazen iş olsun diye şunu canım çekiyo derdim benim bebk pek bi usluydu ne versem ona eyvallah dedi valla delikafadulden bulantımda hiç olmadı allahtan :jeyyar:

belki benim de öyle olur:ecrin_bebek:

sen üzülme bebem ben buranda acarım iştahını senın aaa cok ayıp şimdi bak cnm künefe istedı olsa yerdık işde birlikte cokacimcoook

Ayyy demeee, onuda gecen gun canim istemisti, ufff aglicam simdiii nerden bulurum ben kunefe yada kadayif:1no2:

valla ne güzel benimde yok denecek kadar az :emir_bebek: ama bazen yediklerim dokunup midem acayip yanıyo onada bol bol su içip biraz rahatlıyorum:nazar: bu arada aramıza hoş geldin başımıza bi tecrübeli lazımdı zatena.s.

ya kızlar hakkaten bayaa kaynatmışınız.sitede bir sorun vardı.anlamadım gitti.şimdi düzelmiş ohhhhhhh beeeeeeeaaaah............

kızlar böbreğim ağrımaya başladı
böbreğimde problem var ama sadece idrar yolu enfeksiyonu olunca ağrıyor
böbrek taşı düşürür gibi feci şekilde ağrıdığını bilirim
antibiyotik içmeden de geçmez
8 ay boyunca çekicem heralde : (

kızlar kendımı tutamadım ve az once dunyayı yedım :KK43: ya ne lucak bılmem valla he topaç gibi olucam sanırım ben

valla ne güzel benimde yok denecek kadar az :emir_bebek: ama bazen yediklerim dokunup midem acayip yanıyo onada bol bol su içip biraz rahatlıyorum:nazar: bu arada aramıza hoş geldin başımıza bi tecrübeli lazımdı zatena.s.

bıtanem ya abarttım yıne yedım yemekdelikafadulden h.g bu arada ya sabahtan berı nerdeydın yawf bu arada ege yiğenım vildan ablam bılıyomusun burada bıze destek olsun dıye uye olmasını ıstedım :CüvCüv: egem kocaman oldu masallah zuzum bnm ya

bıtanem ya abarttım yıne yedım yemekdelikafadulden h.g bu arada ya sabahtan berı nerdeydın yawf bu arada ege yiğenım vildan ablam bılıyomusun burada bıze destek olsun dıye uye olmasını ıstedım :CüvCüv: egem kocaman oldu masallah zuzum bnm ya

sorma canımm yaa kaç saattir takvimle ugraşıyorum tuana arkadaşım saolsun uyardı benim takvimde kaç haftalık oldugu görünmüyomuş kaydirigubbakcemile3 iii yapmışın tecrübe konuşur herzaman dimii yaa:eek: yine yedinn dimiii durrr biii şimdiden yersen bölee nolcakk gıızcokacimcoook

kızlar böbreğim ağrımaya başladı
böbreğimde problem var ama sadece idrar yolu enfeksiyonu olunca ağrıyor
böbrek taşı düşürür gibi feci şekilde ağrıdığını bilirim
antibiyotik içmeden de geçmez
8 ay boyunca çekicem heralde : (

cnm bnm korkma her vakıt olmaz o asıtlı içince yada soğuk bişey içtiysen oluyomus o bıtanem korkma gecer inş :Saruboceq: dua edıyorum sana ve tüm hamiş olup ağrısı sancısı bulantısı krampları olanlar için rabbım bizi ve bebişlerimizi korur cnm bnm:ecrin_bebek:

sorma canımm yaa kaç saattir takvimle ugraşıyorum tuana arkadaşım saolsun uyardı benim takvimde kaç haftalık oldugu görünmüyomuş kaydirigubbakcemile3 iii yapmışın tecrübe konuşur herzaman dimii yaa:eek: yine yedinn dimiii durrr biii şimdiden yersen bölee nolcakk gıızcokacimcoook

ya ne güzel arkadaşlar olduk dimi ya bayılıyorum kendimi yanlız hissetmiyorum artık iyiki varsınız kızlar ya bnm gıbı düşünüyosunuzdur hepiniz umarım bişey yazınca 10 defa bakıyom kım ne yazmıs dıye bırının yazdığını görünce çok mutlu oluyorum bıde hamişlikde cokkk :çok üzgünüm:senağlama sulu göz duygusal oldum ya

X