2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam kızlar
bende bugün 6+6 haftalık hamileyim. hamileliğim iyi gidiyor çok şükür. dün doktora gittik eşimle bebişimizin kalp atışlarını gördük, eşimin tabiriyle kadifeden kesesinin.sırnaşık şey Eşim özellikle sordu erken değilmi diye, yoo tam zamanı dedi dr. O kadar farklı bir duygu ki, içimde bir canlı yaşıyor. süper birşey. Allah herkese nasip etsin inşallah. Benimde normal olursa doğum tarihim 14 Ağustos. :CüvCüv:

günaydın sıcak ağustos anneleri.nasılsınız?doktora gidecekler inşallah hayırlı hberlerle dönersiniz...

tazefasulye kullanıcısından alıntı

kayra çok sevindim canım yaa.. Maşallah ne güzel gelişmiş bebeğin, inşallah hep böyle gider. Ay darısı başımıza.. Benim eşim daha hiç görmedi canlı usg görüntüsünü, kalp atışını. Denk gelmedi, resimlerine bakıyo sadece. 2 hafta sonra randevumuz, inşallah biz de aynı duyguları yaşayacağız.. Off efkarlandım.

canım çok sağol.banada başta geç döllenme demişti ama sat bile iki gün geçtik.ilk söylediğine göre bak daha bugün 9 haftalık olacaktık ama bugün 9+5 olduk maşallah.ardada bugün gitti oda çok şükür satını geçmiş 9+4 olması gerekirken 9+6 olmuş.onunkide kıpır kıpırmış.
sol tarafımda hep pıt pıt yapıyor elimi koyunca hissediyorum.hepimiz için bu kez herşey çok güzel olacak allahın izniyle.sende yaşayacaksın bu duyguyu diğer arkadaşlarda.hayırlı haberlerle inşallah arkadaşım...

herkese merhaba,keyifler nasıl?umarım yerindedir.benim bebişimin annesi artık 29 yaşında,en güzel doğumgünü hediyem şimdi ne yapıyor acaba?pazartesi ilaç yazdırma bahanesiyle gidip göreceğim,çok özledim civcivimi...
bugün doktora gidecek olanlar,iyi haberlerle dönmenizi sabırsızlıkla bekliyorum...

merhaba arkadaşlar kayra ve arda çok güzel haberler bunlar.benim doktorum 1 ay sonra demişti bu ayın 20 sinde gidicem bakalım bende güzel haberlerle dönerim inşallah.

arkadaşlar hoşçakalın sizinle beraberdim ve beraber devam edecektik ağustosa kadar bebeklerimi kucaklarımıza aldığımızda mutluluk olacaktı filmin sonu bitecekti.Olmadı okadar üzgünüm ki şuan okadar dikkat etmeme özen göstermeme bütün gün yataktan kalkmamama rağmen bebeğim beni sevmemiş hala içimde ama yaşamıyormuş. Dün doktora gittim 7+2 dim kalp atışlarını duymak için heyecandan ölüyordum doktor bana bebeğin ölmüş dedi. Kendi kendine terkedecekmiş beni 10-15 gün içinde bekliyorum kürtaj olmak istemiyorum işallah gerek kalmaz şu an hissettiklerimi allahım kimseye yaşatmasın.Arkadaşlar kanamanız varsa az veya çok sakın ihmal etmeyin normaldir demeyin Hepinize hayırlı evlatlar sağlıklı doğumlar diliyorum kendinize ve bebişlerine çok iyi bakın

doğum günün kutlu olsun canım.bebişinle sağlıklı nice senelere....a.s.

canım,geçmiş olsun.aynı şeyi ağustosta yaşadım,seni çok iyi anlıyorum.Allah en kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin...

canım benim çok üzüldüm.okurken gözlerim doldu.allah böylesini hayırlı görmüş demekki.öyle düşün.sana tekrar nasib edecektir.sağlıkla kal kendine dikkat et.:çok üzgünüm:

canımm suan okurken cok kötü oldumsenağlama.sakın kendını bırakma,herseyın hayırlısı olsun.demekkı böylesi senın için daha hayırlıymıs.valla ne dıyecegımı bılemıyorum,inşallah birdahaki sefere bebegin senı bırakmaz.bende bır kayıp yaşadıgım için senı cok iyi anlayabılıyorum.inşallah ruhen ve bedenen enaz zararla atlatırsın canım.:teselli:

keops sanada hatırlatmak istemiyorum ama nasıl dı senin kürtaj oldunmu kendi kendinemi düştü

keops sanada hatırlatmak istemiyorum ama nasıl dı senin kürtaj oldunmu kendi kendinemi düştü

canım doktorun vajınalmı baktı yoksa karındanmı.hıc lekelenmen falanda olmamıstı dımı senın.neyse enkısa zamanda düzelıp tekrar iyileşmen dileğiyle.

buarada işine yarıycaksa söyliyim ben kürtaj oldum kendım düşürmeye cesaretım yoktu.zaten anestezi uygulandı hiç bişey hissetmedım.bı ay korundum devam eden 3.ayda hamıle kaldım.bakalım pazartesı hayırlı haberlerle dönerim inşallah.ayy şimdi içme oturdu inanki cok teedırgınım suan.Allah hepimize hayırlı ve saglıklı hamıleleık nasip etsın inşalllaah

canım,ben kürtaj oldum.hatta hiç istemiyordum,'bunun bir ilacı yok mu,düşüremez miyim?' dedim,gittiğim doktora güvenemeyip başka doktorlara sordum,aynı şeyi söylediler.kürtajım genel anesteziyle oldu,maddi bir acı hissetmedim.

Büyük geçmiş olsun Salman. Daha önce iki kere yaşadım aynı durumu ve 3.sü olmasın diye dua ediyorum. Sakın kendini bırakma. Mutlaka geleceği bir zaman vardır ve vakti gelince olacaktır. Hamile kalabiliyorsun önemli olan bu.Duygunu çok iyi anlıyorum. Tekrar geçmiş olsun. Sevgiler

kızlar merhaba ben 9+6 yım bugün yarın 10.haftamız bitio inşallah hayırlısıyla yarın 11.haftaya başlayacağız mide bulantılarım ağzımdaki kötü tat hiç bitmio doğru dürüst bi şey yiyemiyorum
ama kilo almışım kilo olduğuna inanmıyorum bi şey yameden kilo alınırmı ki ya ama aşırı şişlik var vücudumda ondan heralde ama olabildiğince süt peynir yoğurt meyve yiyorum hiç balık yemedim yiyemiyorum ondan eksik kaldı bebişim eskiden yürüyüş yapardım ama 3 ay bitene kadar cesaret edemiyorum şu anda

Kızlar fena grip oldum. Bebişe bişey olacak diye korkuyorum. Ballı limonlu su karışımını okudum forumda onu yaptım şimdi. İnşallah iyi gelir. Siz grip olunca neler yapıyosunuz? İlk üç ay bitki çaylarını önermedi doktor. 7+5 deyiz. P.tesi kontrole gidicez.

kızlar meraba yeni yılın ilk gününde geçirdiğim trafik kazası sonucu bebeğimin durumu riske girdi bir gün hastanede yattım dün çıktım şu anda istirahat verdi yatıyorum bebeğimin düşme tehlikesi var kazadan sonra kanamam oldu çünkü yüzümü vurduğum içinde yüzüm dagıldı biraz kızımın psikolojisi bozuldu morelim çok bozuk dua edin bana inşallah bebeğim beni bırakmaz kendinize iyi bakın ara ara takip etmeye çalışırım hoşçakalın

geçmiş olsun arkadaşım,hamileliğin boyunca yaşadığın,yaşayacağın tek sorun bu olsun.acil şifalar dilerim...

geçmiş olsun canım. dualarım seninle...

canım üzüldüm.geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın.umarım bu şekilde atlatırsın.bebişine de allah güç kuvvet versin de tutunsun.sağlıkla kal.:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…