2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar bugün ilk defa doktora gittim. ultrasonla baktılar. bebek 6 hafta 1 günlük 6.8 mm çıkıo.normal mi.benim haftamdakiler yazabilir mi acaba

kızlar bugün ilk defa doktora gittim. ultrasonla baktılar. bebek 6 hafta 1 günlük 6.8 mm çıkıo.normal mi.benim haftamdakiler yazabilir mi acaba

yaa ben 6 haftalıkken dr. 3mm dedi.benim bebiş minyon mu olcak nedir.ama ailede de minyon yokki.neyse belki bidahakine büyümüştür kuzucum.:CüvCüv:

ben de anlamadım. ben 6.3 üm bu doktor nie öle dediki anlamadım. kalp filan da dinlemedim ben. ölesine gezdi karnımda ölçtü bıraktı çok kötü ya. ah türkiyem ahhhhhh

iyi dinlen, unutma, sen iyi olursan o iyi olabilir. Moralini yüksek tut. allah beterinden saklasın. Senin sağlığın yerinde olduğu sürece bebek sahibi olabilirsin. Kızından destek al :)

Ah arkadaşım, başın sağolsun. Ben de yaşadım eylülde aynısını.. Kürtaj olman daha rahat ettirir seni bence. 10-15 gün o şekilde dolaşmak daha zor gelmeyecek mi sana? Ben de genel anestezi altında oldum. Normalde iğneden bile korkarım, olumsuz hiç bir şey yaşamadım. Hiç bir acı çekmedim. İyi dileklerin için çok teşekkürler.. Umarım sen de 1-2 ay dinlendikten sonra gene gelip bize güzel haberlerini verirsin.

Kıslar, bugün uzun zamandan beri ilk defa dışarı çıktım. Okula gittim, haftasonu kursum vardı. (Raporum bitti de). Sonra çıktım, dolaştım, günlük aldım bir tane, usg fotolarıyla birlikte hislerimi, yaşadıklarımı yazacağım. Ahmet Ümit'in son kitabını aldım. Sonra gittim nefis (ama gerçekten muhteşemdi) bir iskender yedim.cokacimcoook eve şimdi geldim. Keyfim yerinde, salman a üzüldüm sadece.. Doğal seleksiyon işte. Ama bize ne kadar acı veriyor değil mi?

selam arkadaşlar buraya yeni üye oldum 6 haftalık hamileyim.burada sizinle mutluluklarımı hüzünlerimipaylaşmak istiyorum.herkese tekrardan selamlar diyorum.:)

selam arkadaşlar buraya yeni üye oldum 6 haftalık hamileyim.burada sizinle mutluluklarımı hüzünlerimipaylaşmak istiyorum.herkese tekrardan selamlar diyorum.:)

aramıza hoşgeldin.allah sağ salim bebişlerimize kavuştursun.selamlar....:CüvCüv:

gerçekten zor.çünkü günler geçmior sanki.bir daha sıfırdan başlamak zor gelior ama bugün bir tanıdığın 3 aylık bebeği karında ölmüş ona da çok üzüldüm.insan sabrediyor günler geçior ve herşey birden yok oluor.allah sabır versin. allah yine sağlıkla versin inşallah

hoşgeldin canım.inşallah sorunsuz bir hamilelikolur :) ben de 6 haftalığım şimdi.hep beraber takip edeceğiz birbirimizi :)

ben çıkıorum kızlar.yarın görüşürüs güsel haberlerle inşallah ii akşamlar

aramıza hoşgeldin,bebişini sağlıkla kucağına alman dileğiyle...

Sevgili hamiş arkadaşlarım, bende bugün bebişimin kalp atışlarını gördüm, 7+3'deyim. Çok güzeldi, pır pır atıyordu maşallah bebeşime. Benimde kısmetse 19 Ağustos gibi doğum görünüyor. Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah hepimizin... Sevgilerrrrrrrr

Allah sabır versin arkadaşım.

Geçmiş olsun, moralinizi yüksek tutun. Kızınız için çok önemlisiniz, sizi mutlu görürse o da mutlu olur. Bebeğiniz de o pozitif ortamda size sımsıkı sarılır inşallah.

Canim cok cok gecmis olsun, nedir bu boyle 2009'a kotu haberlerle giriyoruz...Insallah budan sonra iyi seyler olur..

Canim cok gecmis olsun, umarim en kisa zamanda yeni bebisine kavusursun, kendini birakma ve pozitif dusun, sevgiler...

salman çok geçmiş olsun .moralini yüksek tut.ama ağlamak istersen ağla bende iki kere yaşadım acını anlıyorum tekrar çok geçmiş olsun.

canım bende grip olmustum hergun taze portakal suyu sıktım bırde limon sıkıp karıstırdım yada greyfurt.gercekten eksı eksı bana acayıp bı direnc kazandırdı.tavsıye ederım.bırde limonlu ıhlamur cayı içebilirsin sıcak sıcak.neyse gecmıs olsun tekrardan aman dıkkat et canım kendıne
ayy canım ya gecmıs olsun.hay Allah inşallah hersey yoluna gırer.bıan önce toparlanman dileğiyle.cunku sana ıhtıyacı olan bır kızın var ve karnında bır bebegın......
canım cok normal sadece 2 gun gerıdesın ki belkıde gerıde bıle degılsın sadece 2 gun gec yumurtlamıs olabılırsın.bebegım bı hafta gerıden gelıyor gec döllenme yüzünden.okadar takma kafana bence.emınım hersey yolundadır.bırdahakı gıdısınde kalp atıslarını duymus olarak döneceksın inşallah
hosgeldın canım,mutluluklarımızı sevınclerımızı heycanlarımızı paylaşmak dileğiyle.........

hayırlı olsun canım inşallah bızede bu hayırlı haberı vermek nasip olur.Allah hepimize saglıklı hayırlı hamıleleık nasip etsın inşalaha.s.

kızlar haberleri izlerken hüngür hüngür aglıyorum ya, bu nasıl bir anlayıs bu nasıl bır vicdan.bır avuc israil masum insanları, kadınları cocukları katlediyor ,hastanelerı ilaç depolarını yerle bır edıyor ama koskoca dünya susuyor.bu nasıl adelet yaaa.nerde insan hakları nerde avrupanın yüce divanı ? hani nerde herkez.o masum insanlara dua etmnekten baska elimizden hiçbirşey gelmez ama koskaca dünyanın bu olaya tepkisiz kalmasını ben anlamıyorum aslında cok güzel bı söz var "it itin kuyruguna basmazmış" ben bütün dünyayı ve müslümanım die gecinen o zengın arap ülkelerını bu kefeye koyuyorum. hiçbirinden bı avuc yürek cıkmaz ama hepsi müslümanız die gecınırler,.bu resmen soykırım!!! bu devırde herkezın heryere bı ucak mesafesı uzak oldugu şu dünyada kimsenın kılını kıpırdatmaması benım yüreğimi daglıyor.üstelık bırde bebek bekledıgımız şu günlerrde ölen o yavruları görmek içimi paramparca edıyor.onlarıda bır anne dogurdu onlarda insan yavrusu onlarda anakuzusuydu ama hepsını paramparca ettiler,Allah ım büyük ; o israile öyle bır acı versınkı dünyaya geldiğine pişman olsun inşallahhhhhhhh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…