2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlarrrr çok mutluyummmm
annemler döndü antepten yarın almaya gidicez bi hafta kalıcak bende zemuszemus
Valla sen kadar sevindim kuzu :)) hadı gözünaydin
minişim ay hemen indiricem buzuki orhanı bakalım bizimki napcekkkk
İndir anacim indir.ben cok memnun kaldim kizim bayildi zaten ben aglarsa aciyom dinliyo gik cikarmadan
miniş indirdigin linki versene canım ya
Canim hakan indirmis dükkanda aksam getirdi gelirken.aksama sorarim alirim linki.

sevval hanim iyice huy edindi sabaha karsi sürekli mikirdanma gerinme hali oluyo.gece uykusuna yatis massallah iyi güzel.11.5da gece uykusuna yatiyo 3_4 saat uyuyo.yine aynisi oldu 3.15e kadar deliksiz uyudu.emzirme alt degistirme derken 4de uyudu sirayla 5_6_6.5_7_ve 8de uyandi.aslinda uyuyo ama garip sesler cikariyo bazen agliyo kisa süreli.aliyorum hoop derin uykuya daliyo.böle giderse yandimki ne yandim.kafam kazan gibi.suan uyuyo.anca evi toplarim.

heyyooo, gözün aydın Esracım :)

KOLİK ALBÜMÜ arayan arkadaşlar, link vermek doğru olmayabilir. Google'a "kolik buziki Orhan mp3 indir" gibi bir şeyler yzarsnız bir yığın site çıkıyor. Birkaçına bakın, mutlaka bulursunuz. Ben bu şekilde bulup indirmiştim ama çok eskiden indirmiştim. Link yok şu anda elimde.

Bizi anlatıyorsun Tuğbacım. Onur okullar başlamadığı için evde, dayanamadığım noktada uyandırıp veriyorum Doruk'u. Ben 1-2 saat uyuyorum. Ama okullar açılınca halimiz duman olacak, alışmak lazım. Ennnn iyi 2,5 sat uyuyabiliyorum kesintisiz. Genelde 1,5 saat ! Ama dün gece biz de böyle çok sık uyandık Her aldığımda koklamasam, o kokuyu duymasam katlanamam sanırım. Ama sırtım ağrıyo mesela, ağırlaştı da sıpa..

surup işe yaramadı yarım saat sıdı uyandı emdi kustu gegirdi omzuma tunedi uyuyo yatırsam uyancak bugun sıkıntısı var ama cozemedim dunku hava carptı aksama allahtan davetliyiz yoksa yemek yapamazdım

taze aynen gunlerdir sırt kol omuz vb agrılarım var ama zeyna gucu gelio eceyi kucakladıgımda.o koku olmazsa naparım bilmem bagımlısıyım resmen

minişimi yıkadımmm mis gibi oldu şimdi uyuyoooo bende krep yaptım yiyorummmmm

Aynen o koku o emerken bana bakmasi nebilim eli ayagi heryanina hayranim cıldırıyorum bebisim ıcın resmen:))
Ya bende vermesem hakana dınlenemem.ama bu yaptigı bakılcak degil.uyuyo sevval sadece mikirdanma gerinme uykuda garip sesler cikarma durumu var.buda benı dogru dürüst uyutmuyo,nede olsa kızım osursa mesele oluyo benım icin :)
emzirirken dondurma yenirmi..bana soguk hiçbişi yeme cocuk hasta olur dediler
Ya bilmiyom ama benım canim cok istedi yiyom 2gündür.bıraz oda sicakliginda bekletiyom bıde yanimda oda sıcakliginda bi su oluyo.yerken arada su iciyom cocuk misali :))

gunaydin mi tunaydin mi diyim harap ve bitap bicimdeyim..bizim sipa artik berbat bir uyku duzeni oturttu, ozetle gece 10.30-11 gibi uyuyor, 1.30gibi uyaniyor emiyo, 2-2.30 gibi uyuyor 5.30-6 gibi kalkiyor emiyorsut yetmiyor ciyak agliyor+mama aliyor ve bir daha 12-1e kadar uyumuyor-kahvalti yaptirmiyor, surekli kucakta gezme istiyor(gece uykusundada minigin dedigi ikinmùa gerinme tilki uykusu hali( simdi 3 e kadar uyusa iyi bazen uyuyo bazen uyumuyor sonra hoop tekrar bi uyaniklik huysuzluk donemi..ya bi yeni dogan 16 saat uyur bizimki 16 saat uyanik(

cok sevindim canim, ben kara kara dusunuyorum yarindan sonra tr ye geliyoruz ve artik annem yanimizda olamicak(napicam ben(

neyse bu uyurken ben valizleri yapayim yavastan, yarinda birazini yaparm, dun gece10 da utu yaptim uyusun diye bekledim(birde daha agda merasimi var, annemde temizlik yapiyor, yola evi temizlemeden cikmazaksamustude doktora gitcez, bakalim ne dicek.

SLM :)

emzik veren anneler hangi emzikden aldınız.. ben buugun eşime NUK marka slikon damaklı yenidogan emziği aldırdım çünkü oglum doydugu halde emzik niyetine memeyi kullanmaya başladı .bakalım denemedeyiz ..

dün banyodan sonra gun duz nerdeyse tüm gun uyudu emzirirken ble uykudaydı. ve sonuç gece 9 dan 3 e kadarderin uykuya dalamadı evladım içim sızladı zaten gazıda vardı çıkaramdıbi türlü.

ga ziçin zinco aldık umarım işe yarar...

selam herkese
gülistan zinco bazen işe yarıyor bilgin olsun
bu arada Ece emzik tutmuyor gazı ya da kakası varsa emmek istiyor üsten basınç yaptırıp kaka yapmaya ya da gaz çıkarmaya çalışıyor üzülüyorum minicik ama nasıl ıkınıyor

Gözünaydın Esra'm.. Nihayet biraz olsun rahatlayacaksın..

Hey gidi günler hey.. Bir zamanlar sana kendine maşallah demeni istemiştim hatırlar mısın kuzum? Doruk paşa istediğin kıvama gelmiş anlaşılan..

Gülistan, benim kız damaklı emziği almadı.. Doktor da annenin meme ucuna benzer emziklerle başlayın demişti. Onlardan aldım.. Hoş bizimkisi her zaman almıyor, canı istediğinde alıyor sadece..

ben emzigi nuby aldım silikon anne memesiyle aynı dokuda yapılmıs cok memnunum herzaaman vermiorum ama hayat kurtarıo bazı zamanlar

dondurma yemiom soguk hicbise yemiom ama gecen biri ne sacma dondurma sut yapar dedi beni asagıladı kıl oldum ondan sordum

nurdan darısı basımıza insallah. kurbana 1 ay kala gitcem bende emrah bayrama gelcek beraber doncez simdilik planımz boyle bakalım nasıl olcak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…