2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Didooo, nasılsın datlum? Kaç zaman oldu denk gelemedik buralarda.. Neva'cıkla muhabbetiniz nasıl? İyisinizdir inşallah..

biz da kesemedik daha malesef başarmalıyız artık manikür yaptıracak kıvama geldi çünkü
aspiratör çok iyi oluyor canım çok kolay ha gayret yaparsın sen tek başına yıkadığına göre

dayıya gitmek lazım herşeye rağmen bence
bu rada milupa rezeneyi direk bebeğe mi veriyorsun emmeden öncemi sonra mı çok önemli benim için

güle güle kullanın canım
sağlık için çekilen acılara katlanması lazım aşı kontrol vb sağlık için zorunlu ağlasa da

inşallah kilo alır canım

mercimeğim inşallah güsel çıkcak sonuçç..yatarak emzirmeyi denedinmi hiç...ben çok zorlandım oturark belim .çok apırdı yatarak çok rahat valla...ama uyumamaya özen göstermek gerek..

bende yastığın üzerine koyup emziriyorum yoksa sırtım belim ağrıyor gaz alrken bile belim kopuyor

milshake nasış gidiyor hem iş hem bebek
çok yorucu oluyor mu??
ne çabuk geçiyor zaman ben izne çıkalı 2 ay olacak nerdeyse 17 temmuzda çıkmıştım

geçmişi anca okudum..tuana çooook geçmiş olsun canım.Allah şifa versin.içim sızladı inan

sibel vallane diyeceğimi şaşırdım.Allah sabır versin.üst üste geldi hep olumsuzluklar.düzelir inşallah.bl bol dua et

epruuuu şu an neva ayağımda dalamıyor bir türlü..gece harika uyudu maşallah.dün ve önceki gün kendi kendine uyumuştu beşiğinde.bu gün yine arkadaş geldi kız sapıttı.tesadüf diyordum ama 3 keredir aynı şey luyor.aşırı usma uyumama..bebek işte..muhabbetimiz gitgide iyiye gidiyor..bayram tatilinde Konyaya gidecveğiz çok sıklmıştık evde..sizden naber

evrim olaydı şu kanguruyu iyice bir soracaktım.kararsızım bu konuda

kolik cdsini neva doğduğundan beri dinliyor.odasına yayın yapıyoruz..kısmen işe yarıyor bizde

Yeni Doğan Bebeğinizi Rahatlatan Müzikler"Bu albüm, bebeklerin ağlama süresini kısaltır, beslenme ve uyuma sürelerini artırır.'' Müzik dünyasinin yakindan tanidigi Buzuki Orhan, geçtigimiz günlerde ilginç bir albüm çikardi. "Kolik" adli albüm, tüm dünyada dogan bebeklerin yaklasik yüzde 20-25'inde görülen "kolik" hastaligina iyi geliyor. Üç yil önce ilk çocugunu kucagina aldiginda sürekli agladigini gören ve onu susturmayi basaramayan Buzuki Orhan, çocugunun "kolik" hastasi oldugunu ve fön makinesinin sesiyle sakinlesebilecegini ögrenince, bu konuda çalismaya basladi. Amerikan Hastanesi'yle ortaklasa yürüttügü 1,5 yillik çalismasinda, fön makinesi sesi yerine özel bir müzik hazirlayan Buzuki Orhan, bu çalismasini da bebekler üzerinde test etti. Yaptigi müzikle bebekleri sakinlestirmeyi basaran sanatçi, bu müzikleri de "Kolik" adli albümünde toplayarak piyasaya çikardi. Hiçbir tanitim yapmadan piyasaya sürülen albümü kulaktan kulaga duyanlar, bebeklerini rahatlatmak için müzik marketlere kosuyor.

Uzman görüsü: Fön makinesi sesinden kurtardi Amerikan Hastanesi Yeni Dogan Bölüm Sefi, Çocuk Hastaliklari ve Yeni Dogan Uzmani Dr. Gülnihal Sarman, Buzuki Orhan'la birlikte yürüttükleri bu çalismanin büyük ölçüde basarili oldugunu söylüyor. Dr. Sarman, "Kolik hastasi oldugundan emin oldugumuz bebekler üzerinde yaptigimiz çalismada, Buzuki Orhan'in hazirladigi müzikleri dinleyen bebeklerin aglamalarinin siddetinin azaldigini, aglama sürelerinin kisaldigini gözlemledik. Simdiye kadar bebeklerin anne karninda duydugu seslere yakin oldugunu bildigimiz fön makinesi sesini öneriyorduk. Simdi ise Buzuki Orhan, ebeveynleri fön makinesi sesinden kurtarmis oldu" dedi. ''kolikli Bebeklere Beyaz Gürültünün Etkisi'' baslikli çalismasi, disiplinlerarasi isbirligi yapilarak, degerli müzisyen Orhan Osman’in özverili çalismalari sonucunda hazirladigi Kolik albümü dinleterek gerçeklestirilmistir. Çalisma sonucunda bu albümün, bebekleri olumlu yönde etkiledigi, bebeklerin sakinlesmesinde etkin ve kullanilabilir bir araç oldugu saptanmistir (Nisan 2007) Prof. Dr. Hatice Pek

didommmm naber kuzum aspiratör bilgileri için tşk tatlım

gülistaannn zinco işe yarıyor bebişim

meltemmmm nabersin tatlım ne zaman buluşuyoruz he heee :))

memelerim nasılll nerdeyse ağzıma değicekler tam inek memesiiiiiiiii :sinifsinif:

[/URL][/IMG]

biz banyomuzu birlikte yapıyossss çok zevkli ben soyunuuyorum sadece donla kalıyorum oğluşumuda soyuyorummm hooppp küvete
kucağımda yıkıyorum gayet rahat oluyor veee artık ağlamıyor
banyonun zevkli hale geleceğini birgün söyleseler inanmazdım
eskiden ağlardı ortalığı yırtardı deli olurdum yıkarken
bide banyo sonrası bi masaj yapıyoruzzz oyy oyyy
beyimiz yüzüsüt yatıyor kafa bi sağ bi sol ben sırtına masaj yapıyorum bide ah oh diye sesler çıkarıyo tam keyif herifi yaaaa

mucizem gelmiş..hissewtmiştim olumsuz birşeyler yaşadığını..düzelir herşey umarım..

esra aspiratör işe yaradı mı..fotonuz çok güzel..yahya çok mu beyaz sen mi karasın de bakem

ayy yaradı kuzum sağolasın
şimdi ben bu aspiratörü önce sıkmıyodum sokuyodum burnuna çekemiyodum meğersem dışarıdayken sıkıp sokucakmışım
evrişimde o kadar tarif etti telde beceremişmiştim artıkk becerdim bissürü sümük çıktı burnumuzdannn

esracım neva da artık banyoa ağlamıyor maşallah..çok seviniyorum

çok sevindim..moka ,sümük,ossuruk yegane mutluluk sebebimdir arz ederim.

Didoo'm biz de bir iyiyiz bir huysuz.. hiç belli olmuyor halimiz. Mesela şimdi kucağımda uyuyordu, karşıma yatırdım. açmış gözlerini bana bakıyor.. İki gündür kaka yapma problemimiz de var. Önceleri hemen hemen her bezi kakalı olurken şimdi yapamıyor, ıkınıyor, yüzü ıkınmaktan kıpkırmızı oluyor.. Bu durum da onun uykusunu bölüyor haliyle.. Kızımla fotoğraflar çekilmek istiyorum mesela ama kendimi toparlayacak fırsat bulamadığım için bu halimin fotoğraflara da yansımasını istemiyorum. Dün benim dr. kontrolüm vardı. 40ımız çıktı ama benim akıntım bitmedi.Son demlerinde gerçi, doktor içerde bir miktar daha kan olduğunu söyledi.

Gypsy'm, maşallah oğluşuna.. Ana-oğul ne güzel çıkmışsınız öyle.. Demek tek başına yıkıyorsun, helal olsun valla..

finky ve epruuu ses verin..benim boynum koptu kopacak sağa dönüp tek elle yazmaktan

ebru ben de saatlerdir uytmaya uğraşıyorum.tam uyudu diye bırakıyorum gözler aynı defneninki gibi açılıyor..şu an ter içindeyim..ev 30 derece..hala hava soğumadı burada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…