2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

meltem-burcularımmmm yıldönümleriniz kutlu mutlu olsun
serapcım seninde doğumgünün kutlu olsun
nice yıllar uzun sağlıklı ömürleriniz olsun eşlerinizle ve bebişlerinizle

evrimmmmm ben size gurbannnn olurummmm
çok özledim seniii ne güzel denk gelmemizzz
yahyamda kucağımda size bakıyo hihoooo

yıne sısın normal uyuyormuş.. bak bısımkısı omuz askısı seklinde

hepinizin yazdıklarını okuyorum ama cvp yazamıyorum,nolur umursamadıgımı dusunmeyın
ask olsun tatlim ne kusuru, biz 2 kisi bas edemiyoruz bi veletle, siz tek basinizasiniz, hem takdir ediyorum , hemde saygiyla giliyorum, buraya girmeye bile 2dk icin olsa vakit bulabiliyorsunuz..bunada sukur...

o toparlanma isini bende merak ediyorum ne zaman olucak bakaliùm...

seçillllllllllll
fito denen kremde bi cacığa yaramadıı
son 3 gündür yaptığım şudur tüm kremleri bi poşete doldurdum rafa kaldırdımmmm
sabah akşam göğüslerimi karbonatlı su ile pansuman yapıyorum suyu kaynatıyorum ılınmasını bekliyorum bi çay kaşığı karbonat pamuklar siliyorum tertemiz biraz yakıyor ama rahatlatıyor kurumasını bekliyorum kuruyuncada pedle değilde bebişimiz ağzı için yaptığım yumuşak bezlerle kapatıyorum ve iyi geldiğini resmen hissediyorum artık o eski acılarım kalmadı binlerceee şükürler olsunnnn
tabii yine acı var ama o berbat acılr yok
birde her emzirmeden sonra kendi sütümü sürüp kurutoyurm dışarda bekletiyorum hep göğüslerimi hava alması gerçekten iyi geldi ama ped koymayın yumuşak bez koyun mutlaka
uzun araştımalarım sonucu bu kanıya vardım bilesiniz

bole uyuyor ıste.. şarkülü kaymış anne de ben oluyorum..

ay masallah topacima benim:))
iste bizim bunun biraz daha asagi kaymis versiyonu, cocuk hala anne karnindaki pozisyonunu ariyor sanki..
kafa gogusun iki arasinda,bacaklar karinda...
yaka ignesi bunlar:))

deryammm canım benim güzel annem yahyam iyi şükürler olsunnn sağlığı gelişimi vs bi sorunumuz yok perşembe aşıya gidicez yine bakıcaklar kilos vs
ama kıçında pişikler olmaya başladı ne yaptıysam geçmedi
zaytinyağı sebamed ve johnson pişik kremleri işe yaramadı önerilinizi bekliyorum
bi arkadaşım 3 aylık bebeği var oda geçirmemiş son çare pudra sürmüş geçmiş ama doktorlar önermiyor diyor ama mecbur kaldım diyorr oğlumun canı yanıyor hissediyorum resmen (

hemen ekliyorum bi fotoo
arabadaki haline bayıldımmm ay bide kaşlarını çatıyolat büyük adam gibi süper yaaa

Gecmis olsun esracim...bizim boynumuz pisik oldu, gul suyuyla siliyoruz iyi geldi gibi..
birde o ergen sivilceleri yuzunde bizdee basladi, horonlarimi fazla geldi nedir:)) sanirim sut ve mama yagli geliyor, ondada gul suyu iyi geldi tavsiye ederim, gunde 2 kere saf gul suyuyla temizliyorum yuznu boynnu...

Bırı bana deseydı kı cocugum bole uyuyor.. derdım manyak mıdır nedır kadın diye.. uyunuyormuş fallaa..

şimdi çektimmm en tazesinden yüzüstü yatıyosss daha doğrusu yatmıyosss kafa hep havadaaa

[/URL][/IMG]

yavrum,hametan ve bepantenle gecırdım ben.. sımdı de sebamedın pısık onleyıcısı ıle koruyorum.. ha bır de numune nıvea nın "pısık kremı" vardı.. o da cok ıyı gelmıstı,onu da denemıstım ıkı gun.

fotolar süper yahaya paşayada maşallah kız saçlara bak
pişik için niveanın pişik kremi derim tek geçerim birde pişik kremini arada pişik omadan kullanırsanız pişikle uğraşmak zorunda kalmazsınız canlarım
süt artamsı için bulgur pilavı ye birde yaş incir sanki etkilyor gibi ay deliricem ya ne artmaz sütmüş
anam bunların hepsi rezilliği seviyor benimkide kırk büklüm kucağımda omzumda yada dizizm üstünde uyukluyor
şimdide ağlıyor

hepinizin yazdıklarını okuyorum ama cvp yazamıyorum,nolur umursamadıgımı dusunmeyın
hiç olur mu öyle şey...

annesi tombullaşmış kuzey maşallahı var..
olur olur toparlanırsın, senin güzelliğin yeter beee..göğsünün düzelmesine de sevindim..

bu arada pudra niye önerilmiyor..ben de var gerçi kullanmıyorum ama nedenini mrk ettim bilen varsa yazsın lütfen..

yahyacığın yüzü isilik gibi mi oldu kıyamam ona..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…