2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben şimdi çok acil çıkmak zorundayım. yoksa ilk randevumuza gecikmiş oluruz.
öpüldünüz güzel anneler.

saol canım öpüyorum seni ve bebişiniopuyorumnanaktan

aynen nurdan bizde de durumlar aynı.çok sinirli diyodum yavruma..gözünü de kapatıyo memeyi buluncaya kadar sinir oluyo..elleriyle de kapatıyo yüzünü..memeyi ağzına verinceye kadar canım çıkıyo...
bişeyi merak ediyorum..sütümüz yetiyosa bebek ne kadar sürede doymalı?? benimki saatlerce memede kalıyo..kendisi bırakmaz da ben bıraktırırsam sinir oluyo, uyumuyo..çok özendiğim emişme zamanları bana ızdırap veriyo artık..saatlerce sürdüğü için boynum,belim,omuzlarım çok ağrıyo..meme uçlarımda da iflas etti artık..çok canım yanıyo..kakao yağı demişsiniz bi deniyeyim bakıyim..

Esrako'yu ben de merak etmiştim bilgi verdiğin iyi oldu nazan..

Sahi mucize hiç görünmedi değil mi..Hay allah umarım iyidir..

Ben bişey farkettim. ıki gün emzirme sutyenimi takmamıştım, atlet giydim. Sanırım atlet naylon karışımlı olduğu için göğüs uçlarım hiç olmadığı kadar acıdı yandı yara oldu. Sonra tekrar emzirme sütyenimi takıp göğüs pediyle destekleyince yaralar hemen geçti. ılaç sürmeme gerek kalmayacak kıvama geldi nredeyse. Tesadüf mü bilmiyorum ama göğüs pediyle temas edince iyi oluyorlar..

Benim oğlumun kulağında, bacaklarında,sırtında ciddi ciddi kıllar var.. Yaw kıllı bi oğlancık mı olacak yoksa sizinkilerde de var mı??

Olmazsa ağdaya götürücem oğlumu hehe:))

ben de göğüs uçlarının hava alması gerektiğini okudum sitede..çıkardım pedleri, demek kapalı olduğu için geçmedi diye..çok canım yanıyo..oğlum uyanmasın diye dua edicem nerdeyse..

bugünn benim doğummm günüm...dışarı çıkalım dedik hazırlandık çıktık ama çok rüzgar var die geri döndük ......
geçmiş doğum günün ama kutlu olsun canım daha nice güzel yaşlara a.s.
süper ya ne güzel olmuş alkisalkisalkis
nevam aşkım bu gün 1 aylık oldu.uyanınca ve babası gelince aşıya götüreceğiz.sonra da doktor kontrolümüz var.kalça filmi çekilecek..inşallah bu işlemler üzmez kuzumu
maşalah neva hanıma güzel haberlerle delin cnaım bakalım ne kadar büyümüş cimcime :ecrin_bebek:
dikkat ettimde esrako epey zamndır yok ...umarım iyilerdir..

didom dide kız avatarındaki resmin buyuk halini koysana ne tatlı bi poz yakalamışsın öyle.:)
bende merak ediyorum inşallah iyilerdir

oh sizde güzel haberlerle gelin inşallah ceren hanimde ne kadar büyümüş bakalım

Göbeği düştü mü mercimekim.. Benimkinin 15.gün düştü.. Korkarım sen de aaa bizim de aynı gün düştü diyeceksin..

herkese merhaba,
bir pazartesi klasiği:biz yine işitme testindeydik : ) iş bilmez bir personel yüzünden taksit taksit geçti yavrum testi.3 haftadır selçuk-tire hattında yaşıyoruz;üzüntümüz,sıkıntımız da cabası...yine de çok şükür,sonunda bitti.Allah hiç kimseye evladıyla ilgili endişeler yaşatmasın,üzüntüsünü göstermesin...

ayca senin oglunda var benim kızımda :))))ama dokuluyo onlar zamanla canım uzulme

secil ben denedim kakao yagı biraz daha iii geldi kreme nazaran sende dene

başağrılarım yeniden hortladı..(( bikaç gündür sürekli ağrıyo..ben ne zaman normal hayata döncem off yaaa...göğüs uçlarım da zonkluyo bi yandan..çok mutsuzum.

gözün aydın geçmiş olsun beceriksizlerin yüzünden neler çektiniz ama sonunda rahata kavultun canım benim kuzunada sanada geçmiş olsun tekrar gözün aydın olsun çok şükür herşey yolunda ya ona bak sen gerisini düşünme kaydirigubbakcemile5

yok canım bizimki 11.günde düştü..:))
cık cık cık bu olmadı bak şimdi...
sonuçiyi çıktı galiba...geçmişler olsun
ayca senin oglunda var benim kızımda :))))ama dokuluyo onlar zamanla canım uzulme
hadi yaaa çok sevindim...kurtuldu ağdadan desene bizim sıpa..

evet birazda kendimizden bahsedelim iki gece ve gündüz uykusuzluğunun ardından metsil damla sayesinde birz rahatladık geçen buraya uyuyor artık yazmıştımya çocuk sen öyle zannet dermişcesine iki gün ömrümü yedi yavrucak ağlaya ağlaya bi hal oldu uykusuzlukta cabası tam uyumasada en azından saat başı kalkıyoruz her saat başı viyak ayaktayım o 1 satlik uykuya bile hasrettim şimdi onlara sevinir oldum ama büyüor yavrum hafiften agulamaya başladık maşallah rahat olunca çok mutlu ve huzurlu görünüyor ama gaz sancımız tuttumu eyvahki ne eyvah
bana gelince hala hertarfım ağrıyor iki gecedir ağrı kesici içip yatıyorum sütüm artsın diye en sonunda kilo vermek yerine almışım hemde 2 kilo süttede tık yok sanırım biz mamayla devam etmek zorunda kalıcaz bizden böyle birde ağustos kuzularının oraya 1 aylık resmini ekledim büyümüşmüyüz bi bakın bakalım

aa ne hos yaa, var bizim bu sitede bir sinerji..

iyi haberlerle gelin insalah..

nevam aşkım bu gün 1 aylık oldu.uyanınca ve babası gelince aşıya götüreceğiz.sonra da doktor kontrolümüz var.kalça filmi çekilecek..inşallah bu işlemler üzmez kuzumu

aglamasiz, atessiz bir asi diliyorum:))masallah neva ya..

sabahtan beri ecede bi halsizlik bi mızmızlık oyle zor uyuttumki o agladı ben agladım midesi bulandı kustu gaz cıkardı alttan hıckırdı yoruldu emmedide dogruduzgun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…