2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

saat 1e gelio benim tontis yarım saattir uyuyo 3e dogru uyanmazsa ben uyandırcam.kvaldem ptesi gidio tr ye artık sahurlara kalkmam lazım kocamı cok ozledim ya bari sofrada vakit gecirelim ins ece uyurda o vakitte yemek hazırlarım kolayca. ben yatar opulnuss

birde bisey sorucam sizin veletlerde uyku siarsinda cok gerinip hareket ediyormu, bizimki 2 sn durmuyor, habire geriniyor, kollar eller, kafa...derin uykuda bile..

Evet canım, bizimki de gerinmeyi çok seviyor. Bir de her zaman derin uykuda uyumuyor mu nedir, uykusundayken bile devamlı bir ses çıkarma, gerinme bir faaliyet anlayamadım gitti. O böyle yapınca geceleri bana uyku uyutmuyor. 5 dkda bir kalkıp kontrol etme ihtiyacı duyuyorum..

ah o gobek benimde 4-5 aylik halinde suan(bende basliyim su corap olayina..birde o dehset catlaklar mor ve gri iyyy...totalde 9.5 kilo gitmis, hadi hayirlisi...

benim göbek deliğim doğumdan önce balık dudağı gibiydi şimdi 1 cm içerde şimdi daha çirkin bide göbek deliğimin altı harita gibi kahverengi çizgilerl edolu çirkin ötesi bide kocaman göbek önde,evrişin dediği gibi bazen titriyorum ama sabaha kadar 3 4 tişört değiştiriyorum saçımda damlıyor resmen aman bu dönemde pek kötüymüğş beeeaaaaaaaa

bende cok kontrol ediyorum, hele kusacagi zaman daha cok geriniyor..

bende o kadar dehset terleme olmuyor ama beli burasi cok sicak degil ondan kaynaklaniyordur..
ah baby bana corap deme daha o uyluga kadar olan varis coraplarini yeni cikardim, sle bi kac gun cirap gormek istemiyorum, bacaklarim nefes alsin..

ben kaçıyorum kızlar
biraz odamda kafa dinleyim
başım ağrıyo eşim nöbetçi
oğlum az sonra uyanır
gene bana yalnız gecelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ah kiyamma sana yavrum ya yoksa lohusa misin???( haha hamilemisin geyiginden sonra 40 gun bu var simdi:))

lülülülülülü

birde bisey sorucam sizin veletlerde uyku siarsinda cok gerinip hareket ediyormu, bizimki 2 sn durmuyor, habire geriniyor, kollar eller, kafa...derin uykuda bile..

OoOoOo.. OLMA MI?? resmen sag krose, sol kroşe calısmalarımız mevcut :))

Coraplarımı getırdı hemen Ozy.. yazmıssın hemen gıyelım dedık :)) bu sıcakta hersey o kadar zor ki Pervin.. bu gobekle de o kadar mutsuzum ki.. ama bırsey saracak durumda da degılım.. terledıgım zaman resmen kendımden nefret edıyorum, cunku normal ınsan gıbı terlemıyorum kı.. zamk gıbı terlıyorum resmen,cok rahatsız edıcı.. dıkısımın de bır yerı kapanmadı,cok da suya gırmem ıyı degıl, ona ragmen sabah aksam gırıyorum, o yuzden dıkıs te kapanmıyor.. ay ne dertlıymısım.. bır dokun bın ah işit.. bugünler de boyleyım.. :))

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
evros, babymom+, Ebruska, evriş+, LalEce, ningo07, norraa+

o topikte bayağı kalabalık
iyi geceler kızlaaaaaaarrrrrrrr

OoOoOo.. OLMA MI?? resmen sag krose, sol kroşe calısmalarımız mevcut :))
:))

iyi bari ya..buaralar cocugun her yaptiggi anormal biseymis gibi panik oluyorum..kustu normal mi, osurdu normal mi, sari sicti normal mi, uyurken geriniyor normalmi??anne olmak ne zormus...

Ay osurmak dedim de, bizimki resmen koca adam gibi carrtttt diye osuruyor, biz kopuyoruz, ya 51 cmlik veletten o ses nasil cikar, birde suratinda bir rahatlama gulumsemesi sonrasinda, kopariyor beni, hele bide bunu emerken yaparsa:)))

off tv de bisi yok, Teo uyuyor ama benim uykum yok...canim sikildi valla, uyandirip emzirsem mi ne??

Buarada yarin 2. evlilik yildonumumuz, ne guzel bi hediye evlilik yildonumu icin:)) gerci evdeyiz ,bi yere cikamiycaz...olsun buda guzel...

iyi bari ya..buaralar cocugun her yaptiggi anormal biseymis gibi panik oluyorum..kustu normal mi, osurdu normal mi, sari sicti normal mi, uyurken geriniyor normalmi??anne olmak ne zormus...

Ay osurmak dedim de, bizimki resmen koca adam gibi carrtttt diye osuruyor, biz kopuyoruz, ya 51 cmlik veletten o ses nasil cikar, birde suratinda bir rahatlama gulumsemesi sonrasinda, kopariyor beni, hele bide bunu emerken yaparsa:)))

Hani dıyorlardı ya, bırısının geğirmesi ya da osurması sızı bu kadar mutlu edebılır mı dıye?, hakaten yaşanınca anlasılıyormus, Kuzey cart cart altından cıkarınca, ohh dıyorum yaşasın :)) nası mutlu edıyor o ses benı anlatamam :))

Bir de alyansını takabılıyor musun?? ben hala takamıyorum Nurdan.. 10 kılo gıttı.. hala ödem mi var?? neden bana onceden bol gelen yuzugu ben hala takamıyorum, anlamıs degılım

off tv de bisi yok, Teo uyuyor ama benim uykum yok...canim sikildi valla, uyandirip emzirsem mi ne??

Buarada yarin 2. evlilik yildonumumuz, ne guzel bi hediye evlilik yildonumu icin:)) gerci evdeyiz ,bi yere cikamiycaz...olsun buda guzel...

Yıldonumunuz kutlu olsun.. nıce nıce boyle guzellıklerle dolu yıllara..

Bugun Kuzey uyurken alısverıse gıttık geldık Ozy ıle.. nası degısıık geldı bana,nası ıyı geldı anlatamam :) gorumcem evde su an.. o da yarın gıdecek, yalnız kalıcam.. bakalım duzenımızı nası oturtacagız,birilerinin evde olması acayıp ıyı bırsey cunku.

aynen o kaka yapip osurdukca ben mutlu oluyorum, birde onceden degistiremem diyordum ya, simdi kokusu bile hosuma gidiyor, sapikmiyim neyim:)))

Yok canim ya gecen gun denedim ihh olmuyor, en cokda gecen sene yildonumumuzde aldigi tek tas vardi, ona cok uzuldum, ortasindan sonrasinda ilerlemiyor, alyansta yle, ki bunlar bana bol geliyordu(
senin daha kac kilo kaldi, benim 15 kilo var:)) belki 10 kilo daha giderse girer:))

kesinlikle gecen doktora giderken dikisler icin 1 saat erken ciktik anneme birakip Teo yu, biyerde bisiler ictik ben etrafa bakiyorum acayip acayip:)))sanki mapustan cikmisim, 10 senedir icerdeyim:))

kesinlikle gecen doktora giderken dikisler icin 1 saat erken ciktik anneme birakip Teo yu, biyerde bisiler ictik ben etrafa bakiyorum acayip acayip:)))sanki mapustan cikmisim, 10 senedir icerdeyim:))

Bende de 15 kılo mevcuttur.. tam 20 kılo aldım, 10 kılosu gıttı, ama ıdeal kılo ıcın 15 kılo lazım Nurdan..

Tanımlaman cok hoş.. bende kendımı bı an ole hıssettım, acayıp acayıp etrafıma bakınınca.. :))

Nurdanım, Kuzey agzı acık uyuyor sımdı baktım da..burnu tıkanık dıye mı bole uyuyor, oyle oldugunu dusunuyorum.. su an onun ıcın ne yapabılırım?? evde damla falan yok ama..

nurdan içim gitti ya nasıld ağlıyo öle cnm benim...çok tatlı ama maşallah

nazan oy oy bitiyorum böle aşkla bakan fotolara ne güsel allahım nazarlardan saklasın..çok hoş duruyosunuz..bu ara babayı görmmeiştim ..babaya çok bezyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…