2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

dsc0005nyb.jpg

Kızlar bu benim ya 23. haftadaki resmim. Nasıl sizce...
güzel çok güzel sağlıkla doğsun bebeğin..
7.ayı idrak ettiğimiz şu günlerin anısına bir foto da benden..bana hala 5 aylık mı diye soran konu komşu tezgahtar kızlar utansın..
my.php
[/URL][/IMG]
maşallah maşallah süper gözüküyonuz nazar değmesinn
Uzuuuun zamandan sonra bir göbüş de benden olsun bakalımdelikafadulden

cesme236.jpg

burkocum tam kız göbeği buna denir valla süper bu arada arka fonda kıskandım valla şimdi oralarda olmak var allah nazardan korusun:nazar:

arkadaşlar bu resmi de bugün çektim. 24+4 günlüğüz. biliyosunuz bizim dr cinsiyet konusunda bizi biraz muallakta bıraktı sizlerden yorumlarınızı bekliyorum.
kızz maşşalah buyumus göbişşş
dsc0005nyb.jpg

Kızlar bu benim ya 23. haftadaki resmim. Nasıl sizce...
maşşalah canım sanada bebişedee.hepimiz göbüşş büyütüyoruz
7.ayı idrak ettiğimiz şu günlerin anısına bir foto da benden..bana hala 5 aylık mı diye soran konu komşu tezgahtar kızlar utansın..
my.php
[/URL][/IMG]
bencde şekerim kapak olsun bu herkeze.maşşalah kız göbişe,negüzelde buyuduler dımı
Uzuuuun zamandan sonra bir göbüş de benden olsun bakalımdelikafadulden

cesme236.jpg
agustosta dogacak olan bebişinizle bırlıkte cok daha mutlu bı aile tablosu olacagı kesınyerimseniben Allah ömür boyu mutlugunuzu daim etsin şekerim
27+1 haftalığız..
resim.jpg

maşşalah negüze fit bı hamişsin yaa.aman nazar degmesın canım

Mercimekim, senin Rüzgar her an çıkacakmış gibi duruyor, sivri yani..
Bi benim göbek kız göbeği gibi yayvan yayvan..

güzel yorumlarınız için teşekkürler kızlar benim göbiş çıplakken basket topu yutmuş gibi duruyor aynı arkadan bakınca hiç hamiş gibi durmuyorum kocişim belinin inceliği aynı duruyor diyor

mecimek çok tatlısın sende fit hamişlerdensin
dide sağol canım koca adam oluyorlar maşallah sende koysanda bizde görsek

my.php
[/URL][/IMG]

28+2 günlük oldu burçinim teyzeleri annesi çok fene degilmi odaları degiştiriyorduk babamızla çaktırmadnda nasıl çekmişiz resmimizi ama degilmi babamız görmeden koyuyoruz yoksa fırçayı yerim valla

Son düzenleme:
Ayyy kızlar...Ne güzel ya göbişlerinizzz..KIzlar ben de uzun süredir bu foruma katılıyorum.Kendim de 8+1 hamileyim.ılk kez sizin bu başlığı gördüm.Ayy ne kadar sabırsızlanıyorum benim de göbişim çıksın diyeee....

kızlar ne güzel göbüşleriniz var öyle bende haziran annesiyim 3 hafta sonra bende hamişlikteki göbüş kalmıcak halbuki çok alışmıştık birbirimize neyse sağlık olsun göbüşleriniz çok tatlı maşallah allah bebişlerinizide kucağınıza almayı nasip etsin

ceemre sagol canım seninde az kalmış kucagına almaya bizim daha yolumuz var hayırlısıyla alsak bir kucagımıza göbek önemli degil kalsada ileride kaybederiz nasıl olsa

ayyy ne zamandır girmiyommm herkes göbişini koymuş buraya yaa

canım didecim maşşallah göbişine demek öyle diyorlar ha banada bugün eşimin salak arkadaşı eşim bebek görmesine izmire gelirsiniz artık deyince aaaaa yenge hamilemi dedi yuh yani dedim koca göbegimi görmedinmi len dedim yoksa işkembemi sandın içimden kaç aylık yenge ben 7 aylık dedim dogurcam nerdeyse ha benim hanımda yüklü 4 aylık dedi acaleniz neydi daha 5 aylık evliler ben 2 senede anca tuturdum pekde sıkı çalışmıştım ama demekki formda degilmişim eh gençlik gidiyor nede olsa :roflol:
ayyy tam süzme salak bunlar yaa kıl olorummm böle tiplere banada merdivenleri silen kadın demişti bi kere hamilemiymişsn haberim yok die manyakmı neee bende davul gibiyim halbukim :kızgın:

1188 kg. 35 cm. 26+3 hafta

ya kızlar bebişlerimiz ne kadar da çabuk büyüyor değil mi!! sabırsızlıkla annelerini uyutmayacakları günlere doğru mücadele ediyorlar :emir_bebek: hayırlısıyla kucağımıza bi alsak.
maşallah göbişine canımda sen niye foruma gelmiyomusun sadece göbek ekleyip gidiyosun dikkatimi çektii??
Ayyy kızlar...Ne güzel ya göbişlerinizzz..KIzlar ben de uzun süredir bu foruma katılıyorum.Kendim de 8+1 hamileyim.İlk kez sizin bu başlığı gördüm.Ayy ne kadar sabırsızlanıyorum benim de göbişim çıksın diyeee....
ayy acele etme bi bakmışsın koca bi göbekk uykusuz gecelerrr tekmelesin istiyoduk şimdide biraz uyusunda bizde yatalım diye bakıyoruzz rabbim tüm güzelliklerini yaşatsın sanada

ayy kızlarr kafam karıştı bissürü göbiş varr
kaçakkedim
deryam
didoom
kadriyem
burkom
mercimekimm

hepinizeee kocaman bir maşallah :nazar: rabbim nazarlardan saklasınnn göbişlerinizii

ama benim favorimmm kadriyemm kendime çok yakın hissediyom kendilerini döt göbek maşallah aynı benn :1hug:
burkom senin sevgili kaç aylık anacım benimkinin 11 aylık kız doğurucakmış ben erkek yapıyom diye :roflol:
deryam kaçakkedim ne kadar fitsiniz ikinizdee yaa
hele mercimekimmm bi göbek var döt duruyo olduğu gibi uyuss oluyom şöle sadece göbeğine kilo alanlaraaa :mymeka:
didom kusura bakma amaa en küçük göbiş sendee anacım hiç 6 aylık gibi durmuyonnn hatta 7 ye geçtin bilem sen 4 aylık gibi duruyon çıtırımızzzz :teselli:

X