2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Tazecik ne hoş göbişin öyle fazla kilolu görünmüyorsun
Elif benim aldıgım 5 kiloya çok dedi tam doymak yokmuş doymadan sofradan kalkılacakmış oldu dedim : ))

1430six.jpg
21 haftalık göbüşüm :CüvCüv:
maşşalah bebişede göbişede
işte arkadaşlar benimde 24 haftalık göbişim ve kızım şimdiye kadar 5.3 kilo almışım:CüvCüv:
maşşalah canım,saglıkla gelsın bebişin
dsc03429s.jpg

23. hafta göbeeee
maişalah şekerim sende fazla kılo almamıssın,41.5kere maşşlah oğlusuna
evet kizlarrr,

iste cumartesi gunu bulusma sonrası aldıgım cicilerim:) alınan cicileremi ekleeyim normal sayfaamı burayamı karar veremedim en son burayı uygun gordum :)

en bastakıne vesondakı penyelere bayıldım.güle güle giy sekerım
2cy4k8j.jpg
bu daha iyi sanırım a.s

ohh alsana bı fit hamiş daha.negüzel sadece göbişin var,maşşallah bebişine.

maşşalah bebişede göbişede

maşşalah canım,saglıkla gelsın bebişin

maişalah şekerim sende fazla kılo almamıssın,41.5kere maşşlah oğlusuna

en bastakıne vesondakı penyelere bayıldım.güle güle giy sekerım

ohh alsana bı fit hamiş daha.negüzel sadece göbişin var,maşşallah bebişine.

teşekkür ederim :eek:

sağol kuşum :)
Sor bakalım ona kendi öyle mi yapmış ? :)))
tuh benim aklıma böyleşeyler hemen gelmez kii demedim tabi tabi dedim sadece
oğluma bakarken dediki
Elif- cinsiyetine ne söylemiştim?
-3 kez erkek dediniz
Elif-şimdi kız dersem ne olcak :) ?
burda gypsesranın sözleri aklıma geldi oğluma kızderse bu satten sonra yediririm o mavi kıyafetleri demişti :)))
- aldıgım mavi kıyafetleri size getiririim diyebildim : ))
Elif- bebeğide alayım ozman dedi :) çok tatlı bu kadın
:CüvCüv:

oğluma bakarken dediki
-3 kez erkek dediniz
burda gypsesranın sözleri aklıma geldi oğluma kızderse bu satten sonra yediririm o mavi kıyafetleri demişti :)))

:KK70::KK70: Çok tatlı gerçekten. Kendisi için 2. bebeği düşünmüyor mu acaba? Ben aslında erkek olan kadın doğumcuları tercih ederdim hep. Yani normalde gittiğim rutin kontrollerde veya muayenelerde. Ama anladım ki, hamilelik söz konusu olunca bayan olan kadın doğumcular kesinlikle çok daha duygusal bakıyorlar olaya.

Yazık, benim ilk bebeğimin düştüğünü tespit eden Elif olmuştu. Doktorum o olmadığı halde! Kadının üzüldüğünü resmen görmüştüm yüzünde. 2. defa hamile kaldığımda ise sevindiğine şahit olmuştum. Bu tamamen yaşanmışlıklarla ilgili br şey sanırım. Hemen her kadın bu düşük olayını yaşıyor, duygusunu yakından tanıyor. Ama babalar (erkek doktorlar) ne kadar üzülseler de, duygumuzu anlayamıyorlar diye düşünüyorum. Bu da mesleklerinin heyecanına yansıyor bence.

evet kizlarrr,

iste cumartesi gunu bulusma sonrası aldıgım cicilerim:) alınan cicileremi ekleeyim normal sayfaamı burayamı karar veremedim en son burayı uygun gordum :)

hepsi çok güzel epey bişeyler almışın güle güle giy canım...
işte arkadaşlar benimde 24 haftalık göbişim ve kızım şimdiye kadar 5.3 kilo almışım:CüvCüv:
belli belli gayet güzel çıkmışınız maşallah..
dsc03429s.jpg

23. hafta göbeeee
süpersin valla gayet formda gözüküyonuz maşallah maşalah...
1430six.jpg
21 haftalık göbüşüm :CüvCüv:

çok güzel çıkmışınız sağlıkla gelsin melegin..

denizyıldızı fotolar altınoluk sahilden değil mi??Süper fit bir hamişsin bu arada, yazları (izin döneminde bazen) göktan sitesinde gidiyoruz (iş bankalılar sitesi) görüşür tanışırız belki

oğluma bakarken dediki
-3 kez erkek dediniz
kaydirigubbakcemile3 süpersin nesrinim tabee nası dicen yediririm diee iyi demişsin :CüvCüv:
:KK70::KK70: Çok tatlı gerçekten. Kendisi için 2. bebeği düşünmüyor mu acaba? Ben aslında erkek olan kadın doğumcuları tercih ederdim hep. Yani normalde gittiğim rutin kontrollerde veya muayenelerde. Ama anladım ki, hamilelik söz konusu olunca bayan olan kadın doğumcular kesinlikle çok daha duygusal bakıyorlar olaya.

Yazık, benim ilk bebeğimin düştüğünü tespit eden Elif olmuştu. Doktorum o olmadığı halde! Kadının üzüldüğünü resmen görmüştüm yüzünde. 2. defa hamile kaldığımda ise sevindiğine şahit olmuştum. Bu tamamen yaşanmışlıklarla ilgili br şey sanırım. Hemen her kadın bu düşük olayını yaşıyor, duygusunu yakından tanıyor. Ama babalar (erkek doktorlar) ne kadar üzülseler de, duygumuzu anlayamıyorlar diye düşünüyorum. Bu da mesleklerinin heyecanına yansıyor bence.
yok be kuzumm hepsi öyle olmuyor hatta çok az kadın doğumcu halden anlıyor insancıl oluyor çoğu kıl kuyruk sinir bozucuuuu 4 doktor değiştirdm sonuncusundan çok memnunum helekiii o özlem karısını hiç unutamıyorummm medicanadakii :eek:klava:

dnzyldzıı bak anacımm şöleee deniz önündee foto çektirmeee kuduruyorum buralardaaa denizee girmek istiyorummm yaaa Çok üzgünüm çoook maşallah göbişineee bebişineee sanaaa :nazar:

Her kadın doğumcu Elif gibi değil ya biz şanslıyız valla tekrar teşekkürler sayende tanıdım :) Esranın bahsettiği Özlem karısı diye tabir ettiği doktoru görmeliydin kaydirigubbakcemile3 Elif empati kurabilen bi doktor sağolsun seviyoruz : ))

kaydirigubbakcemile3 süpersin nesrinim tabee nası dicen yediririm diee iyi demişsin :CüvCüv:

yok be kuzumm hepsi öyle olmuyor hatta çok az kadın doğumcu halden anlıyor insancıl oluyor çoğu kıl kuyruk sinir bozucuuuu 4 doktor değiştirdm sonuncusundan çok memnunum helekiii o özlem karısını hiç unutamıyorumm medicanadakii :eek:klava:

hastayım senin laflarına özlem karısı ha eahue süpersin çok güldürdün sabah sabah gel öpücem :)

Son düzenleme:

arkadaşlar bu resmi de bugün çektim. 24+4 günlüğüz. biliyosunuz bizim dr cinsiyet konusunda bizi biraz muallakta bıraktı sizlerden yorumlarınızı bekliyorum.

behiyecim sanırım oğluşun olcak senin benim göbüşüme benziyo bak benim tickerdda resmim varrrr allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsinnn

Her kadın doğumcu Elif gibi değil ya biz şanslıyız valla tekrar teşekkürler sayende tanıdım :) Esranın bahsettiği Özlem karısı diye tabir ettiği doktoru görmeliydin kaydirigubbakcemile3 Elif empati kurabilen bi doktor sağolsun seviyoruz : ))

hastayım senin laflarına özlem karısı ha eahue süpersin çok güldürdün sabah sabah gel öpücem :)

öp beniiii öp beniii Şeniz özledim zatennn

behiyeee ne güzell göbişş maşallah erkek gibi gözüküyoo ama görüntüye aldanmayınnn belli olmuyoo hayırlısı olsun inşallah

behiyeesen ve kaçak kedi maşşallah kızlar bebişler büyümüş behiye canım seniki erkek gibi ay bir benimki galiba yayık gibi duruyor galiba galiba fazla kilolarımdan

gerçekten bu yayık ve sivri olayı gerçek yav..kaçak kedininki kız benimkine benziyor burkonunki kız benimkine benziyor..evriş norraaa sivri erkek ve daha sayamadıklarım..

X