2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

maşşalah negüze fit bı hamişsin yaa.aman nazar degmesın canım

amin güzelim..hepimize..

mercimekim..göbüş çok ideal görünüyor..pantolonunu da çok beğendim.

tişkür ederim...ben de sizi beğendim..

Mercimekim, senin Rüzgar her an çıkacakmış gibi duruyor, sivri yani..
Bi benim göbek kız göbeği gibi yayvan yayvan..

elim sürekli karnımdaymış..farkında değilim..arkadaşların dikkatini çekmiş..diyorum düşüvercek diye tutuyorum..:)
seninki de çok yayvan sayılmaz yaa..

mecimek çok tatlısın sende fit hamişlerdensin
dide sağol canım koca adam oluyorlar maşallah sende koysanda bizde görsek

mercimek çok güzel çıkmışınız maşallah sende fazla kilo almayanlardansın allah nazardan saklasın

teşekkür ederim kızlar da..tamı tamına 11 kilo almış halimdir..

kızlar ne güzel göbüşleriniz var öyle bende haziran annesiyim 3 hafta sonra bende hamişlikteki göbüş kalmıcak halbuki çok alışmıştık birbirimize neyse sağlık olsun göbüşleriniz çok tatlı maşallah allah bebişlerinizide kucağınıza almayı nasip etsin

aminn, hepimize..

Ayyy kızlar...Ne güzel ya göbişlerinizzz..KIzlar ben de uzun süredir bu foruma katılıyorum.Kendim de 8+1 hamileyim.İlk kez sizin bu başlığı gördüm.Ayy ne kadar sabırsızlanıyorum benim de göbişim çıksın diyeee....

merak etme büyüycek ve rahat rahat yatamıycaksın..

ayy kızlarr kafam karıştı bissürü göbiş varr
kaçakkedim
deryam
didoom
kadriyem
burkom
mercimekimm

hepinizeee kocaman bir maşallah :nazar: rabbim nazarlardan saklasınnn göbişlerinizii

ama benim favorimmm kadriyemm kendime çok yakın hissediyom kendilerini döt göbek maşallah aynı benn :1hug:
burkom senin sevgili kaç aylık anacım benimkinin 11 aylık kız doğurucakmış ben erkek yapıyom diye :roflol:
deryam kaçakkedim ne kadar fitsiniz ikinizdee yaa
hele mercimekimmm bi göbek var döt duruyo olduğu gibi uyuss oluyom şöle sadece göbeğine kilo alanlaraaa :mymeka:
didom kusura bakma amaa en küçük göbiş sendee anacım hiç 6 aylık gibi durmuyonnn hatta 7 ye geçtin bilem sen 4 aylık gibi duruyon çıtırımızzzz :teselli:

:))) çok tatlısın yaa...sana da maşallah..evet ben genel olarak göbeğime aldım..ama napıyim..:CüvCüv:

Mercimekim maşallah size, benimde kalçam yok sadece koca göbişim :)
bende ekliyeyim geçen akşam eşim sordu niye göbiş resmi çekmiyoruz dedi :)) bu akşam çekerim

Başak maşallah göbişine Burçine

kadriyecim maşşalah kızına negüzel.azönce bu topiğin ilk sayfasına baktımda topiği actıgımda sey yazmısım
"hemen hemen hepimiz 10 haftayı aştık vs" anaaa ne cabuk zaman gecmıs şimdi olmusum 28 haftalık :1shok:

sagolun kızlar burçin beni bayagı şaşırttı kardeşim diyor abla senin kız siprinte kalktı bu dogmak için acalade eder bakarsın diyor ah dayıs ah yarış atlarına benzzetti benim kızımı.
kelebegim senin prensesde kocaman olmuş maşşalah ama sende popo büyümemiş zannedersem bende ön arka yarışıyor sanki

kadriye büyüdü anacım büyüdü,bıraz resım hilesi oldu bende yakın markaja almadım kendımı kaydirigubbakcemile3 6 kılo almısım ki kiloluydum zaten hamıle kaldıgımda.ama yınede daha cok göbiş büyüdü,popom ona nazaran gerıde kaldı

ama şekerim senınde 2.hamıleliğin senın yarısması normal.ama öle herkeze yakısmaz sana yakısıyor yerimseniben

Kadriyecim.. gayet gusel gorunuyorsun, daha bır bellı artık gobusun..

Mercimekim.. maşallahın var annem senın de.. Allah nazarlardan saklasın hepimizi..

ayy kızlarr kafam karıştı bissürü göbiş varr
kaçakkedim
deryam
didoom
kadriyem
burkom
mercimekimm

hepinizeee kocaman bir maşallah :nazar: rabbim nazarlardan saklasınnn göbişlerinizii

ama benim favorimmm kadriyemm kendime çok yakın hissediyom kendilerini döt göbek maşallah aynı benn :1hug:
burkom senin sevgili kaç aylık anacım benimkinin 11 aylık kız doğurucakmış ben erkek yapıyom diye :roflol:
deryam kaçakkedim ne kadar fitsiniz ikinizdee yaa
hele mercimekimmm bi göbek var döt duruyo olduğu gibi uyuss oluyom şöle sadece göbeğine kilo alanlaraaa :mymeka:
didom kusura bakma amaa en küçük göbiş sendee anacım hiç 6 aylık gibi durmuyonnn hatta 7 ye geçtin bilem sen 4 aylık gibi duruyon çıtırımızzzz :teselli:
teşekkür edip iltifat diye kabul ediyorum..ama inan çok samimiyim insanlar bana aaa ne küçük göbeğin diyorlar şaşıyorum..bana kocaman geliyor.büyük olsun istiyorum ben.kızım da tosuncuk ama..iyi kamufle oluyor demek ki.
bende ekliyeyim geçen akşam eşim sordu niye göbiş resmi çekmiyoruz dedi :)) bu akşam çekerim
bizim bu herifler ne meraklı yaaa.

yav başak senin o etini budunu mıncırasım geldi inan..çok severim ben öyle yumuş yumuş

Başak maşallah göbişine Burçine

Kadriyecim.. gayet gusel gorunuyorsun, daha bır bellı artık gobusun..

Mercimekim.. maşallahın var annem senın de.. Allah nazarlardan saklasın hepimizi..

çook tişkür hepinize..hepimize maşallah....

Kadriye.......favorimsin anacım..maşallah..
Minik Kelebek..görebildik seni da aramızda..büyütmüşsün bebişi..maşallah..

ooo kelebeğmmm teşrif ettiniz sonundaa açtığınızzz topiğinizeee şükür kavuşturanaaa
maşallah bebişineee göbişinee kocaman olmuşş senin göbiştee :nazar:

kadriye-kelebegim gobuslere de prenseslere de masallah diyoruuumm...
saol canımnım
çook tişkür hepinize..hepimize maşallah......
Minik Kelebek..görebildik seni da aramızda..büyütmüşsün bebişi..maşallah..

ooo kelebeğmmm teşrif ettiniz sonundaa açtığınızzz topiğinizeee şükür kavuşturanaaa
maşallah bebişineee göbişinee kocaman olmuşş senin göbiştee :nazar:

ama kızlarr yaa bı pc bozuktu bı internet gıttı derken buzamana nasipmişkaydirigubbakcemile3
tesekkur ederız teyzoşlarıı,valla 1 ayda pırtladı göbişimm

gunaydınlarrrr

gerci gecelik gosterirken son halimi gormus oldunuz ama bunlarıda dun aksam berke ye çektirdim :)

X