2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

ESRA BENCE NE KıLOSU YAAA. O KADAR TATLISINKıııı...ÇOK ŞEKER ÇIKMIŞSIN. GÖBÜŞÜN VE SEN TAM Bı UYUM ıÇıNDESıNıZ CANIM..Şeniz MERAK ETME BENıM GÖBEKTE SANA BAYA YAKLAŞTI. KOCAMAN GÖBEKLı OLMAK NE GÜZEEELLLL:sm_cool:
3 KARANLIK 1 MUCıZE ÇOK SAOL TATLIM.

adasım valla oyle sisman bir kadın tiplemesi gormedim ben
gobegin aynen onde gidiyor buukce birkarnın var o kadar arkanı falan donmemissin tabi popo durumları nedir ona bulusmada bakcaz artık.

bu arada az evel diyetisyen randevumu ayarlamaya calıstım ctsi sabahtan calısmıyorlarmıs 12 ye alabiliriz dediler yok dedim hayatta olmaz :) cumaya ogleden sonraya aldım insalah iznimi onaylar muduurumde cıngar çıkarmama gerek kalmaz.:) yani bulusma ilk onceligimmm bakınız randveumu bile ona gore ayarlıyorum
lutfen diger katılcak arkadaslar burdan alması gereken uyarıyı alsınlar :))) aynı fedakarlıgı bekliyorum hepiinizdenn

GYPSY canım, gayet şirin olmuşsun. çok kilo almışsın ama demek ki özkütlen ağır senin. yani hiç 13 kilo gibi durmuyor. ya çok uzunsun, ya da kemiklisin. sen yine de biraz daha itinalı ve seçici beslen canım. bebek için elzem olan şeylerin dışında zevk için çok abartma derim. ben kendimi tutamıyorum ama başkalarına hep bu yönde öğüt veriyorum. birisi de bana dur desin.

resim015loj.jpg

21+ 6 haftalık göbeğim...

mercimekim cok tatli portlemis gobus, ay masallah ya, bugunlerede geldik, bariz biz burdayiz diyorlar artik:)))

evriş seni en seksi hamişimiz ilan ediyorum..annadın sen onu

Allamm yaaa.. sapığımm benimm.. ilan et sen beni... gelcem ben zaten senın yanına.. bekle sen beni.

ayyy kızlarr tek tekk tşklerr hepinizee ama kesinlikle ortada tombul kuş durumları var hiç bana moral vermeye kalkışmayın boşunaa
başağım seni solladım büyük başarı ile tatlım
burkooomm ne diyonn yanee şimdi 13 kilo bi 13 dahamı alırım yok artıkk ağlamak isityorummm senağlama
kapılardan sığmam kızlar yaaa

De get yaa.. hala moral falan dıyor.. sığamazsan kapılardan omuz atarız bıs sana.. naniknanik

resim015loj.jpg
21+ 6 haftalık göbeğim...

Yastıgımı da alayım geleyim küvetinde yatayımm anemmm olma mı??? :)))

Göbüşünü yirimm senin :)))

ay nası portlemis mercimekim gobiks yaa valla bu anlara geldik sukurler olsun. hani zaman geçmiyor falan istiyoruz hemen geçsin ama bazen de 5 ayı bitirdigime inanamıyorum hani bir bakımada ne çabuk geçti ya daha dun gibi 7-8 haftalık hallerim diyorum. sayıım zaman cabuk geçer
enbuyuk arzum su ticker daki kalan gun sayısı 2 basakamlı olsun 99 oldgu gun kutlama yapayım diyo rum:))

gprsesra o kadar kilo almışsın ama göbişin çok tatlı gözüküyo ya maşşallah sana
mercimekim sende çok güzel gözüküyosun maşşallah sanada

MERCıMEıM MAŞŞALLAH GÖBÜŞENE.. ÇOK TATLI OLMUŞ. HER GEÇEN GÜN ÖNE DOĞRU DAHA ÇOK GıDıYO BU GÖBÜŞLERR. ÇOK TATLI OLMUŞSUN CANIM YAA..:CüvCüv:

GYPSYESRAAAAAA maşallah vallaaa göbişine sev sev bitmez o göbiş nazar değmesinnn

ESRA BENCE NE KİLOSU YAAA. O KADAR TATLISINKİİİİ...ÇOK ŞEKER ÇIKMIŞSIN. GÖBÜŞÜN VE SEN TAM Bİ UYUM İÇİNDESİNİZ CANIM..Şeniz MERAK ETME BENİM GÖBEKTE SANA BAYA YAKLAŞTI. KOCAMAN GÖBEKLİ OLMAK NE GÜZEEELLLL:sm_cool:
3 KARANLIK 1 MUCİZE ÇOK SAOL TATLIM.

adasım valla oyle sisman bir kadın tiplemesi gormedim ben
gobegin aynen onde gidiyor buukce birkarnın var o kadar arkanı falan donmemissin tabi popo durumları nedir ona bulusmada bakcaz artık.

bu arada az evel diyetisyen randevumu ayarlamaya calıstım ctsi sabahtan calısmıyorlarmıs 12 ye alabiliriz dediler yok dedim hayatta olmaz :) cumaya ogleden sonraya aldım insalah iznimi onaylar muduurumde cıngar çıkarmama gerek kalmaz.:) yani bulusma ilk onceligimmm bakınız randveumu bile ona gore ayarlıyorum
lutfen diger katılcak arkadaslar burdan alması gereken uyarıyı alsınlar :))) aynı fedakarlıgı bekliyorum hepiinizdenn

GYPSY canım, gayet şirin olmuşsun. çok kilo almışsın ama demek ki özkütlen ağır senin. yani hiç 13 kilo gibi durmuyor. ya çok uzunsun, ya da kemiklisin. sen yine de biraz daha itinalı ve seçici beslen canım. bebek için elzem olan şeylerin dışında zevk için çok abartma derim. ben kendimi tutamıyorum ama başkalarına hep bu yönde öğüt veriyorum. birisi de bana dur desin.

gprsesra o kadar kilo almışsın ama göbişin çok tatlı gözüküyo ya maşşallah sana

kızlarr hepinizz sağolun çok rahatladımm valla yaşasınnn tombul kuşta olsam şirin gözüküyorum demekki hihoyyyt seviyorum siziiii

mercimekimmm
bayıldım ben o göbişe ne şirin anam pırt diye pırtlamış kızların dediği gibii maşallah canım

MERCıMEKıM, maşallah göbeğine, çok tatlı. benimki de böle tatlı oldu işte. durup durup seviyorum. cok benziyor göbek yapımız. ama benim popom da büyüdü.

ay nası portlemis mercimekim gobiks yaa valla bu anlara geldik sukurler olsun. hani zaman geçmiyor falan istiyoruz hemen geçsin ama bazen de 5 ayı bitirdigime inanamıyorum hani bir bakımada ne çabuk geçti ya daha dun gibi 7-8 haftalık hallerim diyorum. sayıım zaman cabuk geçer
enbuyuk arzum su ticker daki kalan gun sayısı 2 basakamlı olsun 99 oldgu gun kutlama yapayım diyo rum:))

Aynı fikirdeyim. İki haneye inince ben de mutlu olucam :)

MERCİMEK, ESRA çok şekersiniz. ESRA hiç de 13 kg almış gibi durmuyorsun canım benm. Çok tatlı olmuş göbüş :)

mercimekim cok tatli portlemis gobus, ay masallah ya, bugunlerede geldik, bariz biz burdayiz diyorlar artik:)))

Yastıgımı da alayım geleyim küvetinde yatayımm anemmm olma mı??? :)))

Göbüşünü yirimm senin :)))

gel anam geel...oluy bal giibi oluy...:)

ays çok şirin mercimekcim negüzel görünüyor nazardeymesin

ben de ben de geri sayım yapcam..:)

MERCİMEİM MAŞŞALLAH GÖBÜŞENE.. ÇOK TATLI OLMUŞ. HER GEÇEN GÜN ÖNE DOĞRU DAHA ÇOK GİDİYO BU GÖBÜŞLERR. ÇOK TATLI OLMUŞSUN CANIM YAA..:CüvCüv:

mercimekimmm
bayıldım ben o göbişe ne şirin anam pırt diye pırtlamış kızların dediği gibii maşallah canım

MERCİMEKİM, maşallah göbeğine, çok tatlı. benimki de böle tatlı oldu işte. durup durup seviyorum. cok benziyor göbek yapımız. ama benim popom da büyüdü.

sende kibar annelerdensin canım çok tatlısın

canım bebeğinede sanada maşallah canım daha da büyük halinide görürsün inş:CüvCüv:

MERCİMEK, ESRA çok şekersiniz. ESRA hiç de 13 kg almış gibi durmuyorsun canım benm. Çok tatlı olmuş göbüş :)

MAŞALLAH GÖBİŞE HERKESE AYRI AYRI YAKIŞTI VALLA BU HAMİLELİK SENDE ÇOK KİLO ALMAMIŞIN MERCİMEK:nazar:

pörtlek göbek hepinizi ayrı ayrı öperr.....sizlerde çok tatlısınız...maşallah diyen dillerinize kurban...hepimize maşallah...

X