2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

nesrin ciclerin çok güsel begendim valla..bu arada göbüşede maşallah.

3k1m yahu normal profilden çeksende görseydik bebişinle göbşünü...kenardan kıyıdan gördüğüm kadaraıyla sizde buyumuşsunuz.maşalah...

ya benm göbeğim küçük duruyor sanki ama akşam görmelisiniz iki katı oluyor..bende akşam temekden sonra çekip koycam oglumun içerde kocamnhalini...kıskandım..:1closedeyes::dilcikar:

aman da aman petrikin göbüşü de cicileri de gelmişler..senin göbüşte benimkine çok benziyor ..

sen beni bitirdin yaaa.sanatsal göbüş uzmanı arkadaşım benim..tebrik ederim soyuttan somuta geçiş var sanatında..çok başarılı

Dide biraz benziyor dide ben şişkoyum senden :1rolleyes:

Gülistan sağol şekerim benimde akşam en şiş hali sabah biraz sönüyor

pinky'cim, tembel, hamile ve nezle bir hatunum ben, bu açıdan idare ediceniz artık kaydirigubbakcemile3
eftelya, teşekkürler canım...

çok tatlısınız kızlarrrr bayıldım maşallah hepinize ben çıtır hamilelerimiz gibi değilim ama zaten 1 yıldır normal kilomun üstünde dolaştıığım için hala takım elbiselerimi giyip dolaşıyorum söylemesem kimse bilmiyor hamile olduğumu göbeğimde küçük dahada fenası göğüslerim büyük olan göbeğide onlar kapatıyor off ya hamile havasında diğilim ben

Dide..Gizze...Nesrin..Pinky...3k1m...maşallah canlarım göbekleriniz çok tatlııı...

Didooo..ben de kısss diyorum....
Nesrin...cicilerin üstünde paralansın....3k1m sanatsal çalışmalarının devamını bekliyoruz...bakalım gelecek ay neler göreceğiz..:)

petrik pinky gizze dide maşşallah göbüşlerinize içindekilerede ben bayadı girmiyodum bu topiğe herkes eklemiş foto
3k1m ya biz yandan çekilmiş isteriz böle kabul etmiyosss olmaz sayılmazzz
behiye sakalyn sizde eklemeye çalışmısınız ama ben göremedim
pinky ya senin göbiş çok tatlı çıkmış minicik gözüküyo
dide bende kız diyorum zaten kızlar açmıyo bacakların erkekler açıyo

santsal çalışmalarının evamını bekliyoruz sanatçı ruhlu hamişim
petrik cicilerin ve sen çok tatlısın güle güle giy

petrik pinky gizze dide maşşallah göbüşlerinize içindekilerede ben bayadı girmiyodum bu topiğe herkes eklemiş foto

pinky ya senin göbiş çok tatlı çıkmış minicik gözüküyo
evet seerni ya sorma benm göbek tamemn ortada toplandı ve sivrilmeye başladı ama öle kocaman değil gerçi akşamları kocaman oluyorus oglumla.. öle daha çok seviyorum göbeğimi....
aslında özenmiyorda değilim büyük göbeklere hani olmayaınca cazip gelirmiş ya...ama ben az kilo aldım ya sanırım ondan.. doktor normal zaten bu aydan sonra haftada 400 gr alcaksın dedi..yoksa kafama takıyodum ya herkes yazıo 4-5-6 kilo aldım diye ...ben sonrada ataga geçicem inş.delikafadulden

my.php
[/URL][/IMG]
kıslar hadi söyleyin kız mı erkek mi?
tam 5. ayımızı dıldurmamıza iki gün var burada.

didemmmm
kesinlikle kiz gobegi buu benimkinin aynı sanki ve midemin tepesinde duruyor bebegin kafası. acayip yukarda çok rahat yuruyorum ama tas gibi mideminorası acayip sert alt karnım ise yumusak. senin bence kesin kiz ben yorum yapamam boyle pek anlamam hani tecrubeli anneler demissin ama bunun o isle ilgis iyok:) çok hamile gormuslukle alakası var ama bence seninki bariz kizz beni gorenlerde diyor dr dr ne geziyousn bu karınkız karnı diyor konu komsu tabi bunu diyen çok bilmis yaslı teyzeler:)))

Kısslar,

Bu da benim göbüşüm... Büyümüş mü teyzeleri?

gbek.jpg

gizze seninkide çok guzel massallah ne guzel ince diger yerlerinn :)

PıNKY42 maşallah göbişine
PETRıK hem bebişin hemde cicilerin çok güzell güle güle giy ve büyüt
3 KARANLIK 1 MUCıZE senin kızınmı olucak maşallah sanatına bişey demiyoz canım güzel bütünleşmiş esprisi güzel yanii
SAKALEYN seninki albümünde sanırım arkadaşlarına açık göremedim ama seninkide maşallah diyorum
kızlar herkesin bebeğini yüce rabbim korusun bizlerer hayırlı doğumlar nasip etsin hepinize kocaman bir MAŞALLAHH....

Hepinize maşallah diyorum başka bişey demiyorum ve tembelliğimden ötürü kendimi kınıyorum..Ben de çekip koymalıyım ama nerdeeeee.

Hepinizi kucaklamak isterdim ama ıhh göbekler epey büyümüş sarılamıycam, en iyisi öpeyim..Muck...

Behiyecim maşallah çok tatlısınız...zayıf yapılıısın da galiba..çok yakışmış göbek..

X