2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

evet didecim göbiş fazla çıkmamış senin şanslın önümüzdeki aylarda istedigin kadar kilo alabilirsin maşalllah sanada bebişede canım
tazefasülyecim göbiş harika canım sanada kocaman bir maşşallah senin cinsiyeti bellimiydi?

DIDECIM masallah kuzuna..
FASULYEM fistik gibisin, senin bordo ojeleini yirim..buara sankim kizmi senin gobuse gore bebis,...

Didecimmmm maşallahh annemm, fıstıkk gibisin gercekten dee...

Burcucumm.. ikimiz bir fidanın güller açan dalı gibiyiz arkadasım.. :)))

DIDECIM masallah kuzuna..
FASULYEM fistik gibisin, senin bordo ojeleini yirim..buara sankim kizmi senin gobuse gore bebis,...

hihoyyyt hihoyyyt sağol norraacım.. Diii mi? Kızdır o dii mi :):)
başakcım, evrişim sağolun canlarım. muccuk

cinsiyet öğrenemeyen bir ben kaldım sanırım bizim aydan.. İnşallah cumartesi

Son düzenleme:
fasulyem kıza benziyo ama görüntüye aldanma güzelim banada kız dediler ama erkek çıktı senin deyiminle silindir misali kaydirigubbakcemile2

sen akşamları gör canım benim iki katı oluyor..neyse aftabrunun dedği gibi fark atıcam size adile naşit gibi olucam
DİDE, ben beğendim valla. anlamıyorlardır senin hamile olduğunu. yazık sana.....
yav ben senin kadar narin de değilim canım..popom büyüdü benim..bir de popo çeksem..hep popon küçük derlerdi bana ama çok büyüdü gerçekten.senin ne güzel tek göbişin olacak.ben de ortadan şişenlerden olacağım galiba.bacaklar incecik orta portakal gibi.
yok ayol ne şekeri, dide nin göbüşü yok ki şeker olsun.... -tatlicadiarzu-
ohhhh iki hafta öncesine kadar bana da böyle diyorlardıkaydirigubbakcemile2
kötü aftabruuu..neyse kendini iyi hissedeceksen de yavrum..kendinle karşılaştırman güzel benim için.ben beğeniyorum senin hamile göbişini
Teşekkür ederim canım.. AFTABRU sana da teşekkürler.. DİDEEEEE senin de çok şeker bir göbüşün var maşallah....

tazecik sonunda gördüm göbüşünü.çok normal görünüyor..istediğin hamile kıyafetini giyersin artık..ne güze

başakçığım ya son yıllarını hep yediklerine dikkat ederek geçiren biri olarak..bir hamile kalayım canım ne isterse yiyecem derdim hep..şimdi de azcık bir şey yesem karnım davul gibi oluyor..ah bir yesem bir potansiyelimi çıkarabilsem ortaya hiç kimse rakibim olamaz..ama ben de memnunum..biraz korktum kilo almayınca..doktorum alırsın bundan sonra dedi...

Didecimmmm maşallahh annemm, fıstıkk gibisin gercekten dee...
Burcucumm.. ikimiz bir fidanın güller açan dalı gibiyiz arkadasım.. :)))
valla çok mutlu ettin beni..hepimiz fıstığız..o güller açan dallarınızı ne yapiyim ben sizin.

ne diyorsun DİDE sen? ben sende ne göbek gördüm ne de popo? hem ayrıca benim popomu da lütfen küçümsemeyin. j.lopez poposu vardır bende. en zayıf halimde bile popom ve göğsüm vardır benim. dikkatli bakalım lütfen fotoma...

baktım baktım..benim sevdiğim popolardan senin ki..sapığa çıkacak adım:)) benimki büyüyünce yayılmaya başladı yahu.senin mesala üstün zayıf nispeten bacakların biraz tontiş..benim tam tersi üstüm kemiklidir..kilo alsam üstten allırım bacaklar çok incedir..böyle de detaylar verdirdin bana..hepimiz güzeliz hepimiş yahşiyiz çünkü anneyiz.

tazefasülye gördüm resmini çok güzelsiniz güzel hamişim benim

Canım benim sağol.. O senin güzelliğin a.s.

fasulyeee çok hossunn valla ojeler falan yerli yerinde:)))

Tabii şekerim, ojesiz gezmem. 11 yaşımdan beri ojesiz kalmadı tırnaklarım :) Okulda bile açıııık bir renk sürerdim. Şimdi de kız öğrencilere kızmıyorum valla.. Yani çapa gibi tırnaklarla gelirse kızarım ama :)

OFFF, aftabru :)) neyin tartışmasını yapıyoruz seksi hatun :)) Çok güldüm arkadaşım ya..

aftabrum ben bu tartışmaya girebilirmiyim sanırım ölçülerim FAZLASIII ile tutuyoo hatta benim popo hepinizii ezerrr benim popoo j. LOPET cinsindenn delikafadulden

Burcuuu...vallaa fıstıkkk gibi olmuş göbek....herbişeyin normal ölçülerinde...ben de kocaman göbek var sandıydım...o arkadaşa selaamm ederim..klava:
Kız tahminim halen devam etmekte....

Didee...sen de göbek yok anam..maşallah şipşirin..erkek göbeği gibi sankim...kızma ama...

buda 15+6 halimiz. gerçi benm süt kaynaklarım göbüşümden daha önde duruyor ama napalım...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…