2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

bu akşam kimse yok buralarda anlaşılan. ben de tam fırsat bulmuştum eşimin yokluğunu. üfffff herkes uyuyor mu? neyse hadi bakalım, ben de yarın fırsat buldukça yazarım artık

Gypsyesra çok şirin göbişin sanda bebişinede maşallah, elbisende pek güzelmiş

Aftabru cicilerin çok yakışmış

gypsy gobus cok tatlı ya

basakcım gecen gobusume bakarken seninkine benzettim sonra dedimki ya benimki erkek ya onunki kız .ustten bakınca seninkine cok benzemisti. prensesin hayırlı olsun canım mutluguna mutluluk katsın

norracım petrikim babycim sağol canıım

ayyy fasulyemmm o göbişini yerimmm ne güzel olmuş göbişin yaaa,ayrıca süt makinalarıda fazla büyümemiş hihoyyyt

taze fasülyem ben senin resmini göremiyorum sayfayi aciyor ama bos..sayfada direkt gösteren sekilde yapamazmisin??

TAZEFASULYE, senin şu öğretmen arkadaş tam dayaklıkmış valla. :eek:klava:
ben de sandım gerçekten karnın burnunda:CüvCüv:
ayol ne var ki bu görüntüde? sadece göbeğin çıkmış ki o da gayet doğal. bence gayet hoş görünüyorsun. ilahi ne diyeyim ben o kıza :kızgın:kötükedihüso

esra göbüşün gerçekten çok hoşuş..popoda çık güzel.ben bayılırım öyle karpuz popolara..kaşı da nazar değmesin.
bu da benim bu gün çektiğim göbüş fotom
gb175.jpg
[/IMG]

çok kirli çıkmış ya..sabah perdeler kapalıydı flaşı da açmamışım..cık cık bana

esra maşallah göbişe bebişe
başakcım burçinini severim canım benim ne güzel iki tane prensesin olcak
tazefasülye ben resmini göremedim yaaaaaaaa

ben de göremedim tazecik açılmıyor..senin gibi tertemiz bir sayfa geliyor

sakaleyn sağol canım

fasulyem ben 80 beden takıyodum 90 beden sudyen aldım düşün artık tam damızlık olcam böle giderse

didoomm hani göbişşş kızz ben hamile diilken yemek yedikten sonra öle olurdu mide çıkmış sankimmmm ne güzell maşallah nazar değmesinn güzel göbişine

taze fasülye ve dide bebislerede sizlerede masallah...taze fasülye senin arkadas sifir bedendi herhalde..kiz sen kiloluysan bizim hep kompleksten ölmemiz lazim..masallah ikinizde gayet normal kilolarda ve cokta güzel olmussunuz..bence bu sayili zamanin tadini cikarin..

Kızlar umarım olmuştur.. Direkt buraya eklemeyi beceremedim..

Eklentiler

• $17 haftalık burcu.jpg
    $17 haftalık burcu.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 42
taze fasülye ve dide bebislerede sizlerede masallah...taze fasülye senin arkadas sifir bedendi herhalde..kiz sen kiloluysan bizim hep kompleksten ölmemiz lazim..masallah ikinizde gayet normal kilolarda ve cokta güzel olmussunuz..bence bu sayili zamanin tadini cikarin..

Teşekkür ederim canım.. AFTABRU sana da teşekkürler.. DİDEEEEE senin de çok şeker bir göbüşün var maşallah....

yok ayol ne şekeri, dide nin göbüşü yok ki şeker olsun.... -tatlicadiarzu-
ohhhh iki hafta öncesine kadar bana da böyle diyorlardıkaydirigubbakcemile2

X