2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Nurdan...diğer topiğe de yazmıştım ama..bence gayet yerli yerinde , çok hoş bi göbeğin var...yavaş yavaş büyüyo içerdeki biliyosun...maşallah..

eftalya canım harika göbüşün birde çok şıksın ayol benim gibi ev haliyle çekilen yoktur heralde ne yapayım eşim çekmiyor bende aklıma gelince bilgisayardan çekip koyuyorum işte ama buluşma topiginde izmir buluşmasında beni görebilirsiniz bakalım tanıyacakmısınız

canım çok saol benimde eşim çekmez de ben kendim çektim kızz gezmeden geldik hemen çekindim ondan şık gelmiştir sana yoksa nerde şıklıkk canım seninde göbüşünn çok tatlı senin bebişin cinsiyeti ne canım;?

başak maşallah ya... ayy senin göbüş bizimkilere epey fark atıyo..nede lsa ikinci bebek dimi...

eftelya sanada maşallh..göbüşün ne güseeeell bende artık bu tur tuniklerden giymeye başladım..:)

kıskandım bende ekliyim bari bugun..eeee 16+6 olmuşuz kuzucumla..

bende heveslendim aldım valla canım penye olduğu için yapışıo oğluşumda belli oluyor:) teyzesi bencede sende eklede sanada bakalım cicileride ekledim baktın mı?

eftelya
göbüşün çok hoş canım.
başak senin göbüş bizimkileri döver vallahi.ikinci bebekte bizde öyle oluruz sanırım

eftelya
göbüşün çok hoş canım.
başak senin göbüş bizimkileri döver vallahi.ikinci bebekte bizde öyle oluruz sanırım
saol canım benim kendim anca bukadar çekebildim bebeğin cicilerinede baktın mı canım beğenecekmisin son aldıklarımı ekledim :1hug:

eftelya cım gerçekten çok şirin bi göbüşün var...senin erkekmiydi...maşallah güzelim..

başşşaaaaaaaakk gördüm seni tanıdım valla..evrimin dediği has kadınsın ya kırmızı ne güzel yakışmış...ayyyh bende çok seviom kırmızı giymeyi.daha bi kadınsı hissediyorum kendimi kırmızıyla...ama diğerlerini hiiiiç tanımıyom kim onlar...

Başakkkk..maşallah canım yaa...bizimkilerden eccük büyük ama ossun...maşallah minik kızımıza...

nerden baktın Pinky'cim yaa...bende merak ettim..bi görelim arkadaşımızı...

pinky sagol canım aslında siyah favori rengimdir ama kızım onu giymemi istedi haberi yoktu buluşmaya gidicegimden resimleri görünce birazcık kızdı bana birdahakine onuda götürücem

Başakkkk..maşallah canım yaa...bizimkilerden eccük büyük ama ossun...maşallah minik kızımıza...

mercimegim ya 3 gündür kabızlık çekiyorum kayısılarım bitmiş farketmedim birde akşamları süt içmeye başladım anırım gaz yapan o oluyor ama diger sütleri denedim begenmedim sadece pınarın sütünü içebiliyorum merak etme resimlerimi görünce görüceksin o kadar yok karnım :1no2:

pinky sagol canım aslında siyah favori rengimdir ama kızım onu giymemi istedi haberi yoktu buluşmaya gidicegimden resimleri görünce birazcık kızdı bana birdahakine onuda götürücem
buluşma fotonun linkini bizede göndersene canım yaa sanada bakalım

ama çok şekersin..kısmaaa banaaaa...aynen ben de senin gibi sadece pınarın sütünü içebiliyorum....içelim güzelleşelim...:içelim:

Nursan göbeğin çok şirin maşallah çok şiş değil gayat güzel maşallah bebeğine

Başak maşallah göbüşüne, çok şiş belli laktozlu süt iç canım onlar gaz yapmıyor

Eftelya maşallah bebişine, pek şıksınız : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…