2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

henuz kilo almaya başlamadım kendi tartıma göre ama bakalım 2 hafta sonra sonuc ortaya cıkacak dotora gittiğimde...ama benm gögüslerim çok buyudu ne yapsamda küçülse bunlar..

henuz kilo almaya başlamadım kendi tartıma göre ama bakalım 2 hafta sonra sonuc ortaya cıkacak dotora gittiğimde...ama benm gögüslerim çok buyudu ne yapsamda küçülse bunlar..

pinky masallah gobusune...
valla ben sut kaynaklarimdan cok memnum hayatim boyunca hic bu kadar buyuk gormemistim onlari, super dolgun oldular, onceden limon gibiydi simdi portakal hatta greyfurt gibi, cok hosuma gidiyor, benimde esiminde :asigim:kaydirigubbakcemile3:)))

Pinky..maşallah çok şekersin....kilo da almamışsın..çıtır çıtır..süper...erkek göbeği senin ki de ..hayırlısı olsun...

kızlar insallah buaksam son halimin resmin çekip buraya koyacagım ama karnım aldı gidiorr aksamları davul gibi ve kendimi 6 aylık gibihissediyor ve goruyorum aynada. ilk hamilligmidedi milet iddaya girerdibu ikiz senin 0haberin yok diye falan buda oyle benim iç karınmı genis nedir bilmem dev bir karnım oluyor çirkin oluyor ne yapayım elden birsey glmiyor aksam atarım gorursunuz.)

aman esracım varsın olsun aynı dertten muzdaribiz canım boş ver tadını çıkar bizim ikinci başka dogurcak degiliz ya şöyle karnını gere gere gez hamişligin tadını çıkar eşim diyorki ne kadar göbek o kadar bebek bu sayede göbegide kurtarıyorum merakla bekliyorum resmini

Didee...sen de göbek yok anam..maşallah şipşirin..erkek göbeği gibi sankim...kızma ama...[/QUOTE]
kızmam canım kızmam.ilerleyen haftalarda telafi edeceğim.

pinky sen kaç kilo aldın? göbüşün çok cici erkek miydi?

pinky sen kaç kilo aldın? göbüşün çok cici erkek miydi?[/QUOTE]

canm ben 12 haftalıkken gittiğimde 3.5 kilo vermiştim çünkü ilk 3 ay bulantı ve kusmalr dan dolayı sadece ekmek peynir yediğimi biliyorum. şimdi 16 haftamızdayız sabah 1 kilo almış olaak tartıldım. doktora gittiğimde onun tartısında ne cıkarsa onu yazarım..
bu arada cinsiyet konusunda henuz ögrenmedm ama göbeğimden yapılan tahminler hep erkek yönunde.. hayırlısı bakalım..bizim kızlar dogrumu bilmiş kaydirigubbakcemile3

PıNKY, göbek süper. herhalde en az kiloyu sen almışsın. benim de 4 ay bulantım oldu ama bırak vermeyi kilo bile aldım. annem şaşırdı "bu kadar kusmaya, tiksinmeye iyi yiyorsun" dedi.
ESRAKO, sen de aç kalacak değilsin ya, vücut yapın bu şekildeymiş, varsın olsun be şeker... koy fotonu da görelim. herkesin bir yerinden çıkıyor... benim de mesela acayip sivilcelerim arttı buara. suratım pıtır pıtır...

amniyo sonucuyla usgm çekilisin onun sevinç hatrına bende göbişimi eliyeceğim kocişde ikna olur o sevinçle inşallah:CüvCüv:
benim hiç kusmam olmadı bulantımda aşırı olmadı ilk 3 ayda 4 kilo aldım 2. 3 dede 4 le kapatırsam ki şuana kadar 8 kilo oldu 3.trimestirde 4 alırsam 12ye tamalamış olurum diyorum ama haylda kuruyor olabilirim.:CüvCüv:hihoyyyt

arkadaşlar selam banada yer açın aranızda. 17+4 olduk bizde . Doktorum %90 kız dedi . su ana kadar 5 kilo aldım . bacaklarım kollarım çöp karnım küp gibi :) karnım ve popom büyüdü.Bebişlerimiz saglıklı olsunda sağlıklıca kucaklarımıza alalımda küp gibi olmaya razıyım.

norra maşalllah ya çok şirin göbüşün.. hiçde büyük değil gayte normal ben hergun büyümesini 4gözle bekliyorum vallahi..

bu arada hani kız senin büyümüş göğüslerin..Allahm ya bu mu buyuk hali...sen benmkileri görmedinherhalde...

norra maşalllah ya çok şirin göbüşün.. hiçde büyük değil gayte normal ben hergun büyümesini 4gözle bekliyorum vallahi..

bu arada hani kız senin büyümüş göğüslerin..Allahm ya bu mu buyuk hali...sen benmkileri görmedinherhalde...

simdi desteksiz kullanabiliyorum sutyeni, sen onceki halini bilmedigin icin, yazik gariblerim kedi memesi gibiydi, hep destekli sutyen giyer onu bile zor doldururdum ,simdi biseye benzemeye basladilarkaydirigubbakcemile2sırnaşık şey

Pinkymmm , tinky minky gibisinn falla.. minicik, hopçuk, içi dolu tursucukk :)) Allah nazarlardan saklasın.

Norraa şişecek annem, musade et artık 6. aya gırıyorus, e yafrum yer acsın kendıne, büyüsünn :)))

Bu arada kılon falan ıdeal, gercekten hoş gorunuyorsun.. Allah nazarlardan saklasın..

noracım tu tu massallahhh

kendimle kiyaslarsam hiçde fazal değil gobisin:)
ben c ektim resimleri ama foto mak evde unuttum yarın insallyah eklerim buraya

X