2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

picture0002.th.jpg

bu bady den görünüm alttakide göbüşümü açtım... sizce bunlar ne göbegi..kızmı erkekmi...aslında kayranın annesi olcakdı ahh ahh...

14+3halimiz...

Son düzenleme:
Hmmm bence erkek.. benim14 lük halıme cok benzıyor acıkcası, ozellıkle de karnının alt kısmının kalkık olmasından dolayı ben erkek diyorum Pinky cim. Ama en onemlısı sana hayırlı bır evlat olsun, sağlıklı uzun omurlu bır hayat suresın ınsallahh bebısınle.

66528133.png
[/IMG] kızlar bugün 5 ayımıza girdik kusura bakmayın hep aynı mekanda çekiyorum adamın arnavut inadını kıramadım çekmiyor kendisi bizde böyle idare ediyoruz işte
maşşalahhhh ne tatlı bi göbiş öyle,ayy nasılda buyüyor bebeklerımız
picture0002.th.jpg

bu bady den görünüm alttakide göbüşümü açtım... sizce bunlar ne göbegi..kızmı erkekmi...aslında kayranın annesi olcakdı ahh ahh...
143gbdirek.th.jpg

14+3halimiz...

canım maşşalah bebişine,ne tatlı cıkmıs,evrime katılıyorum göbüş havada duruyor erkek gıbı sankı :1rolleyes:

Hmmm bence erkek.. benim14 lük halıme cok benzıyor acıkcası, ozellıkle de karnının alt kısmının kalkık olmasından dolayı ben erkek diyorum Pinky cim. Ama en onemlısı sana hayırlı bır evlat olsun, sağlıklı uzun omurlu bır hayat suresın ınsallahh bebısınle.
ayy canm saol beni kırmayıp baktıgın ve yorum yaptıgın için
kayınvalideme ve eltilerime görede erkek ama diyorum ya benhiiiiiiç bişii hissetmiyorum.. tabikide saglıklı sıhhatlı eli ayagı duzgun yüzü güzel huyu güzel ahlaklı zeki annesine babsına itaatkar hayırlı bir evlat olsun yeterki.. SPARTA yada değil..:)a.s

minik kelebekim sende saol canm inş. saglılı olsunda bakalım tahminleriniz dogrumu çıkcak...

irem başak maşşallah göbişlere çok tatlı duruyo
başak senin 2. olduğu için sanırım daha hızlı büyüdü.

Sen,n göbüş ile benim göbüş benziyor Serrniimm :)))
evriş bendemi sparta annesi olucam yani

pink senin göbişte aynı erkek göbişi

kızlar, hepinizin göbeklere baktım. herkesin maaşallahı var. başak ve gypsyesra ya biraz daha maaşallah. pzts günü güzel haberi bi alalım, hemen bn de koyacağım. artık göbeğim siznkilerle yrışır vaziyete de geldi ne delsa. eminimçok yakında sollayıp geçecek hepinizi.... nerdeyse 5 kilo aldım.ama daha ziyade göğüslerime.

picture0002.th.jpg

143gbdirek.th.jpg

14+3halimiz...

annem yok ama ben söyleyeyim annemin kızıyım nasıl olsa bende yaptığım hiçbir göbek tahmininde yanılmadım.seninki ERKEK canım...maşallah bu arada...

sagol kayracım annemde erkek istiyor zannedresem mavi yünden kazak örmeye başladı allah yüzümüz kara çıkarmasın.
pinky canım çok güzel göbişin ben pek tahminde bulunamıyorum ona kafam basmıyor ama kayranın tahminlerine güveniyorum erkek diyorsa öyledir

kızlar göbişleriniz çok çok güzel.yani hamile olmadan böle olsak ne kadar beğeniriz bilmem yani bak benim göbişim bu kadar büyüdü filan die göstermeyiz ama o kadar seviniorum ki büyüdükçe. :emir_bebek: artık resmen hamileyiz.bebeişlerimiz de minik birer insan. embriyo günlerimiz çoktan bitti.artık allah kavuşmayı nasip etsin. ben de koyacağım yarın. sabah çekilirim akşamki halini sevsem de sabah ki doğrusu oluo. bayıldım göbeklerimiz çok şişkooooooo.....

Cinsiyetleri kesin belli olanlar şöyle bir fasıl daha geçseler göbüşlerini. Şu dışardan bakıp da kız, erkek yorumları yapmamıza neden olan göbek görüntüleri gerçekten işe yarıyor mu merak ediyorum ben:uhm:

picture0002.th.jpg

143gbdirek.th.jpg

14+3halimiz...

canım maşallah göbişine ama benim içime kız doğdu yani göbişine bakıp yorum yapmıyom şimdilik küçük geldii göbişin ne güzell benim gibi yarım dünya diilll

66528133.png
[/IMG] kızlar bugün 5 ayımıza girdik kusura bakmayın hep aynı mekanda çekiyorum adamın arnavut inadını kıramadım çekmiyor kendisi bizde böyle idare ediyoruz işte

Maşallah başakcım, kocaman olmuş bebişler göbüşler...

picture0002.th.jpg

143gbdirek.th.jpg

14+3halimiz...

bence de erkek olabilir pinky, maşallah size de...

X