2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

kayra göbişin çok güzel sende sanırım extra kilo almamışsın sadece göbiş var
kaçakkedi senin göbiş süper kocaman büyük göbişler görünce çok mutlu oluyorum çünkü benimkide kocaman :CüvCüv: kendimi yalnız hissetmiyorum :)) ama bence kıza benziyor çünkü pek sivri gibi gelmedi gerçi benimkide yayık ama erkek rabbim hayırlısını versin sağlıkla sıhhatle..

URL=http://imageshack.us]
resim017.jpg
[/URL]

18+0 günlüğüz teyzeleri.büyümüşüz değilmi?[/QUOTE]
kayracımm maşşallah cok güxel cıkmıs göbişin.ufff demek 18 oldunuz hee.maşşalah en önde gıdenlerddensın şekerim.maşşalah bebişinie maşşalah
[quote="kacakkedi, post: 5458807"][[IMG]URL=http://img164.imageshack.us/my.php?image=dsc0037.jpg][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/7282/dsc0037.th.jpg
[/IMG]
canım cok tatlı göbişin,maşşalah bebişine bana kız gıbı geldı ama tabı bellıde olmaz.hayırlısı olsun artık
grnt082.th.jpg
[/IMG]

işte benim göbişim. taze taze çıktı 5 dk.lık
15+4

erkekmı cinsiyetı,aynı erkek karnı gıbı,maşşalah bebişine,

Kayra'm maşallah tam hamile havası.....havanı yerimmmmm....

Kaçakkedi ve Omayraa sizlere de maşallah diyorum...

Benceeeeee;
Kaçakkedi...........kız
Omayraa.............erkek

KAYRACIM KOCAMAN Bİ MAAŞALLAHH SANA VE BEBİŞİMİZE.
KAÇAKKEDİ sanada maaşallah.
OMYRAA sanada maaşallah ne güzel göbişler bunlar.

evet kızlar erkek kaydirigubbakcemile
bütün göbüşler süper gerçekten.
inşallah sağlıkla koynumuza alırız bebişlerimizi.

Seerni ve kayracigim göbisler harika...kayra seninki tam erkek göbegi gibi..zaten seninki erkekti galiba...Seerni seninkide kiz göbisi gibi....:emir_bebek: kaydirigubbakcemile

canım sağol.hepimizin göbişleri çok güzel...

Ay maşallah. Yer onu teyzesi yeer:asigim::nazar:

canım bitanem çok sağol...

kayra ve seerni sizin göbüşlerin de maşallahı var.. Çok şeker olmuşsunuz.. ben de şişiyorum yavaştan yeni foto koyacağım ama çok yoruluyorum bu aralar...

sağol canım...

kayra maşallah canım çok güzel göbişin kocaman olmuş bebek ama yakışır sana be güzelim inşallah dogumdan sonrada görürüz resimlerini

inşallah başakcım inşallah...dualarınızı eksik etmeyin...

kayra maşşallah göbişine sen biraz daha önden gidiyosun zaten gün olarak annenin dediği gibi seninkide erkeğe benziyor

sizinkilerde güzel hepimizinki çok güzel...

[B
kayra göbişin çok güzel sende sanırım extra kilo
almamışsın sadece göbiş var

yok canım 5 kilo aldım bitanem.

kayracımm maşşallah cok güxel cıkmıs göbişin.ufff demek 18 oldunuz hee.maşşalah en önde gıdenlerddensın şekerim.maşşalah bebişinie maşşalah

sağol canım 18 haftamız bitiyor inşallah...

Kayra'm maşallah tam hamile havası.....havanı yerimmmmm....

aşkolsun bitanem ne havası....
KAYRACIM KOCAMAN Bİ MAAŞALLAHH SANA VE BEBİŞİMİZE.

sağol bitanemmmm

evet kızlar benim göbişede bakın kocaman arkadan önden fırlamış haldeyimmm yorumlarınızı bekliyorum umarım kocaman ekranı kaplamz rezil olurum yaa siz nasıl anlattıysanız öyle ekliyorum kocaman oluyo resimler

sn203834.jpg
[/IMG]

korktuğum başım geldiii göbeğim gibi resimde kocaman çıktıı yaa :KK43:(
başakçım sanırım birincilik bende en koca göbiş ve popo olarak :))

ay canim göbis harikada biraz büyük olmamismi??:1shok: :roflol: neyse rahat görmemiz acisindan iyi olmus..canim senin cinsiyet bellimi bilmiyorum ama bana kiz gibi geldi..tabi bu benim uyduruk yorumum..ayrica bizim son aylarimizi düsünemiyorum..:CüvCüv:

kızlar hepinizin göbişleri harika
seerni seninde çok güzel ve daha belirgin sanırım kıyafetini göbişinden sıyırdığın için daha bi net çıkmış kıyafetli olunca daha farklı oluyo
ama benim favorim başağın göbişi çünkü kendimi en çok onunkine yakın hissediyorum benimde kocaman oldu benimde eşim diyorki çocuk tekmeliyosa bile bize ulaşamazmış tekmeleri et ve yağlar engellermiş kaydirigubbakcemile3 vallahi bende mümkün olduğuna sağlıklı besleniyorum ama bu kilolar bebeğemi gidiyor banamı geliyor anlayabilen beri gelsin cokacimcoook becerebilirsem bende koyucam fotomu..
Esracim cok hossunet ve yag olayina cok guldum, supedi, gobusun cok tatli, bana kiz gibi geldi cinsiyeti bellimydi senin????

ay o ne tatlii gobus oyle..sana da erkek diyorum

gypsesya maşallah bebişine

Kayra maşallah kocaman olmuş bebişin :)

kaçak kedi bebişinede maşallah şirin göbişinede

amayra sana maşallah öğrendim sayenizde erkek göbişi nasıl olur :)

dün elbise bakıyordum tezgahtar bebeğin erkekmi dedi çok şaşırdım demek erkek göbişi var bende şakkıdı

kacak kedi elin var iken erkek diye dusundum ama elini çekince pek bir yorum yapamiycam ikisinede benzettim:) massalah

grnt082.th.jpg
[/IMG]

işte benim göbişim. taze taze çıktı 5 dk.lık
15+4

canım çok karanlık resim pek anlayamadım

korktuğum başım geldiii göbeğim gibi resimde kocaman çıktıı yaa :KK43:(
başakçım sanırım birincilik bende en koca göbiş ve popo olarak :))

ah güzelim sen popo görmemişsin ben sadece göbegin resmini çekiyorum oda bilgisayarın kamerasından eşim hain çekmiyor resmimi benimki zaten kocamandı ama allahtan 5 aya giriyorum halen aynı kilodayım he he henüz kilo almadım ilk 3 ay verdigim için şanslıyım sırnaşık şey ama sanada pek yakışmış be canım boşver keyfini çıkar :nazar:

sarmaşıkcığım evet çok büyük oldu resmim kız değil erkek canım yandaki yağlarla birleşince yayık gibi gözüküyo ve kız zannediliyo kaydirigubbakcemile3

petrik norra mercimekim sağolun kızlar hepimizin göbişleri harika en önemliside içinde en güzel ve en özel canlıyı büyütüyo olmamız :CüvCüv:

başakcım ben tam 6 kilo aldım 4 buçuk ayda 6 kilo napıyorum bende anlamadım böyle giderse son aylarda düşünemiyorum,ay son aydada herkes yollasın göbişini çok merak ediyorum süper olucak kaydirigubbakcemile2

omayra sende tekrar bi çekip yollasana daha aydınlık olsun ama net görelim bak benimkine sayfayı kaplıyoo sırnaşık şey

benede istiyorum kocişe bi diyeyim bakalım razı olmuyorda resim işine onuniçin böyle yazdım
yanlız kızlar ben de 6 kilo aldım sonrasını düşünemiyorum.

benede istiyorum kocişe bi diyeyim bakalım razı olmuyorda resim işine onuniçin böyle yazdım
yanlız kızlar ben de 6 kilo aldım sonrasını düşünemiyorum.

olsun guzelim kilolar onemli degil, bebisin saglikli olsun da, yarasin bebisine, sonrasinda arkalaridan kosarken veririz o kilolari:ecrin_bebek:

gpysesra maşşallah göbişe ve bebişe de gerçekten kız gibi duruyo bide annem kız olursa popo dabüyüyo demişti. sakalyn ben eşime dedimki cinsiyet yorumu yapıyo arkadaşlar bakalım benim için ne dicekler dedim koy ozaman falan dedi oda sen de ikna et bizde görelim senin göbişi

X