2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

14hafta.jpg

Umarım yapabilmişimdir.. bu da biziz kızlar.. 14. haftamızda teyzeleriyle tanışıcak kıvama geldi artık bebişim :emir_bebek:

Son düzenleme:
İremcim maşallah bebeğine, büyümüş yavrun : )
Petriğiim sağol canıım beniimm,12. haftada ekleyecektim aslında ama o zaman çok az belli oluyordu.. 2 haftada nolduysa bu hale geldik walla.. :nazar: gerçi gündüzleri bu kadar olmuyor ama geceleri maşallahımız var :eek:

ESRAKO sivrimi?farketmedim bana manda karnı gibi geliyor kocamannnnn
NURDAN bakalım kısmet.hayırlısıyla...
PETRİK saol güzelim...

yuuhhh bana...baya bi sayfa kullanmışım...ama sonunda oldu...sırnaşık şey
kızlar yukardaki de ben ve meleğim...15+3...

maşallah size, çok cici bir göbüşşş :)

3k1m senin cekimin komik ama sizede masallah canım.senin nikide kısaltınca 5n1ka gelio aklıma hep ya

5N1K'nın tek rakibiyim zaten :) teşekkürler babymom. İnan komiklik olsun diye değildi, tembellikten öyle çektim :) yani inatla ayağa kalkmak istememem de bir nevi hormonal :KK66:

şimdiye kadar BAŞAK, NORA, MERCİMEK in göbeğini gördüm, 3M1K nın da görmeye çalıştım.

3M1K sen lütfen daha farklı bir açıdan yeniden ekle, zira ben anlayamadım bişey, büyük müdür küçük müdür, çözemedim. rica edeceğim, şöle profilden çekersen....

çekmeye çalışacağız efendim, takipte kalınız :)

mercimekim hamilelik bu kadarmi yakisir...bence cok tatli olmussun...bu arada 3m1k nin yaraticiligina bayildim..kirk yil düsünsem bu pozisyon aklima gelmez..:roflol: bir dahakini cok merak ediyorum...

Siz de takipte kalınız lütfen kaydirigubbakcemile3

AIDAA, SEERNİ maşallah kızlar...çok tatlısınız..
BAŞAK maşallah bebeğine, Allah gönlüne göre versin inşallah oğlun olur sağlıkla
3k1m maşallah kendi görüş açınla şirin olmuş göbişin : )
NORAA maşallah büyümüş göbişin
MERCİMEKCİM sana da maşallah canım büyüyor bebişler :CüvCüv:

Teşekkürler petrik'cim :-)

grnt002u.jpg

kızlar bu fotoyu tam yemeğe otururken çekti eşim yemekten önce yani
nasıl bu kadar şiştiğine inanamadım bende küçük demezsiniz artık dimi kocaman oldu... bide bana kız göbeği gibi gelmeye başladı iyice yayıldı

seerni, maşallah göbüşüne canım. Epey büyümüş.

maşallah canım.

grnt082.th.jpg
[/IMG]

işte benim göbişim. taze taze çıktı 5 dk.lık
15+4

maşallah size de.

evet kızlar benim göbişede bakın kocaman arkadan önden fırlamış haldeyimmm yorumlarınızı bekliyorum umarım kocaman ekranı kaplamz rezil olurum yaa siz nasıl anlattıysanız öyle ekliyorum kocaman oluyo resimler

sn203834.jpg
[/IMG]

kocaman çıkmış fotoğraf ama olsun, maşallah size de..

14hafta.jpg

Umarım yapabilmişimdir.. bu da biziz kızlar.. 14. haftamızda teyzeleriyle tanışıcak kıvama geldi artık bebişim :emir_bebek:

canım maşallah...

CANLARIM BENİM,
Hepinizin ismini tek tek sayamıycaaamm ama hepinize çoookkk teşekkür ederim.
Bir de doktora gitmeden 1-2 gün önce tekrar çekip koyarım fotomu. Yorum yaparsınız, bakalım tutacak mı......
Ayrıca hepinizin göbişi çooookkk güzeller benceeee, çünkü biliyoruz ki hepsinin içlerinde PRENS ve PRENSES'lerimiz uyuyooooorrrrr....
:içelim:

grnt002u.jpg

kızlar bu fotoyu tam yemeğe otururken çekti eşim yemekten önce yani
nasıl bu kadar şiştiğine inanamadım bende küçük demezsiniz artık dimi kocaman oldu... bide bana kız göbeği gibi gelmeye başladı iyice yayıldı

Sen,n göbüş ile benim göbüş benziyor Serrniimm :)))

Kacakkedi, bence senin bebiş erkek kuzu.. ole gorunuyor.

grnt082.th.jpg
[/IMG]
işte benim göbişim. taze taze çıktı 5 dk.lık
15+4

Selam arkadasım seni tanımıyorum ama hayırlı olsun bebişin.

evet kızlar benim göbişede bakın kocaman arkadan önden fırlamış haldeyimmm yorumlarınızı bekliyorum umarım kocaman ekranı kaplamz rezil olurum yaa siz nasıl anlattıysanız öyle ekliyorum kocaman oluyo resimler
sn203834.jpg
[/IMG]

Esramm.. göbüş sahane, ama tam ortadan senı sıkmayan bır sey gıyseydın yorum yapacaktım, bole anlayamıyorum :)) Ama popo cok gusel cıkmıs, amma abartmıssın.

14hafta.jpg

İrem çok cici gözüm ya.. 14 haftalık bebiş göbüşü tam.

66528133.png
[/IMG] kızlar bugün 5 ayımıza girdik kusura bakmayın hep aynı mekanda çekiyorum adamın arnavut inadını kıramadım çekmiyor kendisi bizde böyle idare ediyoruz işte

İREM cim maşallh göbüşüne....bana kız gibi geldi....bakalım...

BAŞAK..yaa ne güzel kocaman...çok güseelll...maşallah...

iremcim masallah, nazar degmesin, cok tatlisiniz...
irem canım maşallah...
canım maşallah...
İrem çok cici gözüm ya.. 14 haftalık bebiş göbüşü tam.
İREM cim maşallh göbüşüne....bana kız gibi geldi....bakalım...
KIZLAARR HEPİNİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.. İNŞALLAH BEBİŞLERİMİZ KUCAĞIMIZDA OLAN FOTOĞRAFLARIMIZI DA PAYLAŞIRIZ BURADAN.. İYİ Kİ VARSINIIIZZ a.s.

norra zaten gidiyor kilolar öyle söylediğime bakmayın .önemli olan sağlık.bu arada resim ekleyemedim.

mercimek ve norra sagolun kızlar ama yakından fazla büyük degil ama resimde neden kocaman çıkıyor anlamadım şuana kadar hiç kilo almadım eşimde kızyor yemek yemiyormusun diye böyle giderse doguma kadar fazla almam heralde

Başakcııım MAŞALLAH canım bebişine :nazar: ama sakın yememezlik etme.. Aç kalmasın annesiii bebişimiiiz :ecrin_bebek:

iremcim elimden geldigi kadar saglıklı beslenmeye dikkat ediyorum sabah bulantıları beni yıpratıyor evet bebek aç kalmasın bu gidişle bu yaşta annemden dayak yiyicem karnındakini düşün nasıl beslencek diyor yemeye çalışıyorum yoksa annem beni fena yapacak :eek:klava:

kızlar maşallah göbüşler çok güzel. ben 14 + 5 günlüğüm ama sizinkiler kadar büyük değil sanki

sal der resmini koyarsan bizde görürüz bebişi canım belli oluyordurda sen fazla büyük degil diye kafana takma canım birden balon gibi şişiyor anlamıyorsun bile ne zaman büyüdü diye

gpysesra maşşallah göbişe ve bebişe de gerçekten kız gibi duruyo bide annem kız olursa popo dabüyüyo demişti. sakalyn ben eşime dedimki cinsiyet yorumu yapıyo arkadaşlar bakalım benim için ne dicekler dedim koy ozaman falan dedi oda sen de ikna et bizde görelim senin göbişi

evet canım kız gibi duruyo ama erkeğim gelicek sanırım hamile kalmadan önce kilolu olduğumdan böyle genişledim

Petriğiim sağol canıım beniimm,12. haftada ekleyecektim aslında ama o zaman çok az belli oluyordu.. 2 haftada nolduysa bu hale geldik walla.. :nazar: gerçi gündüzleri bu kadar olmuyor ama geceleri maşallahımız var :eek:

14hafta.jpg

canım maşallah göbişin büyümüş seninde çok güzel duruyor

Sen,n göbüş ile benim göbüş benziyor Serrniimm :)))
Esramm.. göbüş sahane, ama tam ortadan senı sıkmayan bır sey gıyseydın yorum yapacaktım, bole anlayamıyorum :)) Ama popo cok gusel cıkmıs, amma abartmıssın.

evrişim haklısın eşofmanlarda olmuyo artık gecelikle yatıyorum mecburen onlar bile sıkmaya başladı hamile eşofmanı varmış onlardan almayı düşünüyorum bidakine sıkmayan bişi giycem :))

66528133.png
[/IMG] kızlar bugün 5 ayımıza girdik kusura bakmayın hep aynı mekanda çekiyorum adamın arnavut inadını kıramadım çekmiyor kendisi bizde böyle idare ediyoruz işte

başakcım göbişin çok güzel ve yemelisin kesinliklee şu adamını bi ikna et pc camerası zaten farklı çekiyor olduğu gibi göstermiyor ama yemek olayıı çook önemli sen hepimizden daha iyi biliyosunn

kızlar maşallah göbüşler çok güzel. ben 14 + 5 günlüğüm ama sizinkiler kadar büyük değil sanki

salder sende koy fotonu canım büyükmü diilmi biz söleriz sırnaşık şey

X