2009 a hamile olarak girmek isteyenler buraya....

Yeşimnurcum hoşgeldin yine aramiza ben birdaha girmessin diye düşünüyordum siteye.canim ben bebeğini kaybedenler topiğindendim.biz hepimizde istiyoruz.inşallah bu aydan itibaren başlariz inşallah.benide eklermisin.....canimcim.

4 aydır folik asit kullanıyorum ben de...bu ay şu çörekotu tarçın bal karışımını deneyeyim diyorum.yumurtaları geliştiriyormuş diye duydum.bir de arı sütü tableti...KIZLARRRRRRR LİSTEYE BENİ DE EKLEMEYİ UNUTMAYIN LÜTFENNNNNNNNNN...

Gönülsizim folik asite hamile kalana kadar ve kaldiktan sonra 2 ay devam edilmesi gerekir diye biliyorum.ben folbiol aliyorum eczanede 1 ytl.doktora gitmene her defasinda gerek yok.

Gönülsizim folik asite hamile kalana kadar ve kaldiktan sonra 2 ay devam edilmesi gerekir diye biliyorum.ben folbiol aliyorum eczanede 1 ytl.doktora gitmene her defasinda gerek yok.

sagol aybala iyiki sordum ozaman ben içmeye devam edeyim doktora gitmeme gerek yok.

Bir kavanoz çiçek balina bolca tarçin ve dövülmüş çörekotu kariştiriyorsun.her gün bir kaç kaşik yiyorsun.tahta kaşik kullaniyorsun...ben kişin bir ay denedim yedim.o zaman düşünmüyorduk.kasiklarim çok ağridi o uzayan siviyi da bolca görmüştüm...

ama bal bana alerji yapıyor(((

Nurcum bal alerji yapiyorsa yoğurda kariştir bolca tarçin ve dövülmüş çörekotunu...ya da suya kariştir iç.biraz aci olur ama...

Kizlar şu hayit hapini araştiriyorum netten hormonlari düzenliyormuş...

Gönülsizim benim adetim iki gün sonra bitecek işallah.adetin son gününden başlayip bir dahaki adete kadar yemeyi düşünüyorum.sizin bildiğiniz başka formüller var mi? Varsa paylaşalim...

Arkadaşlar sohbet çok güzeldi ama ben çikmak zorundayim annemlere gidiyorum.iftar yaklaşti...şu mübarek günlerde allah herşeyi gönlümüze göre versin...öpüyorum hepinizi....hayirli iftarlar...yarin öğleden sonra gelirim.allaha emanet olun...

yarın görüşürüz aybala benim adetim bugün bitti başlıycam inşallah işe yarar.benim bildiğim başka bir formul yok bunuda senden ögrendim öptüm canım.

Yeşimcim listede adimi görmekten çok mutlu olacağim.öpüyorum seni.kizlar sizi de...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…