2009 a hamile olarak girmek isteyenler buraya....

1-yeşimnur
2-simeray
3-btrklc
4-özçeliksena
5-tuğra
6-elvancengiz
7-nicole78
8-duygu2008
9-asli_ist
10-sila_84
11-başak0402
12-cosmopoli
13-cano77
14-eslemnur
15-serdi
16-sonuyok
17-tosbaa8
18-whitedaisy24
oh oh maşallah türk nüfusu artışa gidiyo :roflol::roflol::roflol:

:roflol: haftasonu eşimle alışveriş merkezine gittik geziyoruz adım başı hamiş var. eşiminde dikkatini çekmiş diyoki bu nedir yahu busene nüfus patlaması olacak :roflol: bizde ekleneniriz aralarına inşallah kızlar :CüvCüv:

yeşimnurcum günaydın canım ...white daisy ye katılıyorum inanılmaz bir hamiş trafiği var kendi kendime diyorum önceden vardı da ben laylay lom havasındaydım farketmedim.darısı bizeeeeeeeeeee

hamiş kadın görmek sinirimi bozuyor kıslar acepp kıskançlıktanmı ki sizede oluyormu ???*

bende hiç olmadı bilakis seviniyorum bizimde olur elbet sağlıklıca bak sonra sanada sinirlenenler our ona göre..

bende hiç olmadı bilakis seviniyorum bizimde olur elbet sağlıklıca bak sonra sanada sinirlenenler our ona göre..

ya canım sinirleniyorum derken imreniyorum neden bende hamiş değilim diye ne biliyim yoksa isteyen herkese versin allah ama beklemek zor ya ondan belkide

ben sinirlenmiyorum yada kıskanmıyorum ama çok korkuyorum :çok üzgünüm: kocaman bir göbekle yaşamak nekadar zor. aman çarptımmı düşecekmiyim diye endişelenmek.kendinizden önce bebeğinizi düşünmek. yemek yerken bile bebeğini düşünür insan. çektiğiniz sıkıntılar cabası. açıkçası çok korkuyorum ama yinede anne olmak çok gurur verici olmalı bence. okadar sıkıntı ile başa çıkıp dünyaya bir melek getirmek çok güzel olmalı. Allah bu duyguyu yaşamayı isteyen herkese nasip etsin inşallah :Saruboceq:

1-yeşimnur
2-simeray
3-btrklc
4-özçeliksena
5-tuğra
6-elvancengiz
7-nicole78
8-duygu2008
9-asli_ist
10-sila_84
11-başak0402
12-cosmopoli
13-cano77
14-eslemnur
15-serdi
16-sonuyok
17-tosbaa8
18-aşina

:CüvCüv:teşekkürler yeşimnur, bu ay umudum yok, yarın regl günüm, eşimini memleketine gitmiştik, fazla verimli değildik bu ay, zaten ufaktan belirtiler de var regl için, ama diğer çok istiyorum özellikle, olursa adetim bayrama denk geliyor, inşallah isteyen herkesle birlikte hamile olurum da güzel bir bayram hediyesi olur bize, Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla :CüvCüv:

sadece onlarımı görüyorum bilmiyorum ama pazara çıksam bir hamiş, parka çıksam bir hamiş. üstelik bazıları hem hamiş hemde diğer çocuğunun elinden tutmuş.
Artık çocuk parkının önünden geçemez oldum. hemen açılıyo benim musluklar.
bende bebiş istiyorum.
Allah ım bu ramazan huzü suyu hürmetine tüm isteyenlere ve banada bir evlat nasip eyle yarabbi..
Aminnn..!!
:CüvCüv::Saruboceq:

amin canım inşallah, evet ben de hayatımda görmediğim kadar hamileyi şu bir yıl içinde gördüm resmen, insan neye yoğunlaşırsa hep onlar dikkatini çekiyor zaten.

merhaba arkadaşlar.ben aranıza yeni katıldım ve 5 aylık ewliyim .bende bebişşşşş istiyorummmmmm:CüvCüv:

1-yeşimnur
2-simeray
3-btrklc
4-özçeliksena
5-tuğra
6-elvancengiz
7-nicole78
8-duygu2008
9-asli_ist
10-sila_84
11-başak0402
12-cosmopoli
13-cano77
14-eslemnur
15-serdi
16-sonuyok
17-tosbaa8
18-aşina
19-güler.seçkin.deniz
20-kardelen_32
21-lücian

ALLAH TÜM İSTEYENLERİN KUCAĞINI BOŞ ÇEVİRMESİN RABBİM MÜBAREK GÜNLER YÜZÜSUYU HÜRMETİNE HEPİMİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yeşimcim beni niye çıkardın listeden fisfisfis

arkadaşlar ben de cok istiyorum.inşallah bu ay hemileyimdir.Rabbim nolur bu mübarek günlerin feyzine bizi boş çevir bu ay .hepimize hayırlı sağlıklı iman sahibi bebişler verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…