2009 a hamile olarak girmek isteyenler buraya....

işte bugünlerde oldu oldu sonra bende dinlenmesi için müsade ederim zaten.hatta şu anda sol yumurtalığım çok sancı yapıyor.tam günleri dedimya.bakalım bu akşam nasıl gelecek.ah kocişim ah.

ama çok yorgun geliyor vallahi kıyamıyorum.hani normal bir yorgunluk olsa çekicem ifadeyede.neyse inşaal bir kaç güne bitecek ağır işleri ondan sonra zaten kurtulamazda.günü karırım diye korkuyorum.

ama çok yorgun geliyor vallahi kıyamıyorum.hani normal bir yorgunluk olsa çekicem ifadeyede.neyse inşaal bir kaç güne bitecek ağır işleri ondan sonra zaten kurtulamazda.günü karırım diye korkuyorum.

inş kaçırmazınız canım o günleri biz valla son haftadır çok üzerine düştük bu olayın 6 ay oldu çünkü inş bu ay kavuşuruz ümidimize:Saruboceq:

arkadaşlar merhaba
bende evleneli 15 ay oldu eşimde bende artık bebeğimiz olsun istiyoruz ama 2009 a kısmet olacak inşallah. Çünkü ben korunuyordum üstelik bir ara 6 ay kadar tedavi gördüm ufak çapta bir depresyona girmiştim tedavim bitti. 1,5 ay oldu. Vücudumdan çıkması içi 6 ay beklemem gerekiyor. İnşallah şubat 2009 da çalışmalara başlıycaz bizde. Ama şimdiden inanılmaz heyecanlıyım. İlk şüpheleneceğim günleri hayal ediyorum. Sonra testler, doktor tarafından doğrulanılacağı falan. Eşime söyleyişim, bebişimi içimde hissedişim. inanılmaz heyecanlanıyorum. İnşallah hiç bir sorun yaşamadan kavuşurum bu mutluluğa. çok korkuyorum çünkü...

işte bugünlerde oldu oldu sonra bende dinlenmesi için müsade ederim zaten.hatta şu anda sol yumurtalığım çok sancı yapıyor.tam günleri dedimya.bakalım bu akşam nasıl gelecek.ah kocişim ah.

inş kaçırmazınız canım o günleri biz valla son haftadır çok üzerine düştük bu olayın 6 ay oldu çünkü inş bu ay kavuşuruz ümidimize:Saruboceq:

kızlar öncelikle selam nasılsınız benim kociş bu gece nöbette bugünde tam çalışma günümüzdü ne olcakl şimdi yavvv:çok üzgünüm: neyse hayırlısı bakalım.

_gönülsızım nolcak bizim bu hallerimiz bizim aklımız fikrimiz bebekte ama herşey istediğimiz gibi gitmiyor.aslında şöylede düşünüyorum.verici allah.birkere olsa birlikte olsak olacak olur diye düşünüyorum.çünkü öyle örnekler çok.nebilim ya.allahım bizi çok bekletmez inşallah.bu strestende kurtuluruz.

_gönülsızım nolcak bizim bu hallerimiz bizim aklımız fikrimiz bebekte ama herşey istediğimiz gibi gitmiyor.aslında şöylede düşünüyorum.verici allah.birkere olsa birlikte olsak olacak olur diye düşünüyorum.çünkü öyle örnekler çok.nebilim ya.allahım bizi çok bekletmez inşallah.bu strestende kurtuluruz.

ya bu bir kere beraber olup hamile kalanlar var ya onlar bu işi nasıl beceriyor acabaCADIARZU

:eek:klava::çok üzgünüm:ya çok canım sıkılıyor.tamda yumurtlama günlerim ama kocişim çok geç geliyor ve yorgunluktan olduğu yerde uyuyor kalıyor.nolcek bizim bu hallerimiz.adamada acıyorum bişeyde diyemiyorum.of ya of ya oofff...

ben seni dinlendiririm kocacım de, önce güzel bir masaj yap, şöyle ellerini ayaklarını kremle, azıcık da işve cilve kat işin içine belki faydası olur :eek: baktın olmadı aynen böyle kaydirigubbakcemile çek kulağından odaya

ee kızlar günü yakın olanlar belirtiler varmı yoksa hepinizin belirtisi geçtimi.bende merakla bekliyorum neolacak bu ay diye.

ee kızlar günü yakın olanlar belirtiler varmı yoksa hepinizin belirtisi geçtimi.bende merakla bekliyorum neolacak bu ay diye.:mymeka:

şekerim bende biliyorum bunları sağol ama.çok üsteleyince bazen ters tepiyor malum yorgunluk ve uykusuzluk insanda hal bırakmıyor.

ben de 2009a hamile olarak girmek istiyorum ama sanırım rahmimde çikolata kisti var bu yüzden doktor biraz bekleyelelim dedi

ya kızlar bende hala lekelenme var.tam olarak vişneye çalar bir kahve renginde bazen siyaha benziyor tam 6 gündür.yarın doktora gidiyorum.yarın listeden silineceğim galiba.yani gülcangülcanım haiş listesine beni zorla yazdı ama ortada bişi yokken(ikinci test negatif çıktı çünkü 1. silikti) belki uğurlu gelir.çooooooooook zor ama bakalım.

Son düzenleme:
bu arada yeşimcim sen listeni gülcana devrettin galiba hiç yazmıyosun canım.sen ne yaptın?

X