2009 a hamile olarak girmek isteyenler buraya....

aşina yaptırdım canım ama sonuç malesef 1 çıktı senağlama çok üzüldüm inşallah sizlerden mutlu haberler alırım artık

aşina yaptırdım canım ama sonuç malesef 1 çıktı senağlama çok üzüldüm inşallah sizlerden mutlu haberler alırım artık

hayırlısı olsun canım, moralini bozma sakın, ne demişler DURMAK YOK, YOLA DEVAM kaydirigubbakcemile5 o testlerde iki üç haneli rakamları göreceğin günler de olacak canım benim.

:1hug: sagol canım 1,5 yıla yakın evliyim geçen ay bebiş yapmaya karar verdik daha ilk yani tutturamamış olmamızı normal karşılıyorum tabi üzüldüm ama olsun zamanı değilmiş senden ve diğer arkadaşlardanda güzel haberler alalımda neşemiz yerimize gelsin .

günaydın kızlar. akşam kırmızıları gördüm. ama okadar üzülmedim. okadar çok ağrım olduki hatta gelsin diye dua ettim. neysa bu ay bana kısmet değilmiş.
kısmet belki sizlerindir kızlar. hadi beklemede olanlardan haberler nerdeee
hoppaaa 1ki 3 1ki3 hihoyyythihoyyyt hamillik duyalım hoppaa 1ki3 1ki3 hihoyyythihoyyyt

yeni tarihim 15 ekim

:1hug: sagol canım 1,5 yıla yakın evliyim geçen ay bebiş yapmaya karar verdik daha ilk yani tutturamamış olmamızı normal karşılıyorum tabi üzüldüm ama olsun zamanı değilmiş senden ve diğer arkadaşlardanda güzel haberler alalımda neşemiz yerimize gelsin .

ooooooooo canım ya ben de uzun zamandır uğraşıyorsun diye düşünüyordum, hiç canını sıkma tabiki çok normal, inşallah çok bekletmez bizim gibi bebiş seni:emir_bebek:

günaydın kızlar. akşam kırmızıları gördüm. ama okadar üzülmedim. okadar çok ağrım olduki hatta gelsin diye dua ettim. neysa bu ay bana kısmet değilmiş.
kısmet belki sizlerindir kızlar. hadi beklemede olanlardan haberler nerdeee
hoppaaa 1ki 3 1ki3 hihoyyythihoyyyt hamillik duyalım hoppaa 1ki3 1ki3 hihoyyythihoyyyt

yeni tarihim 15 ekim

ne güzel bir enerji bu sabah sabah, afferin sana gülercim, inşallah bir dahaki aya :eek:

günaydın arkadaşlar nasılsınız?
kızlar birşey sorucam size: benim adetim bittikten 1,2 gün sonra şeffaf akıntım başlıyor, adetin ortalarına doğru ise bu akıntı opak beyaz oluyor, matlaşıyor, gelen mat beyaz akıntı yumurtlamanın işareti olabilir mi acaba?

merhaba. bende de var aynı şey herkese sordum ama benim gibi olan yok pek senide görünce hemen yazayım dedim. benimde adet bittikten 4 gün sonra başlıyor o şeffaf akıntı ve git gide matlaşmaya başlıyor adet olmadan 5 gün önceye kadar falan devam ediyor sonra başka bi akıntı geliyor ve adet oluyor. bu konuda doktora gttim ben çok uzun sürüyor benimki ama çok şükür mantar falan yokmuş neden olduğunu söylemedi malesefÇok üzgünüm çoook

BEKLEMEDE OLANLAR :nazar::nazar:

1) hnurkoçer______________________ 1 EKİM
2) aşina_________________________ 3 EKİM
3) yasemin84_____________________ 6 EKİM
4) gönülsızım-____________________ 7 EKİM
5) gulcangulcan___________________ 7 EKİM
6) whitedaisy24___________________ 8 EKİM
7) ganno________________________ 8 EKİM
8) guler.seckin.deniz_______________ 15 EKİM
9) pempeinci______________________ 15 EKİM
10) Yeşimnur______________________ 26 EKİM
11) simeray
12) BTRKLC
13) ozceliksena
14) tuğra
15) elvancengiz
16) nicole78
17) duygu2008
18) asli ist
19) cosmopoli
20) cano77
21) eslemnur
22) seri
23) sonuyok
24) tosbaa8
25) BASAK0402
26) sıla_84
27) kardelen_32
28) lücizn
29) gülsenem
30) sumisali35.5
31) cansucLk
32) nevergivevp18
33) acem-kızı
34) xmoye_x
35) MaÇakızı
36) Aybala42
37) sibel07
38) gulenbalon
39) leylim
40) pınar77
41) suelnur
42) pınkrose
43) mavideniznensiyim_85
44) okyanus82
45) nilnehrinevuranay
46) hazall_24
47) NILIFERSAHH
48) umutsuz09
49) lanena
50) birebira
51) lalsuu
52) smerves
53) koza_81
54) ozbican7
55) aylinam
56) limon
57) ruveydagenc

HAMİŞ OLANLAR:nazar::nazar:

1) Ezgili :ecrin_bebek:
2) beten :ecrin_bebek:
3) ozceliksena :ecrin_bebek:

kızlar hadi hamiş listemiz çoğalsın.
test yapanlar bizi habersiz bırakmayın dört gözle bekliyoruz pozitif sonuçları.
çünkü hamiş haberlerine kendimizmiş gibi seviniyoruz.

merhaba. bende de var aynı şey herkese sordum ama benim gibi olan yok pek senide görünce hemen yazayım dedim. benimde adet bittikten 4 gün sonra başlıyor o şeffaf akıntı ve git gide matlaşmaya başlıyor adet olmadan 5 gün önceye kadar falan devam ediyor sonra başka bi akıntı geliyor ve adet oluyor. bu konuda doktora gttim ben çok uzun sürüyor benimki ama çok şükür mantar falan yokmuş neden olduğunu söylemedi malesefÇok üzgünüm çoook

canım benim adetin bitiminde 1,2 gün sonra şeffaf başlıyor, adet bittikten sonraki yani adetin 12,13. günü matlaşıyor tam yumurta akı kıvamında, sana bir rahatsızlık mı verdi bu durum onun için mi doktora gittin, ben de yumurtlamayla ilgili diye düşünüyorum.

canım benim adetin bitiminde 1,2 gün sonra şeffaf başlıyor, adet bittikten sonraki yani adetin 12,13. günü matlaşıyor tam yumurta akı kıvamında, sana bir rahatsızlık mı verdi bu durum onun için mi doktora gittin, ben de yumurtlamayla ilgili diye düşünüyorum.

canım akınntınız olabilir bendede vardı bir kaç doktora gittim 2si hiçbirşey demedi ama memlekette son gittiğim doktor iltihaplı akıntım olduğunu dikkat etmemi söyledi iyi bi doktora gidin bence bu akıntı doğumdan sonra yara açabilir dedi şu anda doğum yapmadığım için yayılamıyormuş böyle şeylere önlem almak lazım

kızlar adet bitiminden adet başlangıcına kadar dönem de beyazımsı veya şeffaf akıntı olması normaldir.ben adetime yakın akıntılarım arttığında adet olacağımı anlıyordum.bunlar normal yani.

hamiş olanlar bize test yapmadan önceki belirtilerinizi anlatırmısınız.umutla gün sayıyoruz.belki yardımcı olursunuz.

hamişler ayaklarınızı güzelce sürüyün lütfen benim tam bayrama dek geliyor adetim bebişim inş annesine bayram süprizi yapar

:eek:klava::çok üzgünüm:ya çok canım sıkılıyor.tamda yumurtlama günlerim ama kocişim çok geç geliyor ve yorgunluktan olduğu yerde uyuyor kalıyor.nolcek bizim bu hallerimiz.adamada acıyorum bişeyde diyemiyorum.of ya of ya oofff...

:eek:klava::çok üzgünüm:ya çok canım sıkılıyor.tamda yumurtlama günlerim ama kocişim çok geç geliyor ve yorgunluktan olduğu yerde uyuyor kalıyor.nolcek bizim bu hallerimiz.adamada acıyorum bişeyde diyemiyorum.of ya of ya oofff...

canım benim geçen aylarda bende öyleydim eşim genelde geziyor ama 1 aydır yanımda Allaha şükür kocişinde biraz kendinden ödün verecek artık en azından bebiş anne rahimine yerleşene kadar ondan sonra uyuyabilir izin veriyoruz:teytey:

X