2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

evet dediğin doğru sumak ama içine atmasıda iyi değil gerçi benle paylaşmasada annemle arkadaşlarıyla paylşıp rahatlıyor sanırsam ona bıraktım bakalım önümüzdeki aylar gideriz sürekli söyleyip sık boğaz etmeyim diyorum

sumakcım bnm kız çalar saat gibi 6.30 dakalkar:26:
sumakcım inş.regl olmazsın kızdan okuyamadım tam nihan sen oldun galiba umarım kısa zamanda tatlı belalara kavuşursunuz sizde canlarım

sumakcım bnm kız çalar saat gibi 6.30 dakalkar:26:
sumakcım inş.regl olmazsın kızdan okuyamadım tam nihan sen oldun galiba umarım kısa zamanda tatlı belalara kavuşursunuz sizde canlarım
sumakçım cvp vermiş daha olmadım ama olucam ağrılarım var
ee nasılsın canım

inş.olmasınız kızlar ama ben hamile kaldığım ay aynı olcakmışım gibi oldum umarım sizinde öyle olur hep dualarmdasınız
valla kızlar bayayer öğrend bbirde komşu buldum bu forumdan birde arkadaşla tanıştım daha iyiyim şükür ama arada bir ağlama geliyo.

farklı bi şehiremi taşınmıştınız canım
Allah kolaylık versin ya zordur

evet cnm istanbulun en güzel semtlerinden birinden samsun bafraya çok zor gelior cnm ya ama 2 hafta oldu daha iyiyim
kızlr bana bişey diyin diyet yapmam gerek hep yarım kalıyo ama baya kilom var sakın sormayın

evet cnm istanbulun en güzel semtlerinden birinden samsun bafraya çok zor gelior cnm ya ama 2 hafta oldu daha iyiyim
kızlr bana bişey diyin diyet yapmam gerek hep yarım kalıyo ama baya kilom var sakın sormayın
diyet topiklerine gidiyormusun canım hem güzel arkadaşlıklar kuruluyo hemde orda motive oluyo
ben 4 kilo verdim şimdi 4 kilo fazlam var onun dışında ekmeği kesm pilav yediğimde ekmek yemiyorum yemeklerden belli süre sonra yürüyüş spor yapıyorm
diyet olarak başlama o sıkabilir seni ama dikkat ederek başla

uğruyom cnm ama kızdan bir türlü alışamadım geçen hafta dikkat ettim cnm baya bende öyle yapmaya çalışıyom geçen hafta hergün yürüdm cadı ile ama dün eşim evdeyken kaçtı ve tatlı krizim dinmiyo :26:

bana tatlı krisi gelince ya süt içiyorum tarçınlı yada muzu ezip yoğurtla karıştırıp içine ya fıstık ya ceviz atıyorum biraz süper oluyo

zor olur tabı s.d baska bı sehre gıtmek butun duzenını degıstırmek.

benım de ıkı kılo fazlam var vermek ıstıyorum ama ugrasmıyorum da :)

aslında duzensız yemekten oluyor daha sımdıye kadar kahvaltı yapmadım sadece gofret yedım

oglende gecer oyle aksama da dogru durust yerım ..

aslında hiç yememem gerek ama kalorisi düşük olsn en azından senin dediklerini denerm cnm

evet bnde genelde akşamları yiyom benm 1kaç değil çift rakamları fazlalıklr var :26:

slm kızlar ben geldim sumak inşallah regl gelmez canım ya merakla bekliyorum nihanımda sende inşalah bir an önce hamiş olursunuz ya
ben en çok videoya koptum ama küçük kızın mağdurluğuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…