2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın kızlar nasılsınız?bayağıdır size yazamıyordum oğluşum hastaydı eşim hastaydı filan derken sizler nasılsınız neler yapıyosunuz?sumakcım sen nasılsın?

sağol canım
evet hala bile bastırınca karnıma acıyor onun ne kadarda geçmişti canım
yat valla sumak benim yerimede keyif yap:97:

iki gune gecmıstı cnım.. kalkıcam sımdı kahvaltılık bıseyler yapayım camasır cıkayım falan fılan ..

evdeyken bıtmıyor iş hiç

iki gune gecmıstı cnım.. kalkıcam sımdı kahvaltılık bıseyler yapayım camasır cıkayım falan fılan ..

evdeyken bıtmıyor iş hiç
evdeyken herşeyi yavaş yavaş yapıyorsun benim şimdi hafta sonuna bir sürü iş birikti çok yorulcam
sana kolay gelsin sumakçım bide afiyet olsun:97:

slm kızlar
sumak canım afiyet olsun yemişsiniz köfteleri
temizlik yapıcakmışsın kolay gelsin şimdiden

Uzunca bir aradan sonra merhaba umarım iyisinizdr çok olaylar yaşadım eşimle sonunda düzeldk ama istanbuldan samsuna taşındık herşey bunun olayıydı zaten bugün annemde gtti burda benm kimsem yok eşimin akrabaları var in.biran önce ortam bulurum samsunda olan yoktu dimi

cnm ben seni çok merak ettim inanki...
topice sık girdiğim zamanlarda yoktun..
dHA sonra ara ara baktım ama hiç göremedim
inanki aklımdaydın
eşinle aranın düzeldiğine sevindim cnm...
minik kızında iyidir umarım..çok öptüm seni dikkat et kendine

canım merak ettım senı ..
esınle aranın duzelmesıne sevındım..Samsunda olan yok snaırım burada
kızında ıyıdır ınsallah..

kız kurdelaaaaaaam

sağolun kızlar şuan iyiyz ama kaynanam 20 dakika yakında biraz karışıyo amayardımıda dokunuyo bugün bir hafta oldu geleli ilk defa tek kaldm bugün çok kötü oldum cadı kızımdaii ama tek kalmaya alışkın değil çok ağlıyo düzelcek inş.sizlerden güzel haberler varmı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…