2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Yaaa normal adet mi yani???

Okuduğum kadarı ile normal det olmuyormuşsun benimki normal oldu dolu dolu
Zaten adetın mantığı yumurtanın atılması değil mi?

Neyse bu akşam test alıcam. Evham yaptığımı düşünüyorum ama hayırlısı Allah'tan

canım ben baya adet olmustum yanı ustune adet gorme denılırmss dolu dolu derkn 4 gun falan surmstu cok yenyms hamslıgmozmn ama sen dılsndr umarm bebege zarar verır dıye korkuyorsun dımı ....

Merhaba Sumak,

Üzüldüm Sibel için inşallah bulunur. Beni canım sıkkın biraz

Biliyorsun tiroid için sintigrafi çektirdim ya öncesinde beta HCG istediler ama yapmamışlar bende zaten reglydim yaptırdım sintgrafiyi meğerse hamile olsan bile bazı kadınlar regl olabilyormuş off off off ki ne offf takıldı aklıma

evet bend eduymustum bunu uzerıne adet gormem mı ne denılıyormus

Yaaa normal adet mi yani???

Okuduğum kadarı ile normal det olmuyormuşsun benimki normal oldu dolu dolu
Zaten adetın mantığı yumurtanın atılması değil mi?

Neyse bu akşam test alıcam. Evham yaptığımı düşünüyorum ama hayırlısı Allah'tan

merhabe arkadaşlarrrr uzunca bi aradan sonra burdayımmm..:KK42:
hatırlarsınız umarım:KK1:

nerelerdesın sen bı kac kere ozelden mesaj attık kayboldun :) gel gel ozletme kendını

Selam Sumakcım. Sibellere çok üzüldüm :KK43: İnş bulunur. Kaskosu vardır arabanın inş.
Masal'ın bir huzursuzluğu mu var yoksa uykusu mu gelmiyor da böyle yapıyor? Allah kolaylık versin.

Hamile olsan o şekilde dolu dolu adet olamazsın. Evet bazı kadınlarda kan gelir ama her adet dönemi gibi yoğun olmaz. İçin rahat etmeyecekse yine de bir test al. Bu arada sonuçların çıktı mı?
azı dıslerı cıkıyor bı de ben memeden kesmeye clasııyorum olmuyor bı gorsenız halını n e zormus ya

evet bend eduymustum bunu uzerıne adet gormem mı ne denılıyormus

nerelerdesın sen bı kac kere ozelden mesaj attık kayboldun :) gel gel ozletme kendını

azı dıslerı cıkıyor bı de ben memeden kesmeye clasııyorum olmuyor bı gorsenız halını n e zormus ya

Olacak o kadar annesi :)
Emzirmiyorsun artık değil mi?

O zaman sorun yok :)
Bilirim o hissi. Bir şeyin olmadığına adın gibi eminsindir ama kendine anlatamazsın, ya öyle değilse dersin. Bazen bende de oluyor :KK50:

Evet evet aynen öyle birde Güneş'in anlattığı gibi durumları duydum korkar oldum oysa çok emindim.

canım ben baya adet olmustum yanı ustune adet gorme denılırmss dolu dolu derkn 4 gun falan surmstu cok yenyms hamslıgmozmn ama sen dılsndr umarm bebege zarar verır dıye korkuyorsun dımı ....

Evet aynen öyle

Teşekkür ederim. Bak bunu da bilmiyordum. Ayy seninle konuşunca birz rahatladım İnci.

Zaten eğer öyle birşey olsaydı şimdiy 1,5 aylı felan olacaktı bulantı kusmai koku hassasiyeti felan da başlamış olurdu değil mi?

Her hamilede bulantı kusma olmuyor ama tabi vücut değişik reaksiyonlar gösterirdi. Hiç merak etme anlardın zaten.

Bu durumlarda göğüs ucunda onun hoşuna gitmeyen bir şeyler sürebilirsin, bir müddet sonra pes edecektir.

yaptım salca surdum salacayı sıldı yıne emdı dana ..bırakacak yanı baska ylu yok

Teşekkür ederim. Bak bunu da bilmiyordum. Ayy seninle konuşunca birz rahatladım İnci.

Zaten eğer öyle birşey olsaydı şimdiy 1,5 aylı felan olacaktı bulantı kusmai koku hassasiyeti felan da başlamış olurdu değil mi?

kesınlıkle hamıle olsan anlardın cnaım

yaptım salca surdum salacayı sıldı yıne emdı dana ..bırakacak yanı baska ylu yok

kesınlıkle hamıle olsan anlardın cnaım

Pekmez dene Sumak pekmezi duymuştum. Salça nerde aklına geldi ama Masal'da uyanık çıktı boynuz kulağı geçmiş şimdiden senin işin var bu cimcimeyle.

Sağolun kızlar çok içimi rahatlattınız. Çok kurmuştum kafamda

İnci sana bir haber vreyim paylaşmyı unuttum ne zamandır yazıcam yazıcam

İngilizceyi sevmeyen ben bayıla bayıla İngilizce çalışıyorum deli gibi tercüme yapıyorum kitaplar hazırlıyorum diziler izliyorum konuşma konusunda da güven geldi ama henüz aday bulamadım ama çok sevmeye başladım hatta birşeyi Türkçesinden okumaya çok sıkılıyorum artık İngilizcedeki anlamı vermiyor

İnci sana bir haber vreyim paylaşmyı unuttum ne zamandır yazıcam yazıcam

İngilizceyi sevmeyen ben bayıla bayıla İngilizce çalışıyorum deli gibi tercüme yapıyorum kitaplar hazırlıyorum diziler izliyorum konuşma konusunda da güven geldi ama henüz aday bulamadım ama çok sevmeye başladım hatta birşeyi Türkçesinden okumaya çok sıkılıyorum artık İngilizcedeki anlamı vermiyor

Uuuuuuu süper bir haber bu. Çok sevindim. Nasıl oldu bu?

X