2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhabalar arkadaşlar nasılsınız herkes iyi umarım iş güç derken pek uğrayamadım hepinizi öpüyorum çok biz aynıyız herşey yolunda şükür .en son yazıda gördüm masal hastaymış çok geçmiş olsun cnm çabucak iiylelir inş
hülyacım senin neyin var cnm geçmiş olsun bunları son sayfada gördüm birşey varsa başka kusura bakamayın kızlar.

Sibel hoşgeldin canım... Ufak bir operasyon geçireceğim rahimden. Sağolasın kuzum. Arada gel, özlüyoruz :KK16:

Sumak çok geçmiş olsun kuzuya :KK43:

selam kızlar

topık canlansın cok ısterım

ben ıyıyım ısyerınde netım yok aksamada pertım cıkıyor masalın uyuyunca gelıp bakayım dedım hemen

pazar gunu masalın dogum gunu var ve hıcbırsey hazır degıl daha

ve kuzum cok hasta akcıger enfeksıyonu olmus ıgne vuruluyor 10 tane ıdı 1 tane kaldı sukur cuma gunu hem onunu ıcın hemde kendım ıcın gıdecegım bakalım ne dıyecekelr
opuyorum hepnızı

Sumakçım geçmiş olsun canım.

Ayrıca prensese nce mutlu senelere çok op annesı benım yerime onu.
merhabalar arkadaşlar nasılsınız herkes iyi umarım iş güç derken pek uğrayamadım hepinizi öpüyorum çok biz aynıyız herşey yolunda şükür .en son yazıda gördüm masal hastaymış çok geçmiş olsun cnm çabucak iiylelir inş
hülyacım senin neyin var cnm geçmiş olsun bunları son sayfada gördüm birşey varsa başka kusura bakamayın kızlar.

Siel daha sık gel özletme kendini. İlaydayı da öp beim için

merhabalar nasılsınız
.hoşbuldum hülyacım çok çok geçmiş olsun cnm
bga bende özledim sizi canım hayırlı cumalar sanada.

Günaydın Güneş

Sanada iyi haftalar
NAsılsın? Minik oğlun nasıl?

Günaydın kızlar

Yorucu bir hafta sonundan sonra bugün gene iş başı yaptım. sizler nasılsınz?

Günaydın Güneş

Sanada iyi haftalar
NAsılsın? Minik oğlun nasıl?

Günaydın kızlar

Yorucu bir hafta sonundan sonra bugün gene iş başı yaptım. sizler nasılsınz?

selam cnmmmmm

oglum ıyı ama cok mızmız herseye aglakk oldu zorlanıyorum ıste yorul evde o yorsunnn ama gecıp gıdyr ıstee sen nasılsın bakalımmmm

kımsecıkler yokkkk

selam cnmmmmm

oglum ıyı ama cok mızmız herseye aglakk oldu zorlanıyorum ıste yorul evde o yorsunnn ama gecıp gıdyr ıstee sen nasılsın bakalımmmm

kımsecıkler yokkkk

Sağ olsun sağlıklı olsun boşver geçer annesi. Ben napiiim bende çocuk mocuk yok ben ona rağmen çok yoruluyorum.

Evet dağıldk iyice ama vzgeçmicem hep yazıcam elbet herkes geicek

selam hepınıze cok yoguumum masalım hsta hastanede yattık 3 gun

annemler burdaydı gıttı

berbat bı haldeyım aptal aptal seylere aglıyorum

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?Ben çağanla uğraşıyorum çağan artık gündüz uykusuna yatmıyor ve beni delirtiyor bu aralar pek nete girip bakamıyorum.
incim geçmiş olsun canım nasıl oldun şimdi?
sumakcım masala çok çok geçmiş olsun neyi vardıda hastanede yattınız canım?Hamişlik nasıl gidiyor?Sen nasılsın?
sibel,bga,güneşim sizler nasılsınız?

Sağolun kızlar. Bugün eve çıktım. Ameliyatım iyi geçti şükür. 1 hafta sonra patoloji sonuçlarım çıkacak, onlar da temizdir inşaallah.
Sumak çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin inşaallah.
Deryacım kolay gelsin :)

Sağolun kızlar. Bugün eve çıktım. Ameliyatım iyi geçti şükür. 1 hafta sonra patoloji sonuçlarım çıkacak, onlar da temizdir inşaallah.
Sumak çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin inşaallah.
Deryacım kolay gelsin :)

çok çok geçmiş olsun canım inş temiz çıkar sonuçların bizede haber ver canım alınca.Dinlen iyice yorma,üzme kendini.

X