2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Bende nodüler guatr var. Yıllardır da ameliyat dıyorlar.Bn de ameliyattan kaçıyorum. İyi bir doktor buldum sanırım tedai edecek ama önce sintigrafi istedi. Bende bu hafta denetim var dıye gidemedim haftaya kaldı.

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar olsun inş.
Guatr önemli bir şey gerçekten. Gebelikte de takip edilmesi gerekiyor.

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar olsun inş.
Guatr önemli bir şey gerçekten. Gebelikte de takip edilmesi gerekiyor.

Amin inş. Sağol

Evt öyle benim TSH değerlerim normal ikna olmuyorum ameliyata ondan sürünüyor böyle. Bu doktor içime yattı. Ameliyat etsemde seni ömür boyu takip etmek zorundayım ondan ameliyat etmeden yola devam edelim dedi. Bakalım hayırlısı

Son düzenleme:
Amin inş. Sağol

Evt öyle benim TSH değerlerim normal ikna olmuyorum ameliyata ondan sürünüyor böyle. Bu doktor içime yattı. Ameliyat etsemde seni ömür boyu takip etmek zorundayım ondan ameliyat etmeden yola devam edelim dedi. Bakalım hayırlısı

İnş ameliyata gerek kalmaz. Ameliyat olsan da olmasan da sürekli takip altında olmalısın. Allah beterinden saklasın.

slm ..

gunesım ventolın kullnadık sonra da brıclyn mı ne onu kullandık sımdı onu kullanıyoruz

bga ameıyat ol canım yada cok dıkkat et ..annemın zhırlı guatırı varamelıyat dedıler AMAO DA OLMADI sımdı sureklı kontrol altında

masal yanımda zor yazıyorum :)

ıkıncı cocgua alısmak zaman alıyor kızlar onun hıc bı sucu yok ama ıste

Bende nodüler guatr var. Yıllardır da ameliyat dıyorlar.Bn de ameliyattan kaçıyorum. İyi bir doktor buldum sanırım tedai edecek ama önce sintigrafi istedi. Bende bu hafta denetim var dıye gidemedim haftaya kaldı.

gecms olsun cnm annemdede zehırlı guatr dedıklerı sey vardı atom falan yuttu sonra baktılr olmadı amelıyat ettıler. suan ıyı kotu huylu fln deılms ama nasılsaa

slm ..

gunesım ventolın kullnadık sonra da brıclyn mı ne onu kullandık sımdı onu kullanıyoruz

bga ameıyat ol canım yada cok dıkkat et ..annemın zhırlı guatırı varamelıyat dedıler AMAO DA OLMADI sımdı sureklı kontrol altında

masal yanımda zor yazıyorum :)

ıkıncı cocgua alısmak zaman alıyor kızlar onun hıc bı sucu yok ama ıste

Zamanla her şey rayına oturur inş. İçini ferah tut.

Kızlar merhaba, sonuçlarım temiz çıktı çok şükür. 3 hafta sonra kontrole gideceğim inş onda da temiz çıkar.

sumakcım hayırlısı olsun güzelim kendini üzme belkide böylesi daha iyi olacaktır..
Kızlar bu arada sanırım bende artık ikinciyi düşünüyorum bu aralar çok fazla istek var içimde

hadi gözün aydın incicim çok sevindimm.Kontrolündede temiz çıkar inş canım.

Sağol canım. Amin inş.

sumakcım hayırlısı olsun güzelim kendini üzme belkide böylesi daha iyi olacaktır..
Kızlar bu arada sanırım bende artık ikinciyi düşünüyorum bu aralar çok fazla istek var içimde

Hadi hayırlısı :) İnş çok beklemeden muradına kavuşursun :KK31:

Sağol canım. Amin inş.

Hadi hayırlısı :) İnş çok beklemeden muradına kavuşursun :KK31:

çok sağol incicim adetim çok düzensiz en son ne zaman adet olduğumu bile bilmiyorum,geçen günde kendimi hamile gibi hissettim bi kaç gün daha bekleyip test alıp yapayım dedim ama girp olunca ilaç almam gerekti bende test aldım yaptım sonuç negatif ama hala adet olmadım ilaçta almıyorum riske atamadım biraz daha bekleyeyim dedim.Bugünde bi arkadasım aradı bu olanlardan haberi bile olmadan derya hamilemisin seni rüyamda gördüm dedi aradan bi süre geçti kız bidaha aradı test yaptınmı genelde benim rüyalarım çıkar dedi ama yapmadım beklemedeyim.

çok sağol incicim adetim çok düzensiz en son ne zaman adet olduğumu bile bilmiyorum,geçen günde kendimi hamile gibi hissettim bi kaç gün daha bekleyip test alıp yapayım dedim ama girp olunca ilaç almam gerekti bende test aldım yaptım sonuç negatif ama hala adet olmadım ilaçta almıyorum riske atamadım biraz daha bekleyeyim dedim.Bugünde bi arkadasım aradı bu olanlardan haberi bile olmadan derya hamilemisin seni rüyamda gördüm dedi aradan bi süre geçti kız bidaha aradı test yaptınmı genelde benim rüyalarım çıkar dedi ama yapmadım beklemedeyim.

Deryacım idrarda çıkmayabilir. Kanda baktır bence mutlaka.

biraz daha bekleyeyim canım negatif çıkınca ümidim kırıldı belki hastalanırım o yüzden kandada baktırmıyorum bu kadar heveslenmişken kandada negatif çıkması beni kötü eder.

Hayırlısı be güzelim. Hamileysen önlemini alırsın, folik asit içmiyorsan içmeye başlarsın, ağır iş yapmaktan kaçınırsın. Değilsen de üzülme :KK31: Ovulasyon testi kullanabilirsin eğer değilsen. Çok işe yaradığını duydum.

Hayırlısı be güzelim. Hamileysen önlemini alırsın, folik asit içmiyorsan içmeye başlarsın, ağır iş yapmaktan kaçınırsın. Değilsen de üzülme :KK31: Ovulasyon testi kullanabilirsin eğer değilsen. Çok işe yaradığını duydum.

ovulasyon testi nedir canım?Duydum ama ne olduğunu bilmiyorum.

ovulasyon testi nedir canım?Duydum ama ne olduğunu bilmiyorum.

Yumutlama günlerini hesaplayan bir test. Gebelik testi gibi bir şey, idrarla yapılıyor. En erken adetin 11.-12.günü başlıyorsun yapmaya. İki pembe çizgi çıkarsa o gün yumurtluyorsundur ve ilişki önerilir.

Yumutlama günlerini hesaplayan bir test. Gebelik testi gibi bir şey, idrarla yapılıyor. En erken adetin 11.-12.günü başlıyorsun yapmaya. İki pembe çizgi çıkarsa o gün yumurtluyorsundur ve ilişki önerilir.

sağol canım evet baktım şimdi ama ben becerebilirmiyimki incim bu hesaplama işlerinden hiç anlamıyorum ama bu ay olursam bundan sonra her ay tarihleri bi kenara not edip dra gitcem heray korunduğumuz halde hamilemiyim diye endişe içinde oluyorum hep

X