2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ah canım ya ıcıne atma ıstersen hep dınlerız bılıyorsun

sağol canım benim biliyorum bunu ama burası yeri değil işte yazmaya ne gücüm nede zaman yeter o kadar çok o kadar acıki inanın ben bende değilim fırsatım olursa özelden yazarım ama

ıyı geceler kızlar

yazmıyacaktım dayanamadım

keske masalın gelecegı haberını verdıgım coskuyla sevıncle yazsaydım buraya bu haberı ama ben salya sumuk halde yazıyorum

hamıleyım ..

doktora gıtmedık test yaptım bugun cıft cızgı cıkıverdı

ve ben öldüm sabahtan berı aglıyorum

ne yapıcam ne allah kahretsın benı

masalda ne cok ugrasmıstım sımdı kendı kendıne olanı mahvedıcem

cok uzuluyorum korkuyorum ıcım urperıyor

hersey rayına oturmusken ..saglıklı dusunemıyorum

Sumak, canım..Üzme kendini..
Herşeyde bir hayır vardır..
Korkmakta haklısın..Kafanın karışması normal..
Ama zamanla herşeyin düzeleceğine eminim..
Ben seni ilk tebrik eden olayım forumda:KK16:

ıyı geceler kızlar

yazmıyacaktım dayanamadım

keske masalın gelecegı haberını verdıgım coskuyla sevıncle yazsaydım buraya bu haberı ama ben salya sumuk halde yazıyorum

hamıleyım ..

doktora gıtmedık test yaptım bugun cıft cızgı cıkıverdı

ve ben öldüm sabahtan berı aglıyorum

ne yapıcam ne allah kahretsın benı

masalda ne cok ugrasmıstım sımdı kendı kendıne olanı mahvedıcem

cok uzuluyorum korkuyorum ıcım urperıyor

hersey rayına oturmusken ..saglıklı dusunemıyorum
ayşegülcüm dur bi eminmisin o testlerde bazen olmadığı halde çift çizgi çıkarıyo bekle bi kaç gün daha bidaha yaparsın olmadı kan testi yaptırırsın.Ne kadar geçti günün?

Ayşegül

Herşeyde bir hayır vardır. Sevinmen lazım. Bak İnci ile bana olsun diye ne kadar uğraşıyoruz. Üzülme lütfen. Şu anda belki göremiyorsun ama herşeyde bir hayır vardır.

Tebrik ederim.

Sumak canım mesajını okurken inan gözlerim yaşardı. Allah'ım hakkında hayırlısını nasip etsin. Lütfen üzülme. Ne güzel bu yaşında 2 melek sahibi olacaksın. Evet senin için zor olacak ama zamanla her şey rayına oturacak. Bunda da bizlerin bilmediği bir hayır var elbet. Kan testi sonucunu yaz bize.

slm kızlar sumak yazını sımdı okudum.. vardır bundada bır hayır cnbm bılıyorum yavrun cok kucuk ama olsun belkı ıkısı bır arada daha mutlu huzurlu buyyup gıdecekler boyle dusun ben ınan bazn dıyorm keske 2.yıde yapsamıydım aradn cıksaydı yasda ılerleynce daha zor olcak gıbı kendı adıma dusnuyorm :KK43:

kararın ne bılmıyorum ama hakkınızda hayrlısı olsun cnm...

Kızlar Sumak'la konuştum. Kaç gündür ağlıyorum diyor :KK43: Belki bizlere söylemesi kolay ama ben bunda bir hayır olduğuna yürekten inanıyorum... İnşaallah hakkında en hayırlı kararı verir.

Kızlar Sumak'la konuştum. Kaç gündür ağlıyorum diyor :KK43: Belki bizlere söylemesi kolay ama ben bunda bir hayır olduğuna yürekten inanıyorum... İnşaallah hakkında en hayırlı kararı verir.

KEsınlikle katılıyorum Inci vardır bunda bır hayır

Bazen bize şer gibi görünen olaylar bile bizim için hayırlı

Ben açıkçası onun adına çok mutlu oldum.

evet kızlar sanırım karasız sumak oyle gıbı gozukuyor umarm en dogru kararı verır sımdı bız ne desek boş:KK43:

kan testım 10000 uzerın de yenı degıl kı zten 10 gun gectı hıc konduramamıstım da

hayırlısı ne dıyım bazn aglıyorum bazen kabullenıyoumm

Kızlar

kendime bir misyon edindim.

Hepinizi yeniden bu topikte toplamaya çalışacağım.

Hadi nissam yok sibel de gelimiyor.

Ama İnci, Sumak, ben, Derya ve Güneş iyi kötü girioru zsiteye.

Geldiğimizde buraya da yazalım. Gelen okur yazar eski günlere donelim olur mu;???

Kızlar

kendime bir misyon edindim.

Hepinizi yeniden bu topikte toplamaya çalışacağım.

Hadi nissam yok sibel de gelimiyor.

Ama İnci, Sumak, ben, Derya ve Güneş iyi kötü girioru zsiteye.

Geldiğimizde buraya da yazalım. Gelen okur yazar eski günlere donelim olur mu;???

canım benim muhetemelen hepimiz benim gibi yapıyoruz geliyoruz bakıyoruz kimse yazmamış deyip başka topiklere yazıyoruz

ama benim bugün çok işim var bugün çağanımın doğumgünü ama biz yarın kutlama yapıcaz eşim yarın izinli olduğu için ev daha çok dağılıyo o yüzden temizliğimi bugün yapıcam yarında hamur işlerini yaparım.
kızlar sizlerede danışayım bakalım menümü beğenecekmisiniz;
zeytinyağlı yaprak sarması
elmalı pasta
krem şantili kurabiye
salçalı tuzlu kurabiye
patatesli börek
peynirli poğaça
ve içecekler...

canım benim muhetemelen hepimiz benim gibi yapıyoruz geliyoruz bakıyoruz kimse yazmamış deyip başka topiklere yazıyoruz

Hepimiz aynı şeyi yapıyoruz ondan ıste dıyorumki eski gunlerımze donelim gelen yazsnın bırbırımızden beklemeylım bısıler yazmayı

ama benim bugün çok işim var bugün çağanımın doğumgünü ama biz yarın kutlama yapıcaz eşim yarın izinli olduğu için ev daha çok dağılıyo o yüzden temizliğimi bugün yapıcam yarında hamur işlerini yaparım.
elmalı pasta
krem şantili kurabiye
salçalı tuzlu kurabiye
patatesli börek
peynirli poğaça
ve içecekler...

Ohh ohh maşallah Çağan'a nice senelere inşallah Derya.

Bence menü güzel bende geleyim mi????

İlk sen başladın yazmaya bende yazayım bari.

BBen işte hala ve hala çok yoğunum. Zamana karşı bir koşturmam yok ama yoğunluğum hala çok.. Bayram tatili iyi geldi bana dinlenmek için. Ama yinede tatile ihtiyacım var.

elmalı pasta
krem şantili kurabiye
salçalı tuzlu kurabiye
patatesli börek
peynirli poğaça
ve içecekler...

Doğum günü kutlu olsun paşanın. Nice senelere inşaallah sağlıkla, huzurla...
Menü süper :KK56:

X