2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Öyle canım. İnancım ayakta tutuyor beni. Nasipten öte köy yok. Vakti zamanı gelince Rabbim bizlere de nasip eder inşaallah...
de nasip eder inşaallah...[/QUOTE]
canım inanç ve dua herşein ilacı kendini rahatlatmak için bolca dua okun bga nında dediği gibi daha gençsin kaç yıllık evlisinki elbet gelcek yavrun
sibelcim kolay gelsin şimdiden sana neler yaptın bakalım?

canım şuana kadar olanlar
kanepe
kuskus salatası
havuç salatası.kıymalı muska böreği.fırında peynirli sigara böreği.dereotlu poğaça.etimekli tatlı.ama bir tatlı ve bir çeşit daha yapıcam birde pastamız var tabi yeter umarım

canım inanç ve dua herşein ilacı kendini rahatlatmak için bolca dua okun bga nında dediği gibi daha gençsin kaç yıllık evlisinki elbet gelcek yavrun

kanepe
kuskus salatası
havuç salatası.kıymalı muska böreği.fırında peynirli sigara böreği.dereotlu poğaça.etimekli tatlı.ama bir tatlı ve bir çeşit daha yapıcam birde pastamız var tabi yeter umarım

menü süper sibelcim bende geliyorum :KK1::KK1::KK1:

günaydın hanımlar nasılsınız?Biz iyiyiz çok şükür eşim bugün kampanyaları var o yüzden full çalışıyo erkenden gitti bende evi toparlıyorum belki annem gelir bugün dolabımdaki giymediklerimi ayırıp köye göndereceğim ütüm var birazda işim çok ya ..sizlerde ne var ne yok?

gunaydın kızlar..
ıncım hülyam bılıyorum ne desek bos sen kendın yasıyorsun herseyı ama vaktı zamanı var demek kı .bol bol oku rahatlarsın olumsuzlukları sıl kafandan da ben emınım cok guzel hayırlı bır evladın olucak herseyı unutturacak sana..

sıbel menu süper yalnız ..fotola bol bol bakalım bızde :)

derya kolay gelsın canım

benım de esım evde guya ama hala yatıyor zaten 4te gıdıcek herseyı bana bırakıp oyle sıkıldım kı annemın glemesını dort gozle beklıyorum
aılesı yanında olanlara nasıl ozenıyorum ya

gunaydın kızlar..
ıncım hülyam bılıyorum ne desek bos sen kendın yasıyorsun herseyı ama vaktı zamanı var demek kı .bol bol oku rahatlarsın olumsuzlukları sıl kafandan da ben emınım cok guzel hayırlı bır evladın olucak herseyı unutturacak sana..

derya kolay gelsın canım

benım de esım evde guya ama hala yatıyor zaten 4te gıdıcek herseyı bana bırakıp oyle sıkıldım kı annemın glemesını dort gozle beklıyorum

günaydınn canım sağolasın yarısını yaptım sayılır şimdide çağanı uyuttum bişeyler yiyip öyle devam edicem..erkekler biraz vurdumduymaz canım bu konuda annen gelince rahatlarsın biraz canım

Sağolun kızlar. Yarın anneler günü. Gününüz kutlu olsun :KK31:
Bir dahaki anneler gününe ben de bebeğimle girebilir miyim acaba...

sağol canım benim seninde anneler günün kutlu olsun canım ben inanıyorum ki seneye sen kucağında bebeğinle kutlayacaksın anneler gününü

anneler günümüz kutlu olsun annelerın anne adayların gelecegın annelerının..

inci umutsuzluga kapılmak yoooooooooook

kızlar merhabalar nasılsınız. anneler gününüz kutlu olsun hülyacım seneye inşallah bebeğin seninle olur ama sen benim gözümde zaten bir annesin hepiniz kızlar .doğum günümüz bitti kızlar resim eklemeyi becere bilirsim eklicem nerdeyse hiç koymadım bu foruma face de koydum resimleri bakıyım bir deniyim.deryacım yakın olsan beklerdim valla :)

selam kızlar

kımse yok snaırım ..

kızım ateslendı 37.3u gordum verdım fıtıl sımdı dk bası basındayım yarınd aasımız var 4tane bırden nasıl gececek bakalım

amann o sorunlar hiç bitmiyoki canım herkes ayrı bi dert amannnnnn boşver yapacaksınn kız hani bana diyodun ya sende sıkma canını şekerim hem bak tatile az kaldıı onu düşün keyfini çıkarr

İçimde bir volkan var patlamaya hazır hep bastırıyrum onu bazen bastıramıyorum bu şekilde çıkıyor işte. Sinirleniyorum kızıyorum.

Haykırmak istiyorum beni üzenlere bana bunu bunu yaptınız siz de aynısını görün sizde yaşayın demek istiyorum ama diyemiyorum kimseyi kırmak istemiyorum çünkü kimsenin ahını almak kimsenin benm yüzüden üzülmesini gözyaşı dökmesini istemiyorum ama benim etrafımdakiler maaleseg böyle değil ve onları atsam atamam satsam satmam mecbur katlanıyorum.

de nasip eder inşaallah...

kanepe
kuskus salatası
havuç salatası.kıymalı muska böreği.fırında peynirli sigara böreği.dereotlu poğaça.etimekli tatlı.ama bir tatlı ve bir çeşit daha yapıcam birde pastamız var tabi yeter umarım[/QUOTE]

Sibel bende geliyrum.

Minik kznın doğumgünü kutlu olsun ömrü boyunca mutlu olur inşallah

gunaydın kızlar..

derya kolay gelsın canım

Of aynı dertten bende muzdaribim herşey bana bakıyor o kadar bunaldım ki bazen korkuyorum çocuk olunca da böyle giderse diyte

İnşallah İnci inşallah

selam kızlar

kımse yok snaırım ..

kızım ateslendı 37.3u gordum verdım fıtıl sımdı dk bası basındayım yarınd aasımız var 4tane bırden nasıl gececek bakalım

Geçmiş olsun Sumak.Masal'ın bir kaç fotosunu koysana göreyim merak ediyorm çok.

Bende bu aralar hep bebek göriorum rüyamda.

Günaydın kızlar

Nasılsınız?

Benim işteki son iki günüm.

Hepnizin anneler gününü kutluyorum.

Derya, Sumak Sibel hepinizin anneler günü kutlu olsun.

İncicim geleceğin annesi olarak seninde anneler günün kutlu olsun.

Hepinizi öpüyorum.

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım?biz iyiyiz çok şükür..
hepinizin anneler günü kutlu olsun..
sibelcim ilaydanın doğumgünü kutlu olsun canım nice mutlu yıllara.
sumakcım çok geçmiş olsun canım inş düşmüştür ateşi masalın..

X