2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

bende varımmmmmm, ekim 2008 geliniyimmmmm :92:
yeni gördüm bu sayfayı geç kalmışım birazzz :26:

bende varımmmmmm, ekim 2008 geliniyimmmmm :92:
yeni gördüm bu sayfayı geç kalmışım birazzz :26:

hoşgeldin:92: nbr

bende muge de gördum bugun ay yazık kadına cöpe atmıslar bı de..

hosgeldın kıııız gec kalmadın daha snle bırlıkte 4 olduk

ben izleyemiyorum ki işteyim ya yine travestimiymiş ki

huhuu ben geldim hatunlar

napaysınız bakalım

iyi sen napıyon bakim

gıtmıslr,muge anlıya cıktı ,orada gördüm ,parcalamıslar ,eskı sevgılısı yapmıs sanırım

hoşbulduk kızlar.inşallah büyüklerimiz gibi yarım asırı deviririz eşlerimiz ile,allah kimsenin huzurunu mutluluğunu bozmasın.2008 den bu yana neler geçirdik eşimle.eminim sizlerde öylesinizdir.yıllar geçtikçe yeni evli konumundan çıksakta en azından olgun gelinler olup çıkacaz vallahi:))

evet çok şeyler atlattık bizde
iki farklı hayat birleşiyor hiç kolay değil ama zaman geçtikçe ikimizin hayatı tek bir hayat oldu zaman geçtikçede oturacak inşallah kurdelam dediğin gibi yarım asırı geride bırakırız

cnm biz çabuk alıştık birbirimizin hayatına.bi şok olmadı.bunun dışında gelişen hayatın içinden olan bazı şeyler oldu tabi ama biz okadar çok seviyoruz ki birbirimizi hepsini atlattık.eminim ki sizlerde öylesinizdir..inşallah önümüzdeki yıllardada böyle devam ederama bir gün hepimiz gidicez bu dünyadan ve ben en çok eşimden ayrılacağım için çok korkuyorum.hatta her düşündüğümde ağlarım tutamam kendimi.sizlerde öyle mi

evlenmek marifet değil, evliliği yürütmek önemli olan....
Allahım birlikte yaşlanmayı, huzur ve sağlık içinde yaşamayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…