2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Kızlar,

Lagrima ile konuştum bebişleri doğmuş.:nazar::nazar:

Alp Çınar ve Esma Nil.

Hapinize selam söylüyor. Giremiyormuş bebişlerden.

Darısı artık İncinin başına.

Çok sevindim ya. Allah analı babalı büyütsün inşaallah. Aleyküm selam, sen de çok selam söyle. Öpüyoruz onu ve fındıklarını :KK16: Amin canım darısı benim, senin, isteyen herkesin başına...

herkese slm ..bende bakınırken gördm burayı ve 08.08.08 de evlendim :)) şuanda 2,5 yaşında bi kızım var :))

hoşbulduk deryacım sağol biz iyiyiz seni sormalı maşallah çağanda büyümüş yırttık artık derya :KK1: aslında bazı düşündüklerim var son zamanlarda herşeyi yaptık artık değişik olsun diyorum ama ne olsun hemde basit tabi öyle çok marifet ne gezer bende :KK1: ver yiyelim ancak :KK9:

bende iyi sayılırım canım regl olmuşum her yerim ağrıyo dökülüyorum resmen.evet canım büyüttük biz çocukları dahada büyüseler daha iyi olur bence artık uslansa bide.canım aklıma gelen güzel tarifler olursa yazarım bende yemeyi çok seviyorum hatta bayılıyorum:KK1::KK1:

İim Derya,

Uzun süredir yoğunluk bir tempoda çalışmaktan yorgunum sadece. Unutkan oldum, sabrım tahammülüm kalmadı birşeye, stres bunun gibi şeyler.

Sen nasılsın? kuzu nasıl?

senin işler hep böyle yoğunmu güzelim ya?
bende iyiyim canım ya tv açık hemde nette geziniyorum hiç iş güç yapasım yok..çağanda iyi canım arabalarıyla oynuyo

ya benim bu aralar canım acayip tatlı şeyler istiyo durmadan tatlı bişeyler tüketmek istiyorum

senin işler hep böyle yoğunmu güzelim ya?
bende iyiyim canım ya tv açık hemde nette geziniyorum hiç iş güç yapasım yok..çağanda iyi canım arabalarıyla oynuyo

Konulara hakim olan benim bundan sonra azalmaz benim yoğunluğum. Boşver d,nlen bugğn

ya benim bu aralar canım acayip tatlı şeyler istiyo durmadan tatlı bişeyler tüketmek istiyorum

Mevsim değişimindedndir.

Boşver yeme gereksiz kalori alma bence.

Konulara hakim olan benim bundan sonra azalmaz benim yoğunluğum. Boşver d,nlen bugğn

Mevsim değişimindedndir.

Boşver yeme gereksiz kalori alma bence.

hımm ondan bu kadar yoğunsun demek şimdi anladım..
bilmiyorum ya normalde bu kadar yemem ama regl dönemimdeyim ya onunda etkisi var canım yemeden duramıyorummm davul gibi olacağım yakında yaa

hımm ondan bu kadar yoğunsun demek şimdi anladım..
bilmiyorum ya normalde bu kadar yemem ama regl dönemimdeyim ya onunda etkisi var canım yemeden duramıyorummm davul gibi olacağım yakında yaa

Yeme yeme bak on kilo aldım son iki yılda inceciktim şimdi veremyiroum.

Bebiş olursa bir 20 daha alırım sonra uğraş dur vermeye.

Şimdiden tıkıyor fazla kilo zarar kolayda verilmiyor

Yeme yeme bak on kilo aldım son iki yılda inceciktim şimdi veremyiroum.

Bebiş olursa bir 20 daha alırım sonra uğraş dur vermeye.

Şimdiden tıkıyor fazla kilo zarar kolayda verilmiyor

dur demeye çalışacağım kendime canım doğumdan sonra böyle kaldım zaten ondan öncesinde inceciktimm:KK1::KK1:

X