2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

tutunacak sakın olmusuz bırsey gecırme ıcınden ..ıccıme hep guzel seyler doguyor ya hayırlısı oncelıkle tabı kı

selam kızlar ,

ay she hosgeldın..

ev ıle ugrasıp duruyorum toparlayabılırsem katılacagım sıze :))

hoşbuldukkk :) :) :)

Kolay gelsin canım. Benim ev darma duman. Akşama eşim gelsin de yapacak inşaallah :) Korkuyorum yapmaya.

ayy bence de yapmaa boşveerr ben tekrar hamış kalsam ahanda elimi bilem sürmicem :KK9:

yani sürerim tabıı kı de öle cok hırpalamıycam kendımı sunu yapcam bunu yapcam diye :)

ays_he hoşgeldin canım ben eski 2008 geliniyim şuan gelin falan değiilim :KK37: ama kızları bırakamam seviyorum onları oyüzden burdayım

İnşaallah sibelcim.
Bir gün biz de çocuk durmuyor diye yazabiliriz umarım :)

inşallah canım bu ara yine çıktı çığırdan benm ilayda benmde hiç heyfim yok kendimi halsiz hissediyorum bu ara cnm birşey istemiyor .haftaya cumartesi doğum günümüz var teyzeleri 3.yaşımızı bitiricez inş.ama menüye karar veremedim

inşallah canım bu ara yine çıktı çığırdan benm ilayda benmde hiç heyfim yok kendimi halsiz hissediyorum bu ara cnm birşey istemiyor .haftaya cumartesi doğum günümüz var teyzeleri 3.yaşımızı bitiricez inş.ama menüye karar veremedim

Maşallah kuzuya. 3'ü bitiriyor demek. Allah sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin...

Herkese merhaba,

ay_she hoşgeldin canım. Aynı gün evlenmişiz :KK1: Bebeklerini kaybettiğini okumuştum başka topiklerde. Allah'ım yardımcın olsun. Bundan sonra yüzün güler inşaallah.

bga canım sağolasın. Allah razı olsun. Dualarını eksik etme :)

Derya sağol canım.

Hepinizden dua bekliyorum kızlar...

Dularım seninle merak etme.

canım ben muhasebecıyım eşim memur adliyede :)

canım ev borcu oduyoruz da biz :) ılk zamanalrdan cok cok ıyıyız sımdı

sırf onun ıcın çalışıyordum yanı su andada cıksam gecınırız az bucuk zor olur

ama bebekle çalışmak bakıcısı maması vırt zırtı astarı yuzudnen pahalıya gelceği için bebek olursa cıkarım dıyorum

eşim inşallah haziran gibi müdür olma ihtimali var ınsallaahhh öle olursa daha da rahat olucaz tabı

Allah ım nasib eder ınsallahh :)

tamam canım kolay gelsın

Amin inşallah.
Darısı benim başıma

selam kızlar ,

ay she hosgeldın..

ev ıle ugrasıp duruyorum toparlayabılırsem katılacagım sıze :))

Boşver evi gel iki lafın belini kıralım

Kolay gelsin canım. Benim ev darma duman. Akşama eşim gelsin de yapacak inşaallah :) Korkuyorum yapmaya.

Sen yapma boşver uzan dinlen

Maşallah İlayda'ya

Annesi öp onu benim için

Sen nasılsın?

sibel,ayşegül hoşgeldiniz kızlarr nasılsınız?
sibelcim maşallah ilaydaya canım 3 yaşı bitiyormuş çağanda tam 30 aylık oldu bide konussa çok güzel olacak..menü demişsin bi düşüneyim canım aklıma gelince yazarm
hülyacım yapma canım boşver bebişi düşün o daha önemli işten güçten eşin gelince yardım eder canım dinlenmen gerekiyorsa dinlen canım sakın yorma kendini iş güç her zaman yapılır..
bizde oğlum uyuyo daha uyansında pazara gideceğiz oda gece uyumadı herhalde bi ara kalktım wcye odasına girdim bi bakayım dedim anamm ne göreyim bizim beyefendi yatağın içine oturmuş bisikletinide yanına almış oynuyo seside çıkmıyo gecenin 4 ü bu arada şimdide hala uyuyo sabah babası saçlarını kestirdi bıcı bıcı yaptırdık hala uyanmadı .bende yemek yapıcam daha ama ne yapacağımı bilemiyorum

hoşbulduk deryacım sağol biz iyiyiz seni sormalı maşallah çağanda büyümüş yırttık artık derya :KK1: aslında bazı düşündüklerim var son zamanlarda herşeyi yaptık artık değişik olsun diyorum ama ne olsun hemde basit tabi öyle çok marifet ne gezer bende :KK1: ver yiyelim ancak :KK9:

Son düzenleme:
ays_he hoşgeldin canım ben eski 2008 geliniyim şuan gelin falan değiilim :KK37: ama kızları bırakamam seviyorum onları oyüzden burdayım

hoşbuldum canım :) :KK9:

İnşaallah sibelcim.
Bir gün biz de çocuk durmuyor diye yazabiliriz umarım :)

ayy ınsallah bende yazarım bigün öle şeler :)

maşallah sübhnallah canım blogum var yemek blogum belkı faydası olur bakabılırsın Tatlı / Tuzlu Anılarım....

Amin inşallah.
Darısı benim başıma

ayy ınsallahhh dy kız ben de daha cıkmadım

ıkımızınde daırıs basımzıa dıyelım o zaman :KK1:

hoşbuldum canım :) :KK9:

ayy ınsallah bende yazarım bigün öle şeler :)

maşallah sübhnallah canım blogum var yemek blogum belkı faydası olur bakabılırsın Tatlı / Tuzlu Anılarım....

ayy ınsallahhh dy kız ben de daha cıkmadım

ıkımızınde daırıs basımzıa dıyelım o zaman :KK1:

Amin amin inşallah.

Ben bebek olunca bırakabilir miyim bilmiyorum eminim her anne öyledir de. Ama işimi ve mesleğimide çok seviyorum. KAriyer olarak da iyi bir yere geldim.

Onun için hep hayırlısı ne ise o olsun benim için

X