2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ben de çok merak ediyorum. Evini taşımış ondan gelemiyor olabilir. Umarım herşey yolundadır.

Sibel de yok ne zamandır...

olabilir o zaman..
sibeli arada görüyorum ama ben yazmadan o çıkmış oluyorum oda ilaydadan dolayı gelemiyor sanırım..inş bi sorun yoktur nissamdada ,sibeldede...

günaydın hanımlar nasılsınız?biz iyiyiz çok şükür eşimi işe gönderdim çağanda çizgi film izliyo bende hemen sizlere günaydın demek istedim eşim 4 te çıkıyo bugün yarında izinli o yüzden pek giremem ..

Günaydın güzelim. Ben de eşimi geçirdim birazdan işe koyulacağım. Hava yine çok güzel

Günaydın güzelim. Ben de eşimi geçirdim birazdan işe koyulacağım. Hava yine çok güzel

burda kapalı canım çok iyi değil serin hemde..aslında eşime süpriz yapacaktık bugün çağanla eşimin yanına gidecektik gezmek için avmde çalışıyo zatenn ama bi yerden para bekliyoruz oda 1 aydır vermiyo onun yüzünden maddi konuda çökmüş durumdayız sinir olduk eşimle herkes kendini düşünüyo karşı tarafı düşünen yok kendi magdur olmamak için bizim parayı vermiyo borçlar birikti sinirden çatlıyorum sabah sabah..1 aydır her çarşamba gelince eşimle geriliyoruz çünkü para olmayınca hiö bişey yapamıyoruz kapı dışına bile çıkamıyoruz

Büyük şehirde tek maaşla geçim çok zor Deryacım hele bir de çocuk oldu mu... Allah yardımcınız olsun...

Büyük şehirde tek maaşla geçim çok zor Deryacım hele bir de çocuk oldu mu... Allah yardımcınız olsun...

aynen öyle canım eşim elinden geleni yapıyo hadi biz büyükler neysede idare ederiz de çocuklar öyle olmuyo meyvesi,bezi filan derken bide çocukla markete filan gidemiyosun bişey istedği zaman alamayınca insan çok kötü oluyo ya diyorum ya kendi paramla rezil oldum çocuk bişeyler istiyo yapamayınca insan sinir oluyo elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz. o arkadasta çocuğunu karısını alıp gezmelere gidiyo eeee tlf ediyoruz bizim para ne oldu ya kusura bakmayın yok bugün bakıcam,yok yarın ,yarın 2 gün daha ama kendi keyfine bakıyo ve haber bekliyoruz senden diyoruz ya geri dönmüyo umursamıyo bile bi insan bu kadar vurdumduymaz olmaz buda beni sinir ediyo arayıp durumunu anlatsa ben anlayışla karşılarım ama tamam diyo günlerce arayıp haber vermiyo ve bu kişide zengin güyaa off ya sabah sabah gerildim yinee

İnsanlar çok rahat. Bize de denk geliyor bazen, delirmemek elde değil gerçekten

Aman olmayalım zaten.

tabiki canım olmakta istemem safta olsam halimden memnunum ama keşke öyle insanlar denk gelmese bizlerede..ve o verdiğimiz paraya dair senet filan yada bi makbuz yok 3milyar adam bana vermediniz dese alamayız şimdiden üstüne 1 bardak buz gibi soğuk su içtik zaten

Allah korusun. Bayağı da yüklü bir miktarmış. Sürekli sıkıştırmak lazım. Siz söylemekten çekinirsiniz, karşı taraf laf işitmekten utanmaz

Allah korusun. Bayağı da yüklü bir miktarmış. Sürekli sıkıştırmak lazım. Siz söylemekten çekinirsiniz, karşı taraf laf işitmekten utanmaz

evet canım o yüzden üstüne düşüyoruz bide kredi çekip vermiştik ki bu kişinin şirketi var durumları çok iyi yani evindeki herşeyi yeniledi adam bi kaç gün içinde altına 22 milyara araba aldı ama bizim paraya gelince yok yok yok vermiyo..biz söylüyoruz sürekli ama o ıııhhh

Millet iyice zıvanadan çıkmış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…