2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

İşler beni bekliyor benimse halim yok. Tercüme edilecek metinler var, haftaya yetiştirmem lazım. Tembelleştim iyice :KK37:

ne tercümesi yapıyorsun evdenmi çalışıyorsun?

Arada geliyor böyle işler. İyi oluyor aslında. Çalışırken 2 kitap tercüme ettim. Şimdi 3.deyim, ortasına geldim bıraktım. Ne zaman başlayacağım bakalım. Haftaya da eşimin bir arkadaşının doktora metinlerini yetiştirmem gerekiyor. Az var gerçi bir kaç güne biter de bir başlayabilsem :)

Arada geliyor böyle işler. İyi oluyor aslında. Çalışırken 2 kitap tercüme ettim. Şimdi 3.deyim, ortasına geldim bıraktım. Ne zaman başlayacağım bakalım. Haftaya da eşimin bir arkadaşının doktora metinlerini yetiştirmem gerekiyor. Az var gerçi bir kaç güne biter de bir başlayabilsem :)

Hülya

Even any senior personnel has one day absence, this assigning deputies chart is acted in company automatically

bu ifade doğrumu

Even any senior official has one day to rest.
2.cümlede bu görev çizelgesi şirket içinde otomatik olarak uygulanıyor mu demek istedin? Eğer o şekildeyse, this chart is applied automatically in the company.

Even any senior official has one day to rest.
2.cümlede bu görev çizelgesi şirket içinde otomatik olarak uygulanıyor mu demek istedin? Eğer o şekildeyse, this chart is applied automatically in the company.

Even any senior personnel has one day absence, this assigning deputies chart is acted in ..... automatically. There is no need extra deputy roster.

Şunu demek istiyorum.

Yönetici personelin birgünlük yokluğunda bile vekalet matrisi otomatik olarak devreye girer. Ayrıca bir görevlendirme yazısına ihtiyaç yoktur.

Even any senior personnel has one day absence, this assigning deputies chart is acted in ..... automatically. There is no need extra deputy roster.

Şunu demek istiyorum.

Yönetici personelin birgünlük yokluğunda bile vekalet matrisi otomatik olarak devreye girer. Ayrıca bir görevlendirme yazısına ihtiyaç yoktur.

Ben çok değişik çıkarım yaptım :)

The deputation chart is acted automatically even there is not any management personnel for one day in the company. There is no requirement of assignment roster.

Canım senin cümlende şöyle bir şey çıkıyor.

Yönetici personel bir gün yoktur. Bu vekalet matrisi otomatik olarak devreye girer. Yani iki ayrı cümle. Ben birleştirdim onları.
Diğerinde de need yerine requirement kullansak daha iyi olur günlük dilden ayırmak için.

anladım teşekkür ederim.

Off çok zor ya şu İngilizce

ben geldim azcık sohbet edelim diye herkes gitmiş çağan uyurken işlerimi yaptım çağan uyanıncada karnımızı doyurduk bi markete ıspanak almaya gittik gelidk oğlumla başım ağrıyo ağlamaktan..
lagrimacım burda yazabileceğim şeyler değil yaşadıklarım ama bizim için dua edin ne olur başka bişey istemiyorum ..

bende gezmek istiyorum:KK43: sonra aışveriş yapmak istiyorum hamileliğimin son zamanları 2 tane kıyafetim kaldı bana olan gerisini giyemiyorum ama çirkinim bakımsızım depresyondayımmmm:KK43: ama tabiki çocuklar doğunca bunları yine yapamıcamı da biliyorum :) nolcak benim bu halim.

ben cok sıkılmıstım hAMILE kıyafetımden dogurunca gıymem demıstım bıktım demıstım bazen hala gıyıyorum

normal kıyafetlerım olmuyor cunku böhüüüüüüüüüüüü

oluyor aslında kotlarım ama gbek pört dıye cıkıyorçç

bugun gıydım gıttım bı ton dalga gectıler :p

bakmayın guldugume yıne agladıkta agladık susması 7-den 9a arbaayla gezdıkte sızdı uyudu ..derdı ne anlamıyorum bıktım valla

mısafırlıkte ıyıydı guldu konustu ama sonrası fena..yarın tahlıllerde cıkıcka ne varsa oy kuzucuguma benım ya

X