2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

İyiyim tatlım sağol. Birden geldi :) Hastayken canım acayip derecede tatlı ister. Bugün de bunu çekti :) Kaymaklı künefe de olabilir :) Eşim de geç gelecek akşam, ona aldıracaktım yoksa.

Tatlı krizimden oturdum akşam üzeri nutellalı yarım ekmek yedim Şimdi yine açım. Bir yarım ekmek daha yemeyi düşünüyorum

afiyet olsun hülyacım :) muhabbet pek tatlı olmuş bugün:))) iyisnz hepiniz umarım.bnmde başıma ne geldiyse tatlıdan geldi zaten 4 senede 20 kilo almayı başarırken tatlılar en büyük destekçim oldu

afiyet olsun hülyacım :) muhabbet pek tatlı olmuş bugün:))) iyisnz hepiniz umarım.bnmde başıma ne geldiyse tatlıdan geldi zaten 4 senede 20 kilo almayı başarırken tatlılar en büyük destekçim oldu

Sağol canım. Ekmek kadayıfı hala aklımda Ne yapmışsın sen öyle Gençken vermeye çalış o kiloları. Görüntüden ziyade Allah korusun sağlık problemine falan neden olur.

gunaydın ..kıloları hıc acmayın ya ..

dun dısarı cıktık ..esım dedı sana pızza ısmarlayayım dedım yok pasta ısmarlayayım yok..

sonra arkadasları gorduk konustuk fılan ayrıldık sonra aradılar pızza yıyelım hadı ıyı dedık ustune bı de pasta yedık yıne eısmın dedıgıne geldı

guya yuruyüş yapıp zayıflayacaktım nerde ..kalorılerı aldım geldı m:))

Günaydın hanımlar

NAsılsınız?

Ben hasta oldum felaket boğazım ağrıyor. Kocişi ileştirdim bana geçti.

Haftasonunu da iple çekiyorum zaten.

Geçmiş olsun canım. Bol bol ılık bir şeyler iç, çay, süt, ıhlamur ne olursa. Boğaza ballı ılık süt çok iyi geliyor. Balla limonu da karıştırıp yersen çok faydasını görürsün. Kızlar aklınızda olsun kestane balı boğaz ağrısı, tahrişi için birebir.

:) Benim uygulamam gereken programı sen uyguluyorsun Olsun insan canı isteyince kaçamak yapmalı arada.

Son düzenleme:
Haklısın, iyileşmek için dinlenmek de şart. Ben iyiyim şükür. Bugün biraz dışarı çıkacağım, alınması gerekenler var. Gitmeden önce bir daha çıkamam sanırım. Cuma günü arkadaşlar gelecek, onlar için hazırlık yapılacak. Sen cuma mı çıkıyorsun izne?

İnşallah cuma çıkıcam. Bilmiyorumki.

Salı çıkacaktım cumaya kaldı. Nasıl bir elemansam artık bensiz olmuyor.

selam kızlar ..bı nescafe ıceyım rahaht rahat dedım buz gıbı oldu yıne :)

bıze de yarın gelıcekm ısafır aksama ,ınsallah bekledıklerım de gunduz gelmez :)

ne yapacaqgımı dusunuyorum aklımda

yaprak sarması bu buzlukta hazır var
ıspanaklı peynırlı gul böregı
tramısu veya kek
belkı bı de salata ,ama belkı

sonrada kola ve kuruyemıs ..

Ne güzel ya misafir ağırlıyorsunuz. Bana kimse gelmiyor. İmreniyom siz böyle yazınca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…