2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Günaydın kızlar, nasılsınız?
Sibelcim hakkında hayırlısı olsun canım.
Bundan sonrası İlayda ve senin için çok daha güzel olur inşaallah. Sumak ve nissam, Allah yardımcınız olsun kızlar. Bunlar tatlı uykusuzluklar. Ben de yaşayabilirim inşaallah :)
bga, durumlar nasıl? Yoğunluk devam ediyordur. Allah kolaylıklar versin.
Deryacım sen ve Çağan nasıl oldunuz?

Kızlar herkese şimdiden mutlu yıllar. Hepimiz sağlık, huzurlu, mutlu bir yıl geçirelim :) Hepinizi öpüyorum.

Günaydın kızlar

Hepinize iyi seneler. Herşey gönlünüzce olur inşallah

Benim yoğunluk hala devam İnci

Bu arada hani tartıştığım arkadaşım varya onu bizim dwpartmana aldılar benim yanıma.anlatırım detatları bir ara.

O silah olaylarından bende korkuyorum. Düşüncesiz insanlarla dolu ama memleket .

Sumak takma bu kadar. Düşünme. Düşünürsen benim gibi dha çok kurrarsın kafanda. Bir rahatsızlığın varsa ki var ve çok ciddi bir şey direk söyle. Oğlu söyleyince kar etmez. Ama sen söyleyince frene basar.

Üzülme ama değmez sen Masal'ına bak.

Öptüm sizi

Günaydın kızlar

Hepinize iyi seneler. Herşey gönlünüzce olur inşallah

Benim yoğunluk hala devam İnci

Bu arada hani tartıştığım arkadaşım varya onu bizim dwpartmana aldılar benim yanıma.anlatırım detatları bir ara.

O silah olaylarından bende korkuyorum. Düşüncesiz insanlarla dolu ama memleket .

Sumak takma bu kadar. Düşünme. Düşünürsen benim gibi dha çok kurrarsın kafanda. Bir rahatsızlığın varsa ki var ve çok ciddi bir şey direk söyle. Oğlu söyleyince kar etmez. Ama sen söyleyince frene basar.

Üzülme ama değmez sen Masal'ına bak.

Öptüm sizi

Selam canım. Kolay gelsin. Bekliyorum detayları :)

günaydın kızlar nasılsınzz güzel bir hafta dılıyorum herkeseee

Selam canım, çok şükür. Sen nasılsın? Ufaklık nasıl? Alışabildiniz mi okul işine?

İyiyim canım sen nasılsın? 2 gündür adet olmayı bekliyordum, bugn oldum çok şükür şimdi ağrıdan duramıyorum. 1 gün dayanacağız artık. Sen ne yapıyorsun?

Bende iyiyim hala çok yoğunum birde müdürüm bir manual hazırlıyorduk onu 20 sinde vericez dedi. Pazartesine değil dedi şimdi yetiştirisek iyi olur diyor paçalarım tutuştu yetiştiririm de off ya strese girdim çok işim var

Birde o arkadaşımı yanıma aldılar.

BAnda sordular onu ndepartmanındakiler menun değilmiş performansından iki ihtimal vardı biri bizim departmana aldırmaktı bana da sordular başta tereddüt ettim.

Dedim yanıma biri gelsin ama çalışkan biri gelsin benim gibi olsun isterim dedim. En azından yanıma nasıl eleman istediğimi biliyor dedim ona göre davranır şimdi iyi gidiyor bakalım.Çalışması bakımından sonra olur dedim.

Patron zaten dedi seni yavaşlatırsa söyliceksin dedi ben öyle birşey dememde sonuçta her koyun kendi bacağından asılır.

Birde bizde inglizce zorunlu yabenim ingilizcem yetersiz kalacak denetçiler geldiğinde belki ondan korkytular bilmiyorum neyse benim bilgim onun ingilzicsi bir adam ettik:KK1::KK1:

Bende iyiyim hala çok yoğunum birde müdürüm bir manual hazırlıyorduk onu 20 sinde vericez dedi. Pazartesine değil dedi şimdi yetiştirisek iyi olur diyor paçalarım tutuştu yetiştiririm de off ya strese girdim çok işim var

Birde o arkadaşımı yanıma aldılar.

BAnda sordular onu ndepartmanındakiler menun değilmiş performansından iki ihtimal vardı biri bizim departmana aldırmaktı bana da sordular başta tereddüt ettim.

Dedim yanıma biri gelsin ama çalışkan biri gelsin benim gibi olsun isterim dedim. En azından yanıma nasıl eleman istediğimi biliyor dedim ona göre davranır şimdi iyi gidiyor bakalım.Çalışması bakımından sonra olur dedim.

Patron zaten dedi seni yavaşlatırsa söyliceksin dedi ben öyle birşey dememde sonuçta her koyun kendi bacağından asılır.

Birde bizde inglizce zorunlu yabenim ingilizcem yetersiz kalacak denetçiler geldiğinde belki ondan korkytular bilmiyorum neyse benim bilgim onun ingilzicsi bir adam ettik:KK1::KK1:

Stres yapma, stres olunca ister istemez gecikiyor işler. Bir besmele çek ve başla :) İyi gitmesine sevindim. Umarım daha da düzelir. Birbirinizin eksiğini kapatırsınız denetçiler gelince .

Stres yapma, stres olunca ister istemez gecikiyor işler. Bir besmele çek ve başla :) İyi gitmesine sevindim. Umarım daha da düzelir. Birbirinizin eksiğini kapatırsınız denetçiler gelince .

İyi iyi gidiyor maşallah

Bildiklerimi öğretiyorum zaten benim öyle ayağımı kaydırır korkularım yoktur çok şükür.

Diyorum ya her koyun kendi bacağından asılır ben elimden geldiğince yardımcı olacağım.

İyi iyi gidiyor maşallah

Bildiklerimi öğretiyorum zaten benim öyle ayağımı kaydırır korkularım yoktur çok şükür.

Diyorum ya her koyun kendi bacağından asılır ben elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Öyle bir şey yapacağını sanmam. Arkadan iş çevirmeye kalkarsa anlarsın sen de ona göre davranırsın.

Selam canım. Kolay gelsin. Bekliyorum detayları :)

Selam canım, çok şükür. Sen nasılsın? Ufaklık nasıl? Alışabildiniz mi okul işine?

cnm tesekkurler sorun yasadık bıraz pek alısmadı sabahları aglıyor gecen gunde kresde bırı tırnaklamıs butun boynu tırnak ızıydıı...

moralımız bozuldu alıcaktık ama esım bıraz daha bekleyelım 1 sans daha tanıyalım hem onlar hem kendımızee dedı 1 hafta daha bakcaz durma gore suana gore alısamadı hala cocuk:KK43:

sizler nasılsınızz

cnm tesekkurler sorun yasadık bıraz pek alısmadı sabahları aglıyor gecen gunde kresde bırı tırnaklamıs butun boynu tırnak ızıydıı...

moralımız bozuldu alıcaktık ama esım bıraz daha bekleyelım 1 sans daha tanıyalım hem onlar hem kendımızee dedı 1 hafta daha bakcaz durma gore suana gore alısamadı hala cocuk:KK43:

sizler nasılsınızz

Ah yavrum benim ya. Çocuklar işte istemeden birbirlerine zarar verebiliyorlar. Kolay değil o yaşta yabancılarla olması ama bence eşin doğru olanı yapmış. Öyle böyle alışacak inan. Ben 5 yaşındayken anaokuluna gitmişim ve ilk zamanlar çok ağlıyormuşum :) Düşün o yaşta bile yadırganabiliyor. Bu hafta güzel geçer umarım. Bizler iyiyiz şükür.

Ah yavrum benim ya. Çocuklar işte istemeden birbirlerine zarar verebiliyorlar. Kolay değil o yaşta yabancılarla olması ama bence eşin doğru olanı yapmış. Öyle böyle alışacak inan. Ben 5 yaşındayken anaokuluna gitmişim ve ilk zamanlar çok ağlıyormuşum :) Düşün o yaşta bile yadırganabiliyor. Bu hafta güzel geçer umarım. Bizler iyiyiz şükür.

ayy cnm inşallahh yaaa ne bıleyım ben cocuklara dıılde krese kızdımm ne oldugunu bıle bılmıyorlar yada bılmıyormus gıbı yapıyorlar yoksa cocuk tabıkıııı olcak bole seyler bakalım bugun bıraz daha ıyı gıbıymıss:)

selam ..

ıncı geldı dün kayınvaldıem ..bır guzel uyuyakalmısız esımle calmıslar calmsıalr kapıyı duymayınca hem teller caldı hem kapı uyandık ben sersem gıbı

opmek ıstedı sanırım o an kı bız pek opüşmeyız oyle ama ben hemen kızza bakmak ıcın kalkınca olmadı bılınclı yapmadım aslında..

cok konusmadım o da farkettı pek keyfın yok gıbı dedı dedım uykusuz yorgunum ondandır..

oyle pek muhabbet yoktu sustuk oyle ..

masal uyandı sevdı kaynımda sevdı sonra bızımkı uyuyakaldı o sıra dedım nıkotındendır fılan

oyle ya ılker de anladı ne oldu dedı onlar gıdınce dedım uykudan uyandım ondandır o hep oyle dıyor cunku .

gıderken de bugun ıcın ara bırsey olursa gelırım dedı yok dedım ben bakıyorum artık ..

geleceksen gel ey allahım ya ne dıye arayım senı kı ..

oyle sogudum cok hem de yüzüne gulmek anne demek gelmıyor ıcımden

ben anne dıyorum ama o bı kere kızım dememıstır mesela

ılkerle de konustuk once sebepsız tartıstık..unuttuk mu sevmeyı dedı basladım aglamaya

agladım agladım sonra tatlıya baglandı gıttı bakalım kıızmla basbasayız sımdı

sınırlerım alt üst olmus resmen gıtsem uzaklassam düzelır mı kalıp savassam daha mı ıyı bılemedım

ay yazdıkca da sızıde sıkmıyorumdur ınsallah ya

X