2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Hastane topiğimizde bir arkadaş sonuç bekliyordu, dün kanama olunca test yaptırmış ve negatif çıkmış. Nasıl üzüldüm :KK5: Allah yardımcısı olsun, çok zor çok. Onca emek onca uğraş. İnşaallah bir dahaki sefere olur. Bunları gördükçe ben de o kadar korkuyorum ki... Allah'ım inşaallah ilk denememde tutar inşaallah...

canim iyi gunlerde kullan...

canim hakkatten cok zor bir donemden geciyoruz,seni cok iyi anliyorum...
bende cok sor bir donemden geciyorum,cok sinirli olmusum..
esim bana niye konusurken bu kadar bagiriyor ve bu kadar sinirli konusuyorsun diyor...

ama hepsi gececek sen hic kendini uzme bak masalin var,onunla gecen zaman herseyi unutturuyor insana..
esinle annenin arasida duzelir canim,sikma canini:KK19:

hosgeldin aramiza....

ayyy kizlar oteli kesinlikle oneriyorum....

ben dugun gecemde gitmistik,super kizlar...

hatta gecen gun esime yine soyledim ne olur yine gidielim romantik bir gece gecirelim diye...

kizlar rabbim ins.en kisa zamanda sizinde hayirli haberlerinizi vermeyi nasip eder...

ve gonlunuze gore veriri insssssssssssssssssssss:emir_bebek::emir_bebek:

hoşbulduk canımmmm

günaydın kızlar herkeseeee:21:

ben geldim kizlarrrrrrr,sohbetiniz bol olsaunnn.

ne guzel kaynatmissinizzzz:KK19:

Seni de çağırdık ama sen geçmişi okuyordun ben de kaçtım o sırada nasip olmadı neyse başka sefere artık

Evet riske girmek istemiyorum. Normal yoldan hamile kalıp da çocuğun sapasağlam doğma ihtimali de var ama insan korkuyor işte. O dediğin geni bilmiyorum da hani x ve y kromozomları var ya, burada x kromozomu hastalıklı. Hasta olanı alırsa çocuk taşıyıcı veya hasta oluyor. Kadında her durumda x verdiği için sorun orada başlıyor. Mesela babamın y kromozomı sağlam. Erkek kardeşim var, babadan y aldığı için rahatsız değil. Ben x aldığım için taşıyıcıyım.

XY yi ben R ile anlatmıştım canım.

Anladım ben.

Geçmiş olsun hepinize.

ben geldim sen gittin...

gorusmek uzere canim

Öpüyorum sizi

Tabi canım orası öyle. Sağlam doğan çocuklar sonradan hasta olabiliyor. Herşey bizler için. Hepsi birer imtihan işte... Önemli olan bu imtihanı sabır ve dua ile geçebilmek... Ne güzel uyuyordur şimdi :) Kokla bol bol. Çok şükür iyiyim ben de, haftaya hastaneye gidiyorum nasipse. Okudun mu o mesajımı? Dua et benim için...

Öyle canım. Hayatta herşey sınav. Hep dua ederken Allah'ın sen herşeyin hayırlısını ver. Hayırlı ise olsun diyorum

Güzel haberlerini bekliyoruz İncicim

selam ,kızım uyuyor ..hemen geldım

annemle ılker cok ıyı masallah ,kızgınlıkları gelıp gectı demek kı eve gulerek girdiler..

pazar gunu ,mevlut var ınsallah kolay gecer

oyle aklımda annemle gıtmek var alanya ya ama kararsızım da hasta olur mu dıye bakalım

bırde gazı olmasa bebegımın bazen zorluyor cok ama herseye deger .

Hadi gözün aydın

Onlara yakışanı yapmışlar. Senin adına çok sevindim. Öpüyorum Masal'ını

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?
ayşegül çok sevindim canım bak boşuna kendinin üzüyosunnn
hülya,nissam,bga sizler napıyosunuz?
ecem su ve masal hanımlar nasıllar?

Ben iyiyim canım sen nasılsın?

Eşim yarın Antalya'ya gidiyor. Özleyeyim azıcık :)

Allah kavuştursun

hoşbulduk canım ya ayy miniciktir şimdi ecem ya çağan kocaman oldu tabii oda hasta teyzesi grip olmuş dün eşimle sağlık ocağına götürdük ilaç yazdı ama sevmedi içiremiyorum ya

Geçmiş olsun minik kuzuya

Hastane topiğimizde bir arkadaş sonuç bekliyordu, dün kanama olunca test yaptırmış ve negatif çıkmış. Nasıl üzüldüm :KK5: Allah yardımcısı olsun, çok zor çok. Onca emek onca uğraş. İnşaallah bir dahaki sefere olur. Bunları gördükçe ben de o kadar korkuyorum ki... Allah'ım inşaallah ilk denememde tutar inşaallah...

Amin İncicim amin inşallah

hoşbulduk canımmmm

günaydın kızlar herkeseeee:21:

Günaydın tatlım

evet Eceminde 2 gundur kakasinin yapamiyordu,zeytinyagi popusuna suruyorduk oyle yapiyordu.sonra doktoru fitil verdi dun aksamdan beri kullaniyoruz yavrum nasil zorlaniyor icim gidiyor...:KK50:

ayyy canim ya gecmis olsun rabbim sifa versin...acimi ilaclarin tadi:26:

çağan hala çok zor yapıyor kakasını hatta bi ara dra götürdüm yırtılma varmı diye baktılar ama bişey çıkmadı..sizede geçmiş olsun canımm.evet şurubun tadı güzel değil reddediyo bide burun spreyi var elime alınca çocuk kaçıyo benden ama yakalayıp sıkıyorum yinede

günaydın herkeseee eşim erken gittti full çalışacakmış bugün akşamada geç gelir çağan yanımda oynarken bende yatak keyfi yaptım yeni kalktım ama daha kahvaltı yapmadım çağanın sütünü içirdim ilacını verdimm tek başına kalhvaltı yapılmıyo yaa çağan var dediğinizi duyar gibiyim:KK1::KK1:ama çağanla kahvaltı yapmak yemek yemek ölüm gibi geliyo bana

XY yi ben R ile anlatmıştım canım.

Anladım ben.

Geçmiş olsun hepinize.

Öyle canım. Hayatta herşey sınav. Hep dua ederken Allah'ın sen herşeyin hayırlısını ver. Hayırlı ise olsun diyorum

Güzel haberlerini bekliyoruz İncicim

Allah kavuştursun

Amin İncicim amin inşallah

Sağol canım. R'yi bilmediğim için başka bir şey sandım :)

çağan hala çok zor yapıyor kakasını hatta bi ara dra götürdüm yırtılma varmı diye baktılar ama bişey çıkmadı..sizede geçmiş olsun canımm.evet şurubun tadı güzel değil reddediyo bide burun spreyi var elime alınca çocuk kaçıyo benden ama yakalayıp sıkıyorum yinede

günaydın herkeseee eşim erken gittti full çalışacakmış bugün akşamada geç gelir çağan yanımda oynarken bende yatak keyfi yaptım yeni kalktım ama daha kahvaltı yapmadım çağanın sütünü içirdim ilacını verdimm tek başına kalhvaltı yapılmıyo yaa çağan var dediğinizi duyar gibiyim:KK1::KK1:ama çağanla kahvaltı yapmak yemek yemek ölüm gibi geliyo bana

Günaydın canım. Çocuklara ilaç içirmek zor. Onlar da haklı, ilaçların tadı çok kötü :) Annem bana zorla içirirdi ortaokula gelene kadar :) Yaptınız mı kahvaltı :)

Günaydın canım. Çocuklara ilaç içirmek zor. Onlar da haklı, ilaçların tadı çok kötü :) Annem bana zorla içirirdi ortaokula gelene kadar :) Yaptınız mı kahvaltı :)

yaptık canım yaptık kavga gürültü çağan burnumdan getirdi yemiyo ya çatalı ver ortalığı dagıtayım diyor

Geçmiş olsun canım

Olsun annesi olsun ısırırım onun yanaklarını resminde çok tatlı maşşalah

X