2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Tabi canım orası öyle. Sağlam doğan çocuklar sonradan hasta olabiliyor. Herşey bizler için. Hepsi birer imtihan işte... Önemli olan bu imtihanı sabır ve dua ile geçebilmek... Ne güzel uyuyordur şimdi :) Kokla bol bol. Çok şükür iyiyim ben de, haftaya hastaneye gidiyorum nasipse. Okudun mu o mesajımı? Dua et benim için...

cok guzel uyuyor cokkkkkk...birde mirildanmasi yokmu,kendini saga sola cevirisi izle izle doyamiyorsun yaaa...
ohhhhh koklamaya doyamiyorum teyzosu...

ayyy canim hadi hayirlisi...guzel haberlerle donersin ins..
canim icimden bir his olucak diyor,olucak olucakkkkkkkkkkkkkkkkkkk...

dualarim seninle olucaktir canim,emin ol...

cok guzel uyuyor cokkkkkk...birde mirildanmasi yokmu,kendini saga sola cevirisi izle izle doyamiyorsun yaaa...
ohhhhh koklamaya doyamiyorum teyzosu...

ayyy canim hadi hayirlisi...guzel haberlerle donersin ins..
canim icimden bir his olucak diyor,olucak olucakkkkkkkkkkkkkkkkkkk...

dualarim seninle olucaktir canim,emin ol...

Oyyy yavrum, kedi gibi mırmır :) İnşaallah inşaallah. Benim içimdeki his de öyle diyor. Eşim o kadar heyecanlı ki... Ben de öyle... Süt işi aynı devam mı?

Oyyy yavrum, kedi gibi mırmır :) İnşaallah inşaallah. Benim içimdeki his de öyle diyor. Eşim o kadar heyecanlı ki... Ben de öyle... Süt işi aynı devam mı?

canim kusura bakma Ecem uyandi cikmak zorunda kaldim...

ayy nasil heyecanlanmaz...ins.sonuda guzel bitecek ve minigini icine alacak ve rabbimin izniylede kucagina alacaksin...

ben sut isini tamamen biraktim,artik vermiyorum pompayla sagmayida biraktim...

benim icinde zor olucak goguslerim sisiyor,agri yapiyor.ama ne yapalim bir sure katlanicaz taki kuruyana kadar..

mama ile devam ediyorum...

selam ,kızım uyuyor ..hemen geldım

annemle ılker cok ıyı masallah ,kızgınlıkları gelıp gectı demek kı eve gulerek girdiler..

pazar gunu ,mevlut var ınsallah kolay gecer

oyle aklımda annemle gıtmek var alanya ya ama kararsızım da hasta olur mu dıye bakalım

bırde gazı olmasa bebegımın bazen zorluyor cok ama herseye deger .

canim kusura bakma Ecem uyandi cikmak zorunda kaldim...

ayy nasil heyecanlanmaz...ins.sonuda guzel bitecek ve minigini icine alacak ve rabbimin izniylede kucagina alacaksin...

ben sut isini tamamen biraktim,artik vermiyorum pompayla sagmayida biraktim...

benim icinde zor olucak goguslerim sisiyor,agri yapiyor.ama ne yapalim bir sure katlanicaz taki kuruyana kadar..

mama ile devam ediyorum...

Tahmin ettim :) Başka yolu kalmamış artık.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?
ayşegül çok sevindim canım bak boşuna kendinin üzüyosunnn
hülya,nissam,bga sizler napıyosunuz?
ecem su ve masal hanımlar nasıllar?

annemle ılker cok ıyı masallah ,kızgınlıkları gelıp gectı demek kı eve gulerek girdiler..

oyle aklımda annemle gıtmek var alanya ya ama kararsızım da hasta olur mu dıye bakalım

Çok sevindim çok. Allah daim etsin :) Cici bici giyinir şimdi mevlütte :) Şimdiden Allah kabul etsin canım. Sen nasılsın? Dikişlerin ne durumda? Hala ağrıyor mu? Havalar soğuk ama oralar iyidir sanırım. Sıkı sıkı giydirir öyle gidersin :) Babası özler kızını ama fazla tutmaz sizi oralarda :)

Son düzenleme:

slm canim hosgeldin...

bak duzeldi iste,kendini bir daha o kadar uzme canim,sen daha taze annesinona gore...

simdiden alllah kabul etsin canim...

oooo gaz sorununu hic soyleme canim benimkinda da ayni sorun var,..

doktorumuz fitil verdi ...

oyle...

hosgeldin canim,Ecem ile ugrasiyorum canim..
sen nasilsin,cagan nasil...

hoşbulduk canım ya ayy miniciktir şimdi ecem ya çağan kocaman oldu tabii oda hasta teyzesi grip olmuş dün eşimle sağlık ocağına götürdük ilaç yazdı ama sevmedi içiremiyorum ya

bende iyiyim canım ya çağanla uğraş dur eşim işe gitti ben ev temizledim derken akşam olduu

hoşbulduk canım ya ayy miniciktir şimdi ecem ya çağan kocaman oldu tabii oda hasta teyzesi grip olmuş dün eşimle sağlık ocağına götürdük ilaç yazdı ama sevmedi içiremiyorum ya

Çok geçmiş olsun. Çocuk hasta oldu mu hiç dayanamıyor insan. Böyle böyle büyüyorlar işte.

evet Eceminde 2 gundur kakasinin yapamiyordu,zeytinyagi popusuna suruyorduk oyle yapiyordu.sonra doktoru fitil verdi dun aksamdan beri kullaniyoruz yavrum nasil zorlaniyor icim gidiyor...:KK50:

ayyy canim ya gecmis olsun rabbim sifa versin...acimi ilaclarin tadi:26:

X