2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm kızlar sumak hayırlı olsun canım bebişin gelmiş Rabbim analı babalı büyütsün bahtı güzel olsun inşallah isteyen herkesede nasip etsin inşallah
üzme kendini canım herşey tatlıya bağlanır bu dönemde üzülmemen gerekir sütün giderse geri gelmez canım sonra bebişine yazık

tesekkur ederım cnnm..ınsallah darısı tum bekleyenlere.. zor donemmıs ama gececek elbet

Bir türlü ulaşamadım sana... Bu dönemde bunların yaşanması çok normal. Eşin evde bir aile büyüğüyle yaşamaya alışkın değil, annen de damadıyla tabi bir de bebeğin getirdiği sorumluluk, uykusuz geceler... Ağlama nolur, olmuşla ölmüşe çare yok. Olan olmuş... Eşinle konuş, seni anlamasını sağla. Geçecek canım hepsi geçecek, sabır sadece sabır...

masal emerken yazıyorum ınsallah ıyı olucak hersey napayım artık dengeyı saglayamıyırum bı turlu suc bende belkı de.

tesekkur ederım cnnm..ınsallah darısı tum bekleyenlere.. zor donemmıs ama gececek elbet

masal emerken yazıyorum ınsallah ıyı olucak hersey napayım artık dengeyı saglayamıyırum bı turlu suc bende belkı de.

Yerim onu :) Suç kimsede değil canım. Bunlar inan hemen hemen her evde yaşanan olumsuzluklar. İnsan bir anda patlayabiliyor. Annen gelince yaz durumları bize.

kızlar teşekkür ederim yorumlarınız içinn sumakcım üzülme ne olur çok zor bi dönemden geçiyosun eşinle konuş ve seni anlamasını iste ondan herşey düzelcektir sen moralini bozma canım

selam kızlar bende 2008 temmuz gelınıyım gecıkmısım bu topic ıcın ama olsun 1.5 yasında oglum var :):)

İnci nasılsın?

Koltuk örtülerin geldi mi?Aklıma geldi sorayım dedim?

İyiyim şükür, sen nasılsın? Evet dün geldi. Örtüler çok güzel iyi ki almışım, minder kılıfları da öyle ama küçük biraz. Keşke az daha büyük olsaydı. Eşim, bunların üzerine oturulmaz diyor ne yapsam bilemedim. Haftasonu Bauhaus'a gitmiştik, çok hoş minderler vardı kılıflarıyla birlikte. Onlara bakarım belki.

İyiyim şükür, sen nasılsın? Evet dün geldi. Örtüler çok güzel iyi ki almışım, minder kılıfları da öyle ama küçük biraz. Keşke az daha büyük olsaydı. Eşim, bunların üzerine oturulmaz diyor ne yapsam bilemedim. Haftasonu Bauhaus'a gitmiştik, çok hoş minderler vardı kılıflarıyla birlikte. Onlara bakarım belki.
Bende iyiyim sağol.
Denetçiler gelecekti bugün gelmediler yine

İşe adapte olmaya çalışıyorum.

İade edemiyor musun?

hoşbulduk canım ank. dan izmire gelın geldım 2008 de oglum 1.5 yasnda oldu ömür taha adı haziran bebişidir kendısı ve cok yaramazdır.

çalışıyorum ogluma k.v bakıyor zor bır donem gecıyoruz suan

hoşbuldk cnm

Allah bağışlasın. Ne güzel ismi var. Ayrı kaldığınız için zor bir dönem geçiriyorsunuz?

X