2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Hayırdır canım ne oldu?
ya canım iyice sıkıldı.benim adetim iyice düzensiz.ne yapacagımı şaşırdım.ilac verdi dr ictim daha tık yok.napıcam ben ya.
Bende iiyim canım

Hayırdır oya ne oldu?

Umarım kötü birşey yoktur.

mrb canım .nasısın?umarım ruyan gercek olur.sizinle bir şey paylaşmak istiyorum.2 gun once gece ruyamda cok kotu deprem oldugunu gördum.cok korkmuşdum.hemen eşime anlattım.ruya deyıb kectı işte.sonra 2 saat sonra telfızyonda duyduk şok olduk.cok kotu oldum.hala kendime gelemedim.şoktayım

ya canım iyice sıkıldı.benim adetim iyice düzensiz.ne yapacagımı şaşırdım.ilac verdi dr ictim daha tık yok.napıcam ben ya.

mrb canım .nasısın?umarım ruyan gercek olur.sizinle bir şey paylaşmak istiyorum.2 gun once gece ruyamda cok kotu deprem oldugunu gördum.cok korkmuşdum.hemen eşime anlattım.ruya deyıb kectı işte.sonra 2 saat sonra telfızyonda duyduk şok olduk.cok kotu oldum.hala kendime gelemedim.şoktayım

Adet düzensizliği çok zor ya.
Detaylı bir muayene oldun mu?

Malum olmuş demek sana...

Amin canım

Pek başladık diyemeyiz ama başlamadık ta diyemeyiz. Biraaz tuhaf bir cümle oldu ama öyle gerçektenn.

Ben folik asit kullanmaya başladım. Biraz fazlam var onları vermeye çalışıyorum. Bütün altyapıyı hazırlıyoruz işte.

Hadi hayırlısı olsun.
Fazlalıkları takma, doğumdan sonra da verirsin.
Ben de bayram sonrası gitmek istiyorum artık hastaneye.
Yılbaşına kadar hamile kalayım istiyorum.
İnşaallah olur...

Hiç yaşamadım adet düzensizliği hayatım bouynca ama zordur heralde. Adet gecikince bile ne kadar geriliyorum. Bu bin kat daha kötüdür heralde geçmiş olsun.

Malum olmuş sana dememkki. Memeleketin üstünden karabulutlar gtmek bilmiyor.

Hadi hayırlısı olsun.
Fazlalıkları takma, doğumdan sonra da verirsin.
Ben de bayram sonrası gitmek istiyorum artık hastaneye.
Yılbaşına kadar hamile kalayım istiyorum.
İnşaallah olur...

Bende yılbaşı gibi düşünüyorum.

Bakalım kısmet.

Fazlalıkları şöyle yakıyoru kilo almaya müsaitim ne kadar verirsem o kadar az olur kilom doğumdan sonra diyorum. ondan kesin 20 kilo felan alırım ben. Aslında zayıftım işe başlayınca aldım kilo

Bende yılbaşı gibi düşünüyorum.

Bakalım kısmet.

Fazlalıkları şöyle yakıyoru kilo almaya müsaitim ne kadar verirsem o kadar az olur kilom doğumdan sonra diyorum. ondan kesin 20 kilo felan alırım ben. Aslında zayıftım işe başlayınca aldım kilo

Aynı anda hamile kalırmışız :)
Sorması ayıp kaç kilosun?
Ben senin o kadar kilolu olduğunu düşünmüyorum.
Boyla kilo orantısına baktın mı hiç?

Aynı anda hamile kalırmışız :)
Sorması ayıp kaç kilosun?
Ben senin o kadar kilolu olduğunu düşünmüyorum.
Boyla kilo orantısına baktın mı hiç?

Ayy ayy inşallah

58 le işe başladım Ağustosta 65 tim bir ayda 70 e çıktım

o kadar zamandır uğraşıyorum 68 e ancak indim

boy 1,68 kilo 68

çok belli olmuyor kalçavar zaten başka bir şey yok ama zayıftım ben ondan dertleniyorum

Ayy ayy inşallah

58 le işe başladım Ağustosta 65 tim bir ayda 70 e çıktım

o kadar zamandır uğraşıyorum 68 e ancak indim

boy 1,68 kilo 68

çok belli olmuyor kalçavar zaten başka bir şey yok ama zayıftım ben ondan dertleniyorum

Bu kilo hiçbir şey değil.
Zaman zaman olur böyle dönemler.
Çok da değil sadece 10 kilo almışsın.
Boyun da kısa değil.
Bence bu kadar dert etme.
Hamileyken de dikkat edersin, 20 kilo alacaksın diye bir şart yok ki.
Bebek için yararlı olan yiyeceklerden yersin.

Son düzenleme:
detaylı muayıne oldum kıst dedı dr.dogumdan sonra böyle oldu.şimdi kasım agrıyor.inşallah olurum.iiyice kerildim ya

Oyacım umarım en kısa zamanda olursun.
Ben bir kaç gün gecikince bile acayip geriliyorum.

Bu arada oğlun ne kadarlıktı? İsmi neydi?

Bende aynı şeyi geçirdim içimden Sumak hiç girmedi bugün dünde yazmamış.

Nissam zaten seyrek giriyor diye sıkıntı yapmamıştım ama Sumaakın olmaması ilginç.

Sumak ses ver bize???

Kızlar buradayım ama yazamıyorum ama takipteyim

Tamam canım :)

Bu aralar annelik hormonlarım tavan yaptı galiba.
İçimde acayip bir istek var.
Dün halam gelmişti, diyor ki çocuk yap artık daha ne kadar bekleyeceksin.
Oy oy belki normal yol şansım olsaydı şimdiye hamileydim belki de ama ama ama :KK43:
Şu hastaneyle ilk görüşmemi yapsam ve o süreç göz açıp kapayıncaya kadar geçse ve hamile kalabilsem...

Bende aynı şeyi geçirdim içimden Sumak hiç girmedi bugün dünde yazmamış.

Nissam zaten seyrek giriyor diye sıkıntı yapmamıştım ama Sumaakın olmaması ilginç.

Sumak ses ver bize???

Nissam hasta ya, ondan giremiyordur.
Merak ediyorum onu da.
Hastaneden çıktı mı acaba?

Sumak evet neredesin, meraktayız.

Oyacım umarım en kısa zamanda olursun.
Ben bir kaç gün gecikince bile acayip geriliyorum.

Bu arada oğlun ne kadarlıktı? İsmi neydi?

canım ben bu gun bekilyicem karnım agrıyor her halde bu gun olurum.olmazsam yarın dr gidicem.ben oglum 18aylık adı ugur ozan.cnım bu arada benim aadım oya diyil sadece nikim

X