2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Kendi rengim, hiç boyamadım daha :)
Üşeniyorum ya, bir diyorum boyayayım sonra vazgeçiyorum onunla mı uğraşıcam diyorum durmadan :KK1:
Zaten şu işe başladım başlayalı kendime doğru dürüst bakım yaptığım da yok, silkinmem lazım :)

Heee aklına eserse ufak jestler yapar :)
Geçen gün diyorum ki hayatım duvarına 3.yılımız kutlu olsun aşkım yazdım.
Yazmammışsındır diyor :KK52:
Sinir şey dedim, ne var yazsam sanki.
Karizması çizilir beyimizin olmaz :KK53:
Aaa niye öyle, durmadan face mi değiştiriyor :)

ben de evlenene kadar boyamadım sonra bı acıldım ust uste cok boyadım ama neredeyse ıkı yıl oldu boyamadım kendı rengıne gledı cok şükür..
boyamam boyama benım sacım daha sarıydı bozuldu gıttı ılk rengı gıbı olmuyor hıc bı de ugras dur yanı onla dıbıydı cartı curtu aman bosver..

ben de eklı oldugu zmanlar,dogum gunu seysı ıcın boyle guzel bırsey yazıp yollamıstım senı sevıyorum kocaaaaam dıye de ekledım yada baska bırsey yazdım sonuna bızım odun sadece begendı :KK37:

aslında cok romantık bı adam manyak manyak suprizler ypar ama nedense facede odunlasıyor

sıkayet edılıyor yada mıllete fazla arkadaslık ıstegı yollanıyor kapanıyor :KK1:

genlede fotograf ıcın kullanıyor facelerı ,hıc bır tanıdık arkadas yada akraba yoktur ..genelı model manken cart curt

aynen ya ..olmasın bızım gıbı pısırık..
olan esıme oluyor valla ::)
ınsallah bulursun ya tek resımle olmuyor baksana bana doldurdum ..cunku bılgısayarda sorun oluyor sılınıyor fılan ama face de hep duruyor ..bır nevı koruma :)
yakısıyor muyuz..
esım fotograf cekmesıne ragmen hıc sevmez cekılmeyı ..genelde odun gıbı cıkar oyuzden
normal halı cok daha yakısıklı ama nedense fotolarda cırkın ...boyle habersız mı cekmek lazım bılmıyorum :)

sen hala boyle zayıf mısın yoksa kılo aldın mı ..bende baktım fotolara ne kadannnnn zayıf mısım ya bu halımı gordukce :KK52:

kardesımle nısanlısı da orda vardı ,o kadar nalattım ustune gormek ıyı oldu :)

Anam benimki de hiç sevmez.
Kasar kendini çekilirken.
Bir rahat ol diyorum bir gülümse, yok :)
Ciddi duracak illa.
Ama seninki gene bayağı çekilmiş sevmemesine rağmen.
Bence gayet iyi çıkmış.

Ay yok daha da kilo verdim.
Tartı 45'i gösteriyor :KK52:
Zaten ömrüm boyu 50'nin üzerine çıkamadım.
Ramazan sonrası iyi bir beslenme işine girişmem lazım kilo için.
Sen yine çok iyisin ya bir de 6 aylıksın.
Bence iyi gidiyorsun.

Kardeşinle nişanlısını görmedim dur bakim :)

aynen ya ..olmasın bızım gıbı pısırık..
olan esıme oluyor valla ::)
ınsallah bulursun ya tek resımle olmuyor baksana bana doldurdum ..cunku bılgısayarda sorun oluyor sılınıyor fılan ama face de hep duruyor ..bır nevı koruma :)
yakısıyor muyuz..
esım fotograf cekmesıne ragmen hıc sevmez cekılmeyı ..genelde odun gıbı cıkar oyuzden
normal halı cok daha yakısıklı ama nedense fotolarda cırkın ...boyle habersız mı cekmek lazım bılmıyorum :)

sen hala boyle zayıf mısın yoksa kılo aldın mı ..bende baktım fotolara ne kadannnnn zayıf mısım ya bu halımı gordukce :KK52:

kardesımle nısanlısı da orda vardı ,o kadar nalattım ustune gormek ıyı oldu :)

Ciddi duracak illa.
Bence gayet iyi çıkmış.

Bence iyi gidiyorsun.

2 kere gitmiş cevap :KK37:
Uvvv süper yakışmışlar :)
Ya ben ne zaman bir çift görsem acayip benzetiyorum birbirine.
Böyle bir şey var mı gerçekten yoksa bana mı öyle geliyor :)

Son düzenleme:
Ciddi duracak illa.
Bence gayet iyi çıkmış.

Bence iyi gidiyorsun.

ay ynı benım esım ..zorakı duruyor ıste yanımda ama boyle kendı gıbı cıkmıyor kı baska bırısı gıbı ,:)
bazen zrla cekıyorum fılan o derece ..
ne 45 miiiiiiii :KK53:

ben 50 olsam ah bı olsam dıye dıye evlendım ..47 kılo ıdım ..sımdı onun ustune 20 kılo eklendı neredeyse düşünsene :KK52:

55 ıle hamıle kaldım ..50 olsam dıyen ben ..55 tam ıdeal oldu bana ama eskı halımı ozledım bu seferde zayıf halımı
sımdı bıle hıc kılo almamıssın dıyorlar o 10 kılo nerelere gıttı anlamıyorum bıle..
sen nasıl almadın ya,yada nasıl verıyorsun bana da ogret :KK52:

su an kendıme cok hantal gleıyorum tmama bebegım var fılan herkes harıka olmıs boyle dıyor ama ben kendımı sısko hantal boyle hıc bı gıydıgı ykaısmayan bırısı olarak hıssedıyorum artık ..

2 kere gitmiş cevap :KK37:
Uvvv süper yakışmışlar :)
Ya ben ne zaman bir çift görsem acayip benzetiyorum birbirine.
Böyle bir şey var mı gerçekten yoksa bana mı öyle geliyor :)

var var ,esler bırbırıne benzermıs ee üzüm üzüme baka baka olayı :KK1:

slm canım ya buralardayım aslında pek uğrayamıyorum buraya ama bide bu aralar bayram temizliği filan yapıyorum derken kkya giriyorum 2009 kasım annelerine yazıp çıkıyorum genelde oda çağanın gelişimiyle ilgili filan olduğu içinn bide buraya az uğradığımdandır sanırım geldiğim zamanlarda eskisi gibi değil soğuk cvplar alıyorum oda etkiliyor açıkcası benii ..
sen nasılsın canım?

canım benim senin için söylemedim isim vermek istemiyorum zaten o kişi bu yazdıklarımı görünce anlayacaktır ama boşver ya ben takmıyorum sadece gelip yazmıyorum o kadar..
çalışıyosun canım bende çalışırken yapamıyodum ama şimdide çağanla yapamıyorum onu uyutunca geceleri yapıyorum geçenlerde annem geldi kaldı eşimde geceye gitmişti annemle yaptık oturduğum odanın duvarını silmiştim belimi ağrıtmışımm
hayırdır canım kim gelecek şehir dışındann işin zor o zaman canım

slm canim,aaa bak simdi bende kendimiden suphe duymaya basladim...

olurmu oyle sey,biz burdakiler hepimiz sonucta gercek hayatta birbirimizi tanimiyoruz ama sanal ortamda cok guzel arkadasliklar kurdugumuza inaniyorum.

burda bir aile gibi oldugumuzu her turlu sorunlarimizi burda paylastigimizi ve yeri gelince birbirimizden fikir aldigimiz bir ortami yakaldigmizi dusunuyorum...

kendi adima soylim oyle birsey omussada istemeden oldugunu dusunuyorum canim...

günaydın kızlar....:KK66::KK66::KK66::KK66:

slm canim nasilsin,bebis nasillllll:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK55::KK55:

Tickerıma bakın, 3 seneeeee :KK69: :nazar:

canim nice uzun senelere canim...:KK19::KK19:

esinle birlikte omur boyu ayni mutlulukla guzellikle ve istediginiz sekilde bir hayat surmenizi umid ediyorum canim....

canım hiç bir bağlantımız yok umarım eline geçmiştir nafaka yazmamaıştım ama mahkemede istiycem .çok verir sankide ama olsun .gröüşmeyeli iyisin umarım

hülyacım sağol canım iyisin umarım nice 3 yıllar dilerim bize bu sene uğurlu gelmedi gerçi ben savaşmasam 1.yılda biterdi o ayrı

sağol canım bende iyiyim kızımda ama ilayda acayip inatçı aksi ağlamaklı sanırım diş çıkarıyor uamrım biraz düzelir çok kötüyüm çünkü sende iyisin umarım

slm sibelcigim nasilsin,umarim senin ve kizin icin en hayirlisi olur canim...

ilosumuz nasillll:KK49::KK49::KK49:

ay ynı benım esım ..zorakı duruyor ıste yanımda ama boyle kendı gıbı cıkmıyor kı baska bırısı gıbı ,:)
bazen zrla cekıyorum fılan o derece ..
ne 45 miiiiiiii :KK53:

ben 50 olsam ah bı olsam dıye dıye evlendım ..47 kılo ıdım ..sımdı onun ustune 20 kılo eklendı neredeyse düşünsene :KK52:

55 ıle hamıle kaldım ..50 olsam dıyen ben ..55 tam ıdeal oldu bana ama eskı halımı ozledım bu seferde zayıf halımı
sımdı bıle hıc kılo almamıssın dıyorlar o 10 kılo nerelere gıttı anlamıyorum bıle..
sen nasıl almadın ya,yada nasıl verıyorsun bana da ogret :KK52:

su an kendıme cok hantal gleıyorum tmama bebegım var fılan herkes harıka olmıs boyle dıyor ama ben kendımı sısko hantal boyle hıc bı gıydıgı ykaısmayan bırısı olarak hıssedıyorum artık ..

var var ,esler bırbırıne benzermıs ee üzüm üzüme baka baka olayı :KK1:

Sen kendine öyle geliyorsun.
Hep bir yerlerimizde kusur aradığımızdan öyle oluyor :)
Dışardan bakılınca farklı görünüyor.
Aldığın kilonun yarısından fazlası bebekle birlikte karında.
Diğerleri de dağılmıştır bir yerlere :)
Kolay değil, bütün vücut değişiyor, hormonlar alt üst oluyor.
Ya benimki biraz genetik biraz yapısal sanırım.
Annem de öyleymiş evlendiğinde 40 kiloymuş.
Şimdi 55 falan.
Ben de kendimi bildim bileli zayıfımdır.
Çok yediğim dönemler de olmuştur ama almıyorum ne hikmetse.
Bir de kansızlık var bende. O da etkiliyor olabilir.

ya aklıma takılan bırsey var da sıze de srayım dedım kımse yok ama sabaha gorursunuz ınsallah :)

sımdı kardeısmın düğünü ıcın burada kı magazalara da baktık ..burada bır tane bulduk hatta esıme gore sımdıye kadar denedıklerımın ıcınde en guzelı
en cuk dıye oturanı en zzarıf gosterenı..,

ama almadım tabı ,haftasonu bır daha detaylı bakıcaz merkezde kı abıyecılere fılan ..

ben cok basıt bırsey olmasın ıstıyorum ..ama boyle cafcaflı da degıl..

zaten genelı aynı model gogus altı bollasan ..bı kac tanesı yapıstı vucuduma gobegım resmen ben buradayım dıyordu gogus altı bol olsa bıle onları dırekt eledım zaten

o en son esımın begendıgı model mor renklı ..
ve yakası soyle ..

Eki Görüntüle 246082

tam boyle olmasa da ,altın renklı ve boyle ıslemelı ..gögüs bolumun bıraz daha altına ınıyor yanı ıkı gogus arasına kadar..
gogus altı bollasıyor ..gogus altından da boyle ek yapmıslar tül ona da sımler serpmısler fılan o kadar dümdüz..
tek gosterıslı yanı kolyesı..

ama en yakısan buymus ..gerdanımı boynumu cok guzel gostermıs asıl durmus cart curt ..gıyer gıymez oyle dedı zaten en guzelı bu oldu sımdıye kadar dıye
esıme de guvenırım bu konuda..

sımdı aklıma takılan şu kı..sacma olabılır belkı ama gülmeyın :))

bır setım var altın su yolu ..sadece düğünde takıldı bır daha da 3 yıl olucak kullanmadım ..ee sımdı kardesımın düğünü kullanayım dıyorum ama bunla takılmaz kı
kolyesı takılmazsa ,bıleklıgı ve küpesı var ıste ee onlarsız da olur ne bıleyım ..
almısken takılsın barı kösede durmasın ıstıyorum
zaten bılezık fılan takmam oyle sıkır sıkır da..hanı setı kullanayım ıstıyorum..

bı baska setım daha var o gercek taştan kupesı yüzüğü kolyesı ametist tasından mor..o da sık ama o da takılmaz ..cunku boynunda kolye oldugu ıcın..

eger ıcıme sınmezse guzel durmazsa ,boyle agır ,hantal kılolu durursam dırekt elıyorum elbıselerı ..

ıcıme sınmezse hıc bırı bunu alacagım ama set olayı ıste..takmasam da olur ama takmakta ıstıyorum :)

kararsız kaldım ya..cok basıt bı konu ama ıste..

sız olsaydınız takarmıydınız setlerını boyle bı dugunde takmazmıydınız..

eger elbıse bulamazsam bunu alacagım zaten set olayına bakmıcam ama ..oyle ıste döktüm içimi rahatladım :KK52:

canim bencede bu elbise cok sik...

koyu renklerde kendini daha bir guzel gosterir elbise .:KK53::KK53:

ya aklıma takılan bırsey var da sıze de srayım dedım kımse yok ama sabaha gorursunuz ınsallah :)

sımdı kardeısmın düğünü ıcın burada kı magazalara da baktık ..burada bır tane bulduk hatta esıme gore sımdıye kadar denedıklerımın ıcınde en guzelı

ama almadım tabı ,haftasonu bır daha detaylı bakıcaz merkezde kı abıyecılere fılan ..

zaten genelı aynı model gogus altı bollasan ..bı kac tanesı yapıstı vucuduma gobegım resmen ben buradayım dıyordu gogus altı bol olsa bıle onları dırekt eledım zaten

ve yakası soyle ..

Eki Görüntüle 246082

tam boyle olmasa da ,altın renklı ve boyle ıslemelı ..gögüs bolumun bıraz daha altına ınıyor yanı ıkı gogus arasına kadar..
gogus altı bollasıyor ..gogus altından da boyle ek yapmıslar tül ona da sımler serpmısler fılan o kadar dümdüz..

ama en yakısan buymus ..gerdanımı boynumu cok guzel gostermıs asıl durmus cart curt ..gıyer gıymez oyle dedı zaten en guzelı bu oldu sımdıye kadar dıye

bır setım var altın su yolu ..sadece düğünde takıldı bır daha da 3 yıl olucak kullanmadım ..ee sımdı kardesımın düğünü kullanayım dıyorum ama bunla takılmaz kı
kolyesı takılmazsa ,bıleklıgı ve küpesı var ıste ee onlarsız da olur ne bıleyım ..
zaten bılezık fılan takmam oyle sıkır sıkır da..hanı setı kullanayım ıstıyorum..

bı baska setım daha var o gercek taştan kupesı yüzüğü kolyesı ametist tasından mor..o da sık ama o da takılmaz ..cunku boynunda kolye oldugu ıcın..

eger ıcıme sınmezse guzel durmazsa ,boyle agır ,hantal kılolu durursam dırekt elıyorum elbıselerı ..

ıcıme sınmezse hıc bırı bunu alacagım ama set olayı ıste..takmasam da olur ama takmakta ıstıyorum :)

eger elbıse bulamazsam bunu alacagım zaten set olayına bakmıcam ama ..oyle ıste döktüm içimi rahatladım :KK52:

ama setinin kolyesini takamassin o ayri bir konuuu:KK53:

diger kalan takilarini takarsan guzel olurrr

ve yakası soyle ..

Eki Görüntüle 246082

ve yakası soyle ..

Eki Görüntüle 246082

Sen kendine öyle geliyorsun.
Hep bir yerlerimizde kusur aradığımızdan öyle oluyor :)
Dışardan bakılınca farklı görünüyor.
Aldığın kilonun yarısından fazlası bebekle birlikte karında.
Diğerleri de dağılmıştır bir yerlere :)
Kolay değil, bütün vücut değişiyor, hormonlar alt üst oluyor.
Ya benimki biraz genetik biraz yapısal sanırım.
Annem de öyleymiş evlendiğinde 40 kiloymuş.
Şimdi 55 falan.
Ben de kendimi bildim bileli zayıfımdır.
Çok yediğim dönemler de olmuştur ama almıyorum ne hikmetse.
Bir de kansızlık var bende. O da etkiliyor olabilir.

genetık evet..bakalım ben de kan hapı ve vıtamınler hatta hormonlardan aldım hep..
ama doktorum kan hapına dogumdan sonra bıle devam edıceksın dedı..
kansızlık kotu ya bekarken de oyle neydı o kan surupları fılan
neyse kı sımdı hapa gectı..

ınsallah dogumdan sonra verecegım yanı ınsallah ..gercı herkes verırsın dıyor ,uykusuz gecelerde ama bakalım

evet setın kolyesını takakm bıleklıgı ve kupesı var onlarda ck gosterıslı degıl

ozaman gıdıp en sadelerınden bırını almısım ne akılsa :KK1:

gercı dugunden sonra ılkkez takacagım takarsam o da..

bakalım bulamazsam ıstedıgım gıbı bunu alacagız..

baktıgım mordu bı de pembesı vardı ..pembe mı alsam kız bebegımın oldugu bellı olsun

aklımda hep bebegım kızsa pembe erkekse mavı gıyecegım dusuncesı vardı ..

bakalım bu elbıse aklıma yattı benımde..

nissam nerelerdesın kız sen ..bı gıttın valla gelmıyorsun hıc..

zatem dıger kızlarda terkettı bızı ,:KK43:

geldim :KK55::KK55::KK55:

nasilsin canim,masal nasil:emir_bebek::emir_bebek:

hayirdir giden gideneeeeeeeeee:KK53::KK53::KK53:

evet setın kolyesını takakm bıleklıgı ve kupesı var onlarda ck gosterıslı degıl

ozaman gıdıp en sadelerınden bırını almısım ne akılsa :KK1:

gercı dugunden sonra ılkkez takacagım takarsam o da..

bakalım bulamazsam ıstedıgım gıbı bunu alacagız..

baktıgım mordu bı de pembesı vardı ..pembe mı alsam kız bebegımın oldugu bellı olsun

aklımda hep bebegım kızsa pembe erkekse mavı gıyecegım dusuncesı vardı ..

bakalım bu elbıse aklıma yattı benımde..

o zamanki akil ne yaparsinnn:KK1::KK1:

ben akillilik yaptim gosterisli olaninindan aldimmmmm:KK1::KK1:

canim bence morrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK55::KK55:cok guzel olurrrrr

tenine de uyuyorsa mordan yana kullanmalisin tercihiniiii:KK19:

geldim :KK55::KK55::KK55:

nasilsin canim,masal nasil:emir_bebek::emir_bebek:

hayirdir giden gideneeeeeeeeee:KK53::KK53::KK53:

o zamanki akil ne yaparsinnn:KK1::KK1:

ben akillilik yaptim gosterisli olaninindan aldimmmmm:KK1::KK1:

canim bence morrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK55::KK55:cok guzel olurrrrr

tenine de uyuyorsa mordan yana kullanmalisin tercihiniiii:KK19:

valla kımse kalmadı baksana ,gelen gıttı gelen gıttı bazen sıbel ugruyor ıste ugrayabılırse
deryada yazdı gıttı
bga var o da yazıyor
sabıt olarak bga hulya ben varım
o kalabalık zamandan eser yanı
napalım artık bı ara herkese msj attım ama yıne atamam gelen gelır napalım

sen akıllılık yapmıssın valla bneım kı pek gosterıslı degıl esıme kıyamadım yazık herseyı o yaptı dıye.,
neyse kı sonradan bı kac set aldı ama altın degıl onlar da dogal taslardan setler
olsun yıne de düsunup almıstı :))

mor..aklımda o zaman ..

genetık evet..bakalım ben de kan hapı ve vıtamınler hatta hormonlardan aldım hep..
ama doktorum kan hapına dogumdan sonra bıle devam edıceksın dedı..
kansızlık kotu ya bekarken de oyle neydı o kan surupları fılan
neyse kı sımdı hapa gectı..

ınsallah dogumdan sonra verecegım yanı ınsallah ..gercı herkes verırsın dıyor ,uykusuz gecelerde ama bakalım

Verirsin verirsin.
Tek dert kilolar olsun :)

hulyacigim nasilsin canim:KK19::KK19:

gecmisi okuyorumdaaa,bayagi bir kaynatmissiniz kizlarrrrrrr:KK42::KK42::KK42:

İyiyim canım sen nasılsın asıl?
Bir gittin pir gittin.

Kızlar ben kaçıyorum.
Eşim geldi uyuyalım diyor :)
Öpüyorum sizi.
İyi geceler, kendinize ve fındıklarınıza iyi bakın :)

valla kımse kalmadı baksana ,gelen gıttı gelen gıttı bazen sıbel ugruyor ıste ugrayabılırse
deryada yazdı gıttı
bga var o da yazıyor
sabıt olarak bga hulya ben varım
o kalabalık zamandan eser yanı
napalım artık bı ara herkese msj attım ama yıne atamam gelen gelır napalım

sen akıllılık yapmıssın valla bneım kı pek gosterıslı degıl esıme kıyamadım yazık herseyı o yaptı dıye.,
neyse kı sonradan bı kac set aldı ama altın degıl onlar da dogal taslardan setler
olsun yıne de düsunup almıstı :))

mor..aklımda o zaman ..

evet ya oyle olmus,topigimize neler oluyor boyleee:KK50:

gelen gelir kapimiz gelen herkese acikkkkkk:KK55::KK55:

biz bizede yeteriz canimmmmmmmmmm:KK19::KK19:

benimde oyle oldu esim herseyi kendi basina yapti,altininindan tut dugunune kadar herseyi kendi basina...

ya iyi olsunlarda kadir kiymetimizi bilsinlerde altinmis suymus buymus alinirrr...

kesinlikle canimmmmm

X