2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

evet canım ya
uzun süredir görüşemiyoruz
hayırlı olsun taşınıyormuşsun bu hafta
avcıların neresine geliyorsun :)
yakınızdır belki :)

evet ya bir türlü karşılaşamadık
nasılsın?

hayırlı olsun canım
nasılsın?

iyiyim canım sen nasılsın.bebişlerle uğraşıyorum.sen napıyosun moraller nasıl.

offfffffffff fatmagül çok heyecanlı bir yerde bitti yaaa
sezon başı gelmez şimdi

gıtıtn mı hemen..

bızde dısarıdaydık arkadaslarda tam ızleyemedım konusurken ama guzeldı ..vuralı kım öldürdü sımdı en son kerım bırakıp gıttı mustafa da ona dalmaya kosuyordu
mustafa bırsey yapıp kerıme mı attı ..mustafa da fatmagulu hemen tutuyor ya fırsatcı ..

yarın sabah doktora gıdecegız cok heyecanlıyım..

gıtıtn mı hemen..

bızde dısarıdaydık arkadaslarda tam ızleyemedım konusurken ama guzeldı ..vuralı kım öldürdü sımdı en son kerım bırakıp gıttı mustafa da ona dalmaya kosuyordu
mustafa bırsey yapıp kerıme mı attı ..mustafa da fatmagulu hemen tutuyor ya fırsatcı ..

yarın sabah doktora gıdecegız cok heyecanlıyım..

Çok uykusuzdum canım onun için çıkıp yattım.
Mustafa öldürdü.
Kerim arabaya binip jandarmaya gidiyorum dedikten sonra Mustafa çıktı ortaya.
Ne yaptınız Fatmagül'e dedi.
Vurdu ve Vural'ın başı taşa çarptı, öyle öldü.
Bu Mustafa hiçbir şey olmamış gibi kaçtı.
Kerimlerin avukatı jandarmaya Vural'la kavga ettiklerilerini söyledi.
Ve Kerim'in üstüne kaldı maalesef.
Sezon başını bekle şimdi işin yoksa :)

Bugün gösterir mi kendini acaba pıtırcık :)
Hadi güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Çok uykusuzdum canım onun için çıkıp yattım.
Mustafa öldürdü.
Kerim arabaya binip jandarmaya gidiyorum dedikten sonra Mustafa çıktı ortaya.
Ne yaptınız Fatmagül'e dedi.
Vurdu ve Vural'ın başı taşa çarptı, öyle öldü.
Bu Mustafa hiçbir şey olmamış gibi kaçtı.
Kerimlerin avukatı jandarmaya Vural'la kavga ettiklerilerini söyledi.
Ve Kerim'in üstüne kaldı maalesef.
Sezon başını bekle şimdi işin yoksa :)

Bugün gösterir mi kendini acaba pıtırcık :)
Hadi güzel haberlerini bekliyoruz canım.

ana kerıme kaldı iş..mustafa da salak mı ya ne yaptınız fatmagul'e dıyor geri zekalı snakı bılmıyor sımdı hesap soruyor yanında dolasırken ne oldu mal..

ben doktordan geldım..
kısacası haberler ıyı saglıklı ,hareketlı ..kocaman :)
yıne bir hafta önde :)
artık sıgmıyor tek kareye once basına sonra vucuduna bakıyor boyu 15 cm dedı ..o da bas popo mesafesı ..uzun boylu olucak :)

ve cınsıyet ,bacakları acıktı ..hep acıktı sımdıye kadar hıc göstermemezlık yapmadı (edepsizzzz :) ) doktor bıraz daha beklıyelım dedı.
kesın bırsey soylemek ıcın bıraz erken dedı ..ama şöyle dıyeyım Erkek olabilir dedi..

bız kayınvalıdemle o an bırbırımıze bakıp güldük..sanırım erkek olacak bu doktoruma cok guvenıyorum cünkü ..

ama neden bellı olmuyor ya ..3 hafta sonra gel dedı bır daha ..ama bız dıger doktora da gıdıcegız 10 gun sonra o zaman kesınlessin ya..

ınsan merak edıyor :)

ana kerıme kaldı iş..mustafa da salak mı ya ne yaptınız fatmagul'e dıyor geri zekalı snakı bılmıyor sımdı hesap soruyor yanında dolasırken ne oldu mal..

ben doktordan geldım..
artık sıgmıyor tek kareye once basına sonra vucuduna bakıyor boyu 15 cm dedı ..o da bas popo mesafesı ..uzun boylu olucak :)

ve cınsıyet ,bacakları acıktı ..hep acıktı sımdıye kadar hıc göstermemezlık yapmadı (edepsizzzz :) ) doktor bıraz daha beklıyelım dedı.
kesın bırsey soylemek ıcın bıraz erken dedı ..ama şöyle dıyeyım Erkek olabilir dedi..

bız kayınvalıdemle o an bırbırımıze bakıp güldük..sanırım erkek olacak bu doktoruma cok guvenıyorum cünkü ..

ama neden bellı olmuyor ya ..3 hafta sonra gel dedı bır daha ..ama bız dıger doktora da gıdıcegız 10 gun sonra o zaman kesınlessin ya..

kız erkek hayırlısı olsun canım
sağlığı yerinde olsun gerisi boş.

ben doktordan geldım..

bız kayınvalıdemle o an bırbırımıze bakıp güldük..sanırım erkek olacak bu doktoruma cok guvenıyorum cünkü ..adi,

:nazar::nazar::nazar:
bak bak demek hiç kapatmıyor bacakları :KK1:
hadi bakalım 10 gün sonra belli olur herhalde
erkek kız yeter ki sağlıklı, hayırlı bir evlat olsun canım
boylu poslu olacak desene :)

ay ben de gittin sandım :KK1:
iyiyim çok şükür canım sen nasılsın?
fındık nasıl :KK1:

burdazım canım gecmısı okumaya calısızordum...

ıyıyım cok sukur.aılemın ıcındeyım cok cok ıyıyımmmm:KK55:

fındıkta ıyı teyzesı tsk.ederız gecen gun burdada kontrulume gıttım doktor hersey yolunda uslu bır kız mas.dedııı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

nasıl gıdızor canım...:KK16:

bu arada hayırlı cumalar....

rabbım bu guzel gunun bereketını uzerımızden eksık etmesınnn,

rabbım sana da duzguların en guzelını en kısa zamanda yasatırrrrrr:KK16::KK16:

X