2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kızlaaarrr bana bir şeyler söyleyin
yoksa kafayı yicem
neden herkes bebeğin var mı diye soruyor neden???
akşam bir patladım eşim şaşırdı ne yapacağını
depresyona giricem en sonunda o olacak :KK5:

canı benimm üzülme:KK50:
rabbim elbet herşeyin en iyisini bilir ..
biraz sabret ..
her gecenin bi sabahı varmış değilmi..
rabbim dermensıs dertler vermesin inşallah:KK50:
bırak sen densizleri onlara kafa yorupta üzme tatlı canını..
:KK70:

ben aptal gıbıyım :KK37:

dun aksam kavga ettık eısmle kavga degıl de tartısma ,aslında gun cok guzeldı ama benım tek sozumle kotu oldu ..hata bende bılıyorum ama gerı adımda atmadım
zaten aılesının yanında gereksız yere doldum..o sozle patladım
sonra kırıldı tabı gerı aıdmda atmadım..
agladım bı guzel .zaten esım attı adımı hmeen de ben ona aglamdım aptla aptal dusundum
gece boyu agladım neden bılmıyorum ..
sonra sacma sapan bır ruya gordum sabaha karsı ..annemın telı ıle saat 12 de uyandım
markete gıttım geldım saat bu saat olmus ,yemekte yemek ıstemedım
ınsallah bebegım ıyıdır..sadece kakaolu süt ıctım ıkı sarma yedım bı de benımo yedım.
basım davul gıbı dopdolu ..kendımı temızlıge vuracagım bırazdan yada pasta börek yapmaya

ben aptal gıbıyım :KK37:

dun aksam kavga ettık eısmle kavga degıl de tartısma ,aslında gun cok guzeldı ama benım tek sozumle kotu oldu ..hata bende bılıyorum ama gerı adımda atmadım
zaten aılesının yanında gereksız yere doldum..o sozle patladım
sonra kırıldı tabı gerı aıdmda atmadım..
agladım bı guzel .zaten esım attı adımı hmeen de ben ona aglamdım aptla aptal dusundum
gece boyu agladım neden bılmıyorum ..
sonra sacma sapan bır ruya gordum sabaha karsı ..annemın telı ıle saat 12 de uyandım
markete gıttım geldım saat bu saat olmus ,yemekte yemek ıstemedım
ınsallah bebegım ıyıdır..sadece kakaolu süt ıctım ıkı sarma yedım bı de benımo yedım.
basım davul gıbı dopdolu ..kendımı temızlıge vuracagım bırazdan yada pasta börek yapmaya

bende öyleyim valaa:KK37:
canım çokk sıkkın bugün

sen neden oylesın ?

bende bırıktır hersey herhaldde dün gece patladı

bende eşimle tartıştım:63:
canımı sıktı
öyle işte
bende kendimi mutfağa attım
alakalı alakasız büsürü şey yapıyorum...
brikiyo birikiyo patlayıncada öyle kalıyon işte:KK59:

ben hala brsey yapmıyorum oyle gezıyorum ..tavuk cıkardım but sadece onu yapıcam ama erken fırında yaapıcam o sıra bırseyler sokustururum yada sımdı yaparım hıc bırsey yapmak gelmıyor ıcımden

cok kotuyum bugun ,gunlerdır aglamısım gıbı guya ojelerımı cıkartıcaktım onu bıle yapmadım

ben hala brsey yapmıyorum oyle gezıyorum ..tavuk cıkardım but sadece onu yapıcam ama erken fırında yaapıcam o sıra bırseyler sokustururum yada sımdı yaparım hıc bırsey yapmak gelmıyor ıcımden

cok kotuyum bugun ,gunlerdır aglamısım gıbı guya ojelerımı cıkartıcaktım onu bıle yapmadım

seni bu kadar üzecek ne oldu canım yaa:26:

ne güzel bi topikmiş burası böyle bende 2008 de evlendim
17 haziranda nikahımız oldu 18 ağustos düğünümüz şu anda 2 yaşında dünyalar tatlısı bi oğlum çok sevdiğim beni anlayan bi kocacım var
geçen haftasonu oğlumu izmire dedesine götürdük bu hafta almaya gidiyoruz şu anda yolda gidiyoruz
eşm arabayı kullanırken bende sıkıldım nete gireyim dedim karştırırkek topiği gördüm beğendim açıkçası

17 haziranda nikahımız oldu 18 ağustos düğünümüz şu anda 2 yaşında dünyalar tatlısı bi oğlum çok sevdiğim beni anlayan bi kocacım var
geçen haftasonu oğlumu izmire dedesine götürdük bu hafta almaya gidiyoruz şu anda yolda gidiyoruz
eşm arabayı kullanırken bende sıkıldım nete gireyim dedim karştırırkek topiği gördüm beğendim açıkçası

hosgledın

erken anne olmussun sende :)
sen nerede turuyorsun ızmırın neresıne gelıyorsunuz :)

hoşgeldin filiz:KK71:

canımsın benım canım gecıcek hepsı ınan kı ..gün gelecek bu yasadıklarını bıle hatırlamıyacaksın..
hep dua edıyorum hep hep hep

o dengesızlerı de bırak ,kulak tıpa evet zor oluyor ıcın ınceden kanıyor ama neler duymadık kı
uff anlatsam..
herseyın hayırlısı..

mugemete arkadaısn ıcın de cok uzuldum cok zor bır durum allah sabır versın yardımcısı olsun..

inşaallah sumakcım inşaallah
Allah razı olsun
iyi ki varsınız :KK70:

canı benimm üzülme:KK50:
rabbim elbet herşeyin en iyisini bilir ..
biraz sabret ..
her gecenin bi sabahı varmış değilmi..
rabbim dermensıs dertler vermesin inşallah:KK50:
bırak sen densizleri onlara kafa yorupta üzme tatlı canını..
:KK70:

sağol canım
sabır ve dua
tek ilacım bu zaten

hoşgeldin filizcim :KK71:
sık sık bekleriz
Allah bağışlasın yavrunu :KK16:

sıze ne oldu kuzum ..bızde duzeldı ıste

ya vallahi bıktım sumak ya
beyimiz 2 hafta sonra 2 günlüğüne bükreşe gidecekmiş
bir program varmış
bugün arıyor diyor ki ismimi verdim gidiyorum
dedim ben burada eşek başıyım değil mi
vay efendim ne anlayışsızlığım kaldı ne bişeyim
açtım ağzımı yumdum gözümü
hala söyleniyor
offfffffffffffffffffffffff

ya vallahi bıktım sumak ya
beyimiz 2 hafta sonra 2 günlüğüne bükreşe gidecekmiş
bir program varmış
bugün arıyor diyor ki ismimi verdim gidiyorum
dedim ben burada eşek başıyım değil mi
vay efendim ne anlayışsızlığım kaldı ne bişeyim
açtım ağzımı yumdum gözümü
hala söyleniyor
offfffffffffffffffffffffff

bosver dınleme ,soylesın soylesın dursun
ne dıyım kı bazen bızımkının de oyle hallerı tutuyor.

X