2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

malesef yok:KK59:
eşim gitmemei istemiyo bu yaz ben ne zaman denizliye gitsem adamm 2 gün sonra başlıyoo ben çok kötüyüm hastayım özledim çabuk gel .....
yaw adam daha 2 gün oldu diyorum banane gel işte duramıyorum tek diyo:KK19:
belki annem gelir ama hiç sanmıyorum oda yoğun çalışıyo bu aralar:KK59:

ben de gıderım hatta esım der baya bır gelme der ,sonra arar ne zaman gelıyorsun özledım der
ama ben de hemen gelmem ozlesın benı ..

oo ben evlendgım sene 2 ayda bır gıttım valla..

hatta gecen martta yıne gıttım bu yaz yıne gıdıcem ..ama esımle gdıerız bu sefer herhalde..

sagolsun bırsey demez ..

kökler denizlide.uzuuun zaman önce izmire yerleşmişler.anneannem,kardeşleri falan hep izmirde.teyzem denizlide yaşıyor.gideriz arada.5-6 yıl da acıpayamda yaşamışlığımız var.çok seviyorum denizliyi ben :KK64:

vayyy tesadüfe bak benim ananemde acıpayamlı:KK1:
çok mutlu oldum hemşeri sayılırız o zaman:KK52:

ben de gıderım hatta esım der baya bır gelme der ,sonra arar ne zaman gelıyorsun özledım der
ama ben de hemen gelmem ozlesın benı ..

oo ben evlendgım sene 2 ayda bır gıttım valla..

hatta gecen martta yıne gıttım bu yaz yıne gıdıcem ..ama esımle gdıerız bu sefer herhalde..

sagolsun bırsey demez ..

bende daha 2 nisanda gedim ama napi özlüyorum bu sene bende 2 ayda bir gittim:KK1:
ama napim anacığımı çokk özlüyorum:KK59:
biz geçen yaz eşimlede gittik ama bu yaz oraya gitme imkanı yok çok iş aldı yetiştiremez yoksa:KK59:

inşallah demessin çok sinir bozucu b durum:KK1:

ınsallah kıyamma kız ben kocama ,

zaten dıyor bunları ızlıyıp ızleyıp nasıl canın bırsey cekmıyor dıyor

ceksın mı dıyorum hayırrrrrrr dıyor :)

bazen dıyorum canım sunu cektı ya olsa da yesek ama yemıyor tabı ,gercekten cekse de ınanmıyacak herhalde :KK1: yalancı cobana donecek bızım iş :KK1:

zaten kendısının canı sureklı bırsey ıstedıgınden ..

karpuz kavun yenı cıkmıstı bızım kı basladı canım cektı demeye kım hamıle bellı degıl :KK1:

ınsallah kıyamma kız ben kocama ,

zaten dıyor bunları ızlıyıp ızleyıp nasıl canın bırsey cekmıyor dıyor

ceksın mı dıyorum hayırrrrrrr dıyor :)

bazen dıyorum canım sunu cektı ya olsa da yesek ama yemıyor tabı ,gercekten cekse de ınanmıyacak herhalde :KK1: yalancı cobana donecek bızım iş :KK1:

zaten kendısının canı sureklı bırsey ıstedıgınden ..

karpuz kavun yenı cıkmıstı bızım kı basladı canım cektı demeye kım hamıle bellı degıl :KK1:

:KK1: siz rolleri değiştiniz anlaşılan:KK1:
ben mart ayında karpuz çektim eşim garibim her yeri aradı bulamadı:KK1:
bende o bahaneyle denizliye gittim annem bulmuş ordan veeee ben mart ayında 75 milyona karpuz yedim:kk77:
oturdum bi başıma hepsini yedim:kk77:
utanmasam kabuğuyla yicektim:kk77:

kızlar şimdi haberlerde okudum ya
evlilik dışı doğurduğu bir kaç günlük bebeğini öldürmüş vahşice ve saklamış
Allah'ım ne günlere kaldık ya Rabbim
bunların cezasını en iyi sen bilirsin

X