2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selamlaaaar..dün üye olmuştum yazamadım gece.aktivasyon olmamıştı sanırım.gülümseyerek okudum hep :) yazabilirim artık :KK3:

hoşgeldin hoşgeldin
ismin de sarı çıkıyordu
Allah Allah diyorum
bu ne böyle :KK1:
kendini anlat bize azcık
bebeğin var sanırım
Allah bağışlasın :KK70:

sağol tatlım
yazlık doğru dürüst birşeyim yoktu
işe de girince şart oldu almak :)
sen napıyosun?
bu gece de var mı kavuşmak :KK1:

bende gıdıyorum hep almak ıcın hıc bırsey almadan cıkıyorum ya sınır oluyorum sonra kendı kendıme :KK37:

ay yok ne yaptın hulya daha bır hafta tık olmaz bızde :KK1:

bende gıdıyorum hep almak ıcın hıc bırsey almadan cıkıyorum ya sınır oluyorum sonra kendı kendıme :KK37:

ay yok ne yaptın hulya daha bır hafta tık olmaz bızde :KK1:

ben de niyatlenince alamam bir şey
öyle gezmek için gireyim bir sürü şey beğenirim
bu işte var bir tuhaflık :KK1:
olsun o kadar
biraz özlem olsun bari :KK76:

dedı kadın dogumcu 1 sene sonra gel dedı
ama bız zaten kadın doguma gıtmedık kı
urologa'a gıttık ..
anlattık durumu ıste 6 aydır denıyoruz hersey normal dendı ama olmadı bız bırde ıcımızın rahatlaması ıcın esımın de kontrol olmasını ıstıyoruz fılan dedık
o da sorular sordu varıkosel var mı dıye kontrol ettı yok dedı..bır de sperm testı alalım dedı..
bız zaten bıleerek gıtmıstık yanı 3 gun perhızlıydı esım hemen yaptık sonra sonucları aldık ıstesurec basladı..

keske kı olması gereken eslerın bırlıkte doktora gıtmesı bence..ıkımız de aynı anda gıtseydık yıpranmazdık belkı..

anladım cnm.ben de 1-2 ay daha geçsin sperm testi yaptırcaz galiba.eğer bişi çıkmazsa normalse herşey o zaman kadın doğumcuya gideriz ben muayene olurum bir de.inş hiç birine gerek kalmadan gelir bebişimiz ama:emir_bebek:

gitmiş herkes :26:

sıbel gıtmıs ,

anladım cnm.ben de 1-2 ay daha geçsin sperm testi yaptırcaz galiba.eğer bişi çıkmazsa normalse herşey o zaman kadın doğumcuya gideriz ben muayene olurum bir de.inş hiç birine gerek kalmadan gelir bebişimiz ama:emir_bebek:

ınsallah cnım ama gorunsun esınde en azından aklınızda bırsey kalmaz
olur dıyıp zamana bırakırsınız..

nıhan yakaldım senı

nasılsın ısyerın nasıl alıstın mı
alıştım ama sıkıldım ya çok geç çıkıyorum hiç bi işimi yapamıyorum yemek bile yapamıyorum çok geç oluyo kafayı yicem:KK59::KK59::KK59: ama onun dışında iyiyim canımcım
iyiyim canım çok şükür
senin de iyi olmana sevindim :KK16:
:KK19::KK19:
deseler sana bır guncuk tatılın olucak dıye bu kadar sevınmezdın dımı :KK1:
ımkan vermezdın

ben ıyıyım ıkılı test sonucumuz temız cıktı cok sukur yarın da doktora gıdıcem ınsallah ıyıdır bebegım
çok sevindim canım ya Allah hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin sağlıklı sıhhatli inşaAllah:KK19:
[

X