2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ya kızlar bişey sorucam bu lcw nin internet sitesinden hiç alışveriş yaptınızmı?ben oğluma hep ordan yapıyorum ama mağazasında bulamadığım model ve ölçüler internet sitesinde var ilk defa siipariş ettim de sorun olurmu acaba?

tam da benim merak ettiğim konu
internet sitesinde çok seçenek var
ben de alsam mı almasam mı karasızım

tam da benim merak ettiğim konu
internet sitesinde çok seçenek var
ben de alsam mı almasam mı karasızım

canım ben dün sipariş ettim bugün kargoya vermişler çok güzell ben çok memnunumm çağan doğduğundan bu yana hep ordan giydirdim hem uygun hem kaliteliiii

ya kızlar bişey sorucam bu lcw nin internet sitesinden hiç alışveriş yaptınızmı?ben oğluma hep ordan yapıyorum ama mağazasında bulamadığım model ve ölçüler internet sitesinde var ilk defa siipariş ettim de sorun olurmu acaba?

ben internetten cesaret edipte almaiyorum canimmmm:KK53::KK53:

canım ben dün sipariş ettim bugün kargoya vermişler çok güzell ben çok memnunumm çağan doğduğundan bu yana hep ordan giydirdim hem uygun hem kaliteliiii

ben de genelde oradan alırım
çok seviyorum dediğin gibi hem kaliteli hem uygun
ama netten kıyafet almadım daha önce
onun için kararsız kalıyorum

ben de genelde oradan alırım
çok seviyorum dediğin gibi hem kaliteli hem uygun
ama netten kıyafet almadım daha önce
onun için kararsız kalıyorum

dur bakalım benim ürünler bi gelsinn nasıl olacak ama zaten aldıklarımın bi çoğunu mağazasından beğenmiştim inşş net satışlarındada bi sorunla karşılaşmammm

ne halvetiii ya ufff anlamadımmki bişeyyy
sumak hamişya uzun zamandır olmuyomuşta yenimi olacakmş konu bumu?

evet yaaa sumak hamilelikten dolayi esiyle olamiyor yaa,ee hepimizde olan korkular bebege birsey olur diye...

ama bugun duvarlari yikicak ins....:KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar benimki çağırıyor
yatalım hadi hadi deyip duruyor
öpüyorum sizleri
iyi geceler iyi uykular
yarın sumaktan alırız haberleri :KK1:

X