2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

26 yasındayım cnım ,yok bız yenı karar verdık sayılır ..temmuzda bıraktık korunmayı ama temmuz ve agustosta ayrı ayrı gecırdık ..
sonra eylulde annemler bızdeydı 15 gun bız calısamadık..
ekımde denedık olmadı
kasımda da ben bayramda aılemın yanına gıttım yıne calısamadık
sımde kardesım kalıyor bende..bakalım

olsa olurdu o zamanlarlarda ..ben atanayım ondan sonra yapıcam derdım ama gelmeye nıyetı yok bızımkının ben atanana kadar gelır herhalde

ovulasyon gunlerım agrılı gecer benım ,oradan anlarım kı yumurtlamısım yada yakın calısırız o zamanlar ama yıne de tutmaz

ovulasyon gunlerım agrılı gecer benım ,oradan anlarım kı yumurtlamısım yada yakın calısırız o zamanlar ama yıne de tutmaz

tutar tutar ben bebek düşündügümde doktora kontrole gitmiştim
siz hiç gittinizmi
o ovulasyon günlerini filan söylemişti bide

evet yola devam daha yeni bıraktın korunmayı bakalım bende bu ay bırakırım ama doktora sormam lazım önce bakalım benim ne zaman olur

gıttım ben doktora ,testler yaptı yumurrtalıklarıma fılan baktı ,normal dedı sorun yok .klasık bır yıl deneyın fılan..

ınsallah hepimiz aynı anda hamıle kalırız kızlar ..

ay kurdelam sen daha küçükmüşsün ..ben 24te evlendım cok küçük evlendım dıye cok üzülmüştüm..

takma kafana yasın benden daha genç ,olucak mutlaka..

ben bu durumlarda kaç yıllık evlı olduguna pek takmıyorum yaş benim için daha anlamlı ,kaç yaşında anne oldugum..nasıl anne oldugum..

ıstersem 5 yıllık evlı olayım 18 yasında anne olmak var bı de 5 yıllık evlı ama 28-29 yaş var..

anlatamadım ama yaşımız genc daha,hem senın kı benımkınden de genç..

nıhan anladım

nıhan ben de adet olucak mısım gıbı olur agrı..

yanı sankı adet agrısı ,gaz sıkışması gıbı garıp bı sey..:)

slm kızlar,,, bende 2008 ekim geliniyim
25 yaşındayım
bebişimiz yok
ama bu ay çalışmalara başladıkk,,,
hayırlısı bakalım ne zaman gelecek meleğimiz :79:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…